TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Dizi tutturamıyor diyorsun da tutturamadığı dizi sayısı 2
Kariyeri Özge'den daha iyi, kabullen artık bunu :A
4 tane başrol oynadığı dizide 3 tanesini tutturamadı, bu kızın reytingi yok kabullen artık bunu. :A

Beren Saat ile Hazal Kaya nasılsa Özge Özpirinççi ve Farah Zeynep Abdullah da öyle. İkisini karşılaştırman imkansız, aynı kulvarda bile değiller ki karşılaştıralım. :A

Iyy gerçekten saçmalamanın dibine vurdun şu an. :eek: İzlemediysen kız hakkında ileri geri yorum yapma o zaman. :A
Az önce ben hangi diziyi yorumladım? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
4 tane başrol oynadığı dizide 3 tanesini tutturamadı, bu kızın reytingi yok kabullen artık bunu. :A

Beren Saat ile Hazal Kaya nasılsa Özge Özpirinççi ve Farah Zeynep Abdullah da öyle. İkisini karşılaştırman imkansız, aynı kulvarda bile değiller ki karşılaştıralım. :A

Az önce ben hangi diziyi yorumladım? :A
Ne saçmalıyorsun :A Gülizar ve Kurt Seyit Şura dışında tutmayan dizisi yok. Kösemden bahsediyorsan ona zaten 2.sezonda girdi ve o zaten yurt dışı satışları için devam eden bir işti.
Öbgçzk dönemin en çok izlenen dizisiydi, şu an masumlar apartmanı da öyle. İki tane aşırı tutmuş ve iki tane tutmamış dizisi var yani.
Özge 30 yaşındayken aşk yeniden ve melekler korusun dışında tutmuş bir dizisi yoktu. Üstelik Aşk Yenidenin ilk bölümleri hariç ikisi de ortalama reytingler alıyordu. Bence de aynı kulvarda değiller çünkü Özge'nin tüm filmleri gişede çakılırken Farah'ın filmleri hem çok kaliteli oluyor hem de yüksek gişe yapıyor :bhr:Ekran Resmi 2020-10-28 00.27.09.png

• Harika
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne saçmalıyorsun :A Gülizar ve Kurt Seyit Şura dışında tutmayan dizisi yok. Kösemden bahsediyorsan ona zaten 2.sezonda girdi ve o zaten yurt dışı satışları için devam eden bir işti.
Öbgçzk dönemin en çok izlenen dizisiydi, şu an masumlar apartmanı da öyle. İki tane aşırı tutmuş ve iki tane tutmamış dizisi var yani.
Özge 30 yaşındayken aşk yeniden ve melekler korusun dışında tutmuş bir dizisi yoktu. Üstelik Aşk Yenidenin ilk bölümleri hariç ikisi de ortalama reytingler alıyordu. Bence de aynı kulvarda değiller çünkü Özge'nin tüm filmleri gişede çakılırken Farah'ın filmleri hem çok kaliteli oluyor hem de yüksek gişe yapıyor :bhr:Ekli dosyayı görüntüle 94347
Türkiye'de film izleyenler ile dizi izleyenlerin arasında uçurum bir fark var. Filmlerle karşıma hiç gelme. :A

Hele ki Kadın şuan yurtdışında İspanya gibi bir ülkede prime timeda bile rekor kırıyorken ikisini asla karşılaştırmam, üzgünüm. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Türkiye'de film izleyenler ile dizi izleyenlerin arasında uçurum bir fark var. Filmlerle karşıma hiç gelme. :A
Kariyerlerini kıyaslamıyor muyuz filmleri niye değerlendirmeyeyim :A
Hele ki Kadın şuan yurtdışında İspanya gibi bir ülkede prime timeda bile rekor kırıyorken ikisini asla karşılaştırmam, üzgünüm. :A
Sonuç olarak Özge'nin tutan 3 dizisi var, Farah'ın ise 2 ama filmografi olarak Farah çok önde. Sen ise ısrarla Özge'nin çok daha iyi olduğunu savunmaya çalışıyorsun. Ayrıca Farah 3-4 yaş daha küçük Özge'den. O 3-4 yıla 1 veya 2 tane daha başarılı film sığdırabilir :bhr:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Ezgi Mola o kadar iyi oynuyor ki nefret ediyorum Safiye'den. Aynı şekilde Merve Dizdar o kadar iyi oynuyor ki Gülben'i tokat manyağı yapmak istiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Salı günkü bölümün fragmanını cumartesi akşamı yayınlamak.. Kaç saatlik bölüm çekiyorlar yine. :A

Birkan Sokullu öyle bir gülüyor ki kadın erkek herkes eriyordur bence. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Reklamları saymazsak 2 saat sürdü ben şok. :eek: Ama son iki bölüme kıyasla sıkıcı sahneler fazlaydı İnci-Han sahneleri yine iç baymaya başladı. O anlarda diziyi bırakıp göz ucuyla telefona falan baktım hatta. Onun dışında iyi bir bölümdü ama bu dengeyi ayarlamak şart çünkü 2 buçuk saatlik diziyi sadece Safiye ve Gülben uğruna izlemek istemem.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Gülben: "Bu kadar kötü olmayı sen öğrettin bana. 😡"

(10 DAKİKA SONRA)

Gülben: "Ablacığım çok özür dilerim, kalbini kırmak istememiştim, affet beni. 😢"

• Güldürdün
Reactions: kerem