Kanal D Mehmed: Bir Cihan Fatihi - Dizi Yorumları

Yaa bilgisayar diyor ki saatler 1 saat ileri alındı ve geriye alamıyorum yanı geriye alma seçeneğide aktif olmuyor böyle kalacak diyor :F @Forumdash
Çare :F
HauntingPalatableGourami-size_restricted.gif

Benimkide 12. Taa türkiyedeyken babam 2006'da almıştı. O zanan kimselerde olmazdı pek. Duygulandım şimdi :T
2007 Gibi benimde :A Telefonda 10 yıllıkyı geçen doğum günümde amcam yenilemişti :A

Leptobuda biri hediye edene kadar bu külüstüre devam :F

4:08 değilmi şuan saat :A

Saat dilimi İstanbuldaydı Şam yaptım oldu :A :A :A
kız ilk 20 dk yi izledim de sülonun odasında kenanın babası 2.murat ölüyor; kenanın küçüklüğü biz safiye sultanın sürgün edildiğ ieski sarayda koşturuyor ; 2. murat darbeci hai n şehzade mustinin kıyafetini giymiş😱 @yatutarsa 😱 müzikler desen aynı resmen timoş diziden elde ettiği ka kar etmiş dekoruikıyafeti satarak bu diziye😱 :A @Forumdash @Harunnn60 @serhatt @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat

kız ilk 20 dk yi izledim de sülonun odasında kenanın babası 2.murat ölüyor; kenanın küçüklüğü biz safiye sultanın sürgün edildiğ ieski sarayda koşturuyor ; 2. murat darbeci hai n şehzade mustinin kıyafetini giymiş😱 @yatutarsa 😱 müzikler desen aynı resmen timoş diziden elde ettiği ka kar etmiş dekoruikıyafeti satarak bu diziye😱 :A @Forumdash @Harunnn60 @serhatt @Yiğitt @xBUGRAx @Aserat
Aaa müzik konusunda haklısın ona bir şey diyemem ama senaryo bize özgün izlede dizi gör ayoll :A :A :A @eskici @Forumdash @serhatt @Yiğitt

Ve Kenan nekadar genç gördünmü :F