TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Safiye ve Gülben sahneleri, hem harika hem de can acıtıcı...
Hele o dışardaki kirizinden sonra Safiye, Esat kısmını sorunca 'sana bakmaz, o durum vs.' diyerek sakin tonda konuşurken bile acıta acıta söyleme kısmına baya üzüldüm.
Dizinin adı Masumlar Apartmanı ama bu apartmanda masum kimse yok.

• Güldürdün
Reactions: STAR

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ah Gülben. :( Ama sonunda Safiye'ye karşı iyice ayaklanması güzel. :Z

Son kısımda İnci 'benimle dalga geçme' gibi bir şey diyecek fazlasıyla eminim. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Uzun zamandır hiçbir yerli dizi için bu kadar heyecanlanmamıştım, psikolojik gerilim izletiyorlar bize resmen. Çabucak salı olsun...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yine şaşırmadık. :A:A

Neyse bu fragman da en az ilki kadar iddialı görünüyor Safiye yine bomba. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Gülben sayesinde diziye katlandım. Hiçkimse onunla ilgilenmiyor, kimsenin umrunda değil ama ailesinin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapan tek kişi o. Açıkçası beni diziye bağlayan en önemli karakterlerden biri. Son bölümde o kadar acıdım ki alıp onu düştüğü yerden kaldırmak istedim. Merve Dizdar'dan başkasına bu rol asla yakışamazdı, kendisini ayakta alkışlıyorum böyle bir karakteri bu kadar güzel canlandırdığı için.

Safiye sürekli sinirlerimi bozuyor ama nedense hep onun sahnelerini izlemek istiyorum. Gerçekten sorgulatıyor insana, 'hasta olmak mı zor, yoksa hasta insanlarla yaşamak mı daha zor' diye. Ezgi Mola'ya diyecek lafım yok. Merve Dizdar ile beraber diziyi sırtlamışlar zaten. Oyuncu dediğin böyle olur.

Han ve İnci sahneleri iyi ki var gidip kendime kahve yaptım, telefonumla ilgilendim, lavaboya gittim vs. :A Bu kadar uyumsuz, yapmacık, mıymıy ve aşırı klişe bir ikili olamaz. Tek ricam Han ve İnci'nin diziden ayrılması olur herhalde. Zaten hem Farah Zeynep'i hem de Birkan Sokullu'yu sevmiyorum.

Yıllar sonra ilk kez TRT'den dizi izledim, duruma göre devam eder miyim bilmiyorum. Kanal ve başrollerden dolayı hala araftayım ama sırf Safiye ve özellikle Gülben için her bölüm sahnelerine kesin olarak bakacağım. Zaten OKB hastalığı olan ablalar olmasaydı konusu itibariyle klasik türk dizisine dönmüş olurdu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Gülben sayesinde diziye katlandım. Hiçkimse onunla ilgilenmiyor, kimsenin umrunda değil ama ailesinin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapan tek kişi o. Açıkçası beni diziye bağlayan en önemli karakterlerden biri. Son bölümde o kadar acıdım ki alıp onu düştüğü yerden kaldırmak istedim. Merve Dizdar'dan başkasına bu rol asla yakışamazdı, kendisini ayakta alkışlıyorum böyle bir karakteri bu kadar güzel canlandırdığı için.

Safiye sürekli sinirlerimi bozuyor ama nedense hep onun sahnelerini izlemek istiyorum. Gerçekten sorgulatıyor insana, 'hasta olmak mı zor, yoksa hasta insanlarla yaşamak mı daha zor' diye. Ezgi Mola'ya diyecek lafım yok. Merve Dizdar ile beraber diziyi sırtlamışlar zaten. Oyuncu dediğin böyle olur.

Han ve İnci sahneleri iyi ki var gidip kendime kahve yaptım, telefonumla ilgilendim, lavaboya gittim vs. :A Bu kadar uyumsuz, yapmacık, mıymıy ve aşırı klişe bir ikili olamaz. Tek ricam Han ve İnci'nin diziden ayrılması olur herhalde. Zaten hem Farah Zeynep'i hem de Birkan Sokullu'yu sevmiyorum.

Yıllar sonra ilk kez TRT'den dizi izledim, duruma göre devam eder miyim bilmiyorum. Kanal ve başrollerden dolayı hala araftayım ama sırf Safiye ve özellikle Gülben için her bölüm sahnelerine kesin olarak bakacağım. Zaten OKB hastalığı olan ablalar olmasaydı konusu itibariyle klasik türk dizisine dönmüş olurdu.
Farah'ı sevmemek mi. :eek: Bu nasıl bir zevksizlik.ss

• Harika
Reactions: phoebebuffay

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Esat'ın duygularıyla oynatmam yetti artık bu Esra...
Alay Espri GIF by TRT

• Sinir Bozucu
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Farah'ı seven zevksizdir, net. Güzel desen değil, oyunculuk desen onu da göremedim. Nesini seviyorsunuz siz bu kızın, kendinize gelin. :A
:eek: Oyunculuğunun ne kadar harika olduğunu görmek için Ekşi Elmalar, Unutursam Fısılda ve Bizim İçin Şampiyon filmlerini izle bakalım yine sevmeyecek misin. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Son sahne şaşırttı. Han gittikçe psikopat bir karaktere evriliyor :A
Herkes çok akıllıydı zaten, bir tane deli eksikti dizide. :A

:eek: Oyunculuğunun ne kadar harika olduğunu görmek için Ekşi Elmalar, Unutursam Fısılda ve Bizim İçin Şampiyon filmlerini izle bakalım yine sevmeyecek misin. :A
İzleyesim gelmiyor, hele ki Bizim İçin Şampiyon'un erkek başrolunu hiç sevmiyorum. Filmleri belki iyi olabilir ama hiç dizi tutturamıyor nedense. Bu diziyi zaten Ezgi Mola ve Merve Dizdar sırtlıyor. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061

İzleyesim gelmiyor, hele ki Bizim İçin Şampiyon'un erkek başrolunu hiç sevmiyorum. Filmleri belki iyi olabilir ama hiç dizi tutturamıyor nedense. Bu diziyi zaten Ezgi Mola ve Merve Dizdar sırtlıyor. :A
Iyy gerçekten saçmalamanın dibine vurdun şu an. :eek: İzlemediysen kız hakkında ileri geri yorum yapma o zaman. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

Dizi tutturamıyor diyorsun da tutturamadığı dizi sayısı 2
Kariyeri Özge'den daha iyi, kabullen artık bunu :A

• Harika
Reactions: Aserat