TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Ben bu haftaki bölümü izleyemedim daha. :A Benim Safiye’yi görünce sinirlerim bozuluyor ama bir yandan da senin gibi sahnelerini izlemeden de duramıyorum. :A Mesela geçen su faturası sahnesini izledim yine. :F
İnci-Han sahnelerinden midem bulanıyor artık, hele ki son bölümde iyice sıkmaya ve uzatmaya başladılar. Ben Gülben-Esat görmek istiyorum biraz. :A Gülben'in Safiye'ye boyun eğmeyişini görmek istiyorum. :A

Bu arada dizi yavaş ilerliyor ya, biraz tempoyu arttırsalar keşke. :(

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Ezgi Mola'nın karakterine her bölümde daha da gıcık oluyorum. Bir şeyi de beğen be kadın. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ege çok uyuz bir çocuk oldu ya. Kendine bakmadan Han'a kafa tutuyor. Zebellah gibi adam bir vursa amel defteri kapanacak. Yetmedi hepten şımarık bir şey oldu. Neriman'a yaptıklarıyla tüyü dikti. Birinin bunu çarpması gerekiyor artık.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
2 saat 45 dakika reklamsız gitmek. Bu kafayla aynen devam edin. 👏 Bölüm güzeldi ama bu düzenle artık işkence gibi olmaya başladı. Bizden para tırtıkladığı için TRT'nin kafası rahat olabilir ama reklam kuşağı açmamasını gerektirmez. Safiye-Gülben sahneleri çok iyiydi ama hala sorguluyorum sırf onların hikayesi için bu çileyi çekmeye değer mi diye.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Harika bir bölümdü. Özellikle Gülben - Safiye’nin merdivenden başlayıp kitap&elbise atılmasına uzanan sahneler çok iyiydi...

Ah be Gülben vesikalık fotoğraf vermek mi... Güzel kalpli Gülben’im. :bhr:
2 saat 45 dakika reklamsız gitmek. Bu kafayla aynen devam edin. 👏 Bölüm güzeldi ama bu düzenle artık işkence gibi olmaya başladı. Bizden para tırtıkladığı için TRT'nin kafası rahat olabilir ama reklam kuşağı açmamasını gerektirmez. Safiye-Gülben sahneleri çok iyiydi ama hala sorguluyorum sırf onların hikayesi için bu çileyi çekmeye değer mi diye.
Çile gibi geliyorsa izleme ben memnunum reklamsız gidilmesinden. :A TV’den reklamlı dizi izlemek asıl çile, keşke her dizi reklamsız gitse internetten izlemiş gibi oluyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: mesmeso

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Öncelikle Merdiven sahnesindeki geçişlere bayıldım;
Gülben kitaplarına indiğinde ki kamera açıları harikaydı...
Gülben in patlama sahnesini nefes almadan izledim.

Safiyeye çok kızıyorum taki genç kız halini görene kadar...

Hanada birşey diyemiyorum......

Son sahnede gene çok dehşetti...

Dizide Ezgi Mola ve Merve Dizdar oyunculuğu mükemmelin üstünde...
Birde bu bölümde Egeye fitil oldum ama sonradan Nerimanın çok güzel gönlünü aldı.

Ama sonuç; dizide normal biri yok :)