TV8 MasterChef Türkiye - Program Yorumları

Bu sene mavi takıma ilk kez bir kadın kaptanlık etti. Zübeyde yaptığı müthiş baklava ile 6. Hafta mavi takımın kaptanı oldu. Kırmızı takımın kaptanı olarak Akın'ı seçti.

Oluşturulan takımlar sonucunda mavi takım bu sene ilk kez takım oyunlarını 3-0 kazandı. Bu da Zübeyde'nin ne kadar isabetli bir takım kurduğunu ve ne kadar güzel bir kaptanlık yaptığını gösteriyor. Zübeyde kendisini yaşından ve annelik rolünden dolayı güçsüz bir rakip olarak gören herkese çok güzel bir cevap verdi. Keza Nigar da öyle. Alper bu hafta bir diğer favorimdi.

Kırmızı takım bu hafta 3 takım oyununu da kaybettiği için 10 kişinin 6'sı potaya gitti.

Bu akşamki bölümde bireysel yarışta mavi takımdan Hakan 7. aday olarak potaya gitti.

Bakalım pazar akşamı kim elenecek..

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
hiçbişe olmamış.
şefler yeni vefat etmiş bir ustayı anarken bazıları malzemeleri çıkarmaya başlayıncı...yüksek ego patlaması yaşadılar. kimse kimsenin çorbasını parmaklamamış :D
Klasik Masterchef :F

Sürekli programda haydi ha geç kaldınız ha süre bitti derken bir bakıyorsun yemekleri yetiştirmiş hepsi :F
------

Bu sene mavi takıma ilk kez bir kadın kaptanlık etti. Zübeyde yaptığı müthiş baklava ile 6. Hafta mavi takımın kaptanı oldu. Kırmızı takımın kaptanı olarak Akın'ı seçti.

Oluşturulan takımlar sonucunda mavi takım bu sene ilk kez takım oyunlarını 3-0 kazandı. Bu da Zübeyde'nin ne kadar isabetli bir takım kurduğunu ve ne kadar güzel bir kaptanlık yaptığını gösteriyor. Zübeyde kendisini yaşından ve annelik rolünden dolayı güçsüz bir rakip olarak gören herkese çok güzel bir cevap verdi. Keza Nigar da öyle. Alper bu hafta bir diğer favorimdi.

Kırmızı takım bu hafta 3 takım oyununu da kaybettiği için 10 kişinin 6'sı potaya gitti.

Bu akşamki bölümde bireysel yarışta mavi takımdan Hakan 7. aday olarak potaya gitti.

Bakalım pazar akşamı kim elenecek..
İzleyemedim birkaç gündür sen yazınca baktım Beril elenmiş. Ağlayanlar gidiyor eleniyor tek tek. Beril yetenekliydi. Gidiyor tek tek yarışma zorlaşıyor ;(

• Aynen
Reactions: Royal Highness
7. haftanın ilk 2 gününde takımlar 1-1 olmuştu.
Bu akşamki 3. takım oyununda Kırmızı Takım kazanırsa şeytanın bacağını kıracak ve 2024'te ilk kez haftanın kazanan takımı olacaktı. Ama yine olmadı. Mavi Takım haftayı 2-1 kazandı.

Pazar akşamki eleme gecesinde bakalım kimler elenecek...

Son düzenleme:
7. haftanın ilk 2 gününde takımlar 1-1 olmuştu.
Bu akşami 3. takım oyununda Kırmızı Takım kazanırsa şeytanın bacağını kıracak ve 2024'te ilk kez haftanın kazanan takımı olacaktı. Ama yine olmadı. Mavi Takım haftayı 2-1 kazandı.

Pazar akşamki eleme gecesinde bakalım kimler elenecek...
Tahminim kimler ?

Şirin
Kerem
Yudum
Beyza
Zübeyde
Erim

Benim tahminim Erim gider gibi. Zayıf görüyorum pozisyonunu hem yeni de geldi pek motive değil. 🤔

Akını yedirmeyiz...

Akın paçayı zor kurtardı ameliyat yaptı yemeğe :F

Zeynep elendi gitti. Ağladi gitti. Yapmayan neden ağlıyor seviyorum öyle şeyleri... Ah çağlar ahhh.

Psikolojik olarak daha dayanıksız olanlar bir bir eleniyor. MasterChef gerçekten de kurtlar sofrası.

Ne yapalım bunu bence ṣiṣirilmiṣ bir ṣeyleri var :A

@serhatt ında sana cezası varmış :A

Tuttu ya askıyı çok heyecanlandım onda :F

Aaa sen git ödül olur sana. :F
Beyza reyizzz tüm haremini toplamış @serhatt pert, sıska şey wefad :A :A @Dosi @Zeyno @Bully @MasacRE

Bu akşamki 7. pota adayına göre tekrar değerlendirelim. Ama şu anki 6 adaydan Erim gider gibi.
Son gelen gitmez diye düşünüyorum. Zübeyde de elenebilir ama Erim yüksek ihtimal :)
------

O da haklı seçmiş en iyileri. İyi olan kazansın diyor ama neyi kazanacak göreceğiz :F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Son gelen gitmez diye düşünüyorum. Zübeyde de elenebilir ama Erim yüksek ihtimal :)
------

O da haklı seçmiş en iyileri. İyi olan kazansın diyor ama neyi kazanacak göreceğiz :F
Valla bence o son gelmesine bağlı değil. Son gelen de elenebilir :A

Zübeyde ablanın eli lezzetli. Pazar gecesi ilk etabı geçerse işi kolay ama ikinci etap 'şef tabağı' olduğu için zorlanabilir.

• Güldürdün
Valla bence o son gelmesine bağlı değil. Son gelen de elenebilir :A

Zübeyde ablanın eli lezzetli. Pazar gecesi ilk etabı geçerse işi kolay ama ikinci etap 'şef tabağı' olduğu için zorlanabilir.
Her an heyecan yapacak gibi duruyor ondan Zübeyde dedim yoksa Erimden çok çok iyi de :D

Geçen hafta da içli koftede Beyza min rakibi kimse olamadı korktular Beril potada diye onu Beyzaya rakip yapmışlardı. Beyza içli köfte yapıp satmış zamanında diye korkuya bak ve sonra Beril potadan elendi :(

• Aynen
Reactions: Royal Highness
Her an heyecan yapacak gibi duruyor ondan Zübeyde dedim yoksa Erimden çok çok iyi de :D

Geçen hafta da içli koftede Beyza min rakibi kimse olamadı korktular Beril potada diye onu Beyzaya rakip yapmışlardı. Beyza içli köfte yapıp satmış zamanında diye korkuya bak ve sonra Beril potadan elendi :(
Evet aynen öyle oldu.

Bera'nın bu akşamki tavırları ne öyle yahu?

• Beğendim
Evet aynen öyle oldu.

Bera'nın bu akşamki tavırları ne öyle yahu?
Fener maçına baktım. Simdi de izlemiyorum malesef :(

Nasıl sinirli mi genç ergen Bera kardeşim :D

Elemelerde Onurla yarışan Bera, kendisi çıkacakken sürpriz şekilde Hakan o hafta kadroya geçince moddan düştü. Çok yetenekli duruyor yoksa.