Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne yapalım bunu bence ṣiṣirilmiṣ bir ṣeyleri var :A

@serhatt ında sana cezası varmış :A

Tuttu ya askıyı çok heyecanlandım onda :F

Aaa sen git ödül olur sana. :F
bu ablanın branşı ne ki (b) baküye gitmişken @S.G.A.T. da 1 günlük eğitim almak istiyormuş :A :A @MasacRE @DarkLegenD @12.Adam @Dosi @Zeyno @The_Erinch

Kardeşler sonun da yeni leptop aldım arşiv yapmıcam da spn,the mentalist ,prison break,fringe vs vs dizileri güvenli altyazısı düzgün ve videoları yüksek kalitede tüm sezon olarak pratik ps'ye zarar vermeden indirebilecek bir yer biliyormusunuz??? :):D

Dip not: Umarım bunu sormak yasakların arasında değildir :D

Kardeşler sonun da yeni leptop aldım arşiv yapmıcam da spn,the mentalist ,prison break,fringe vs vs dizileri güvenli altyazısı düzgün ve videoları yüksek kalitede tüm sezon olarak pratik ps'ye zarar vermeden indirebilecek bir yer biliyormusunuz??? :):D

Dip not: Umarım bunu sormak yasakların arasında değildir :D
İdm ile herhangi bir siteden videoları indirebilirsin. Warez türü site indirme vs paylaşımı yasak 😉

• Güldürdün
Reactions: HollyDemon666☾☆
İdm ile herhangi bir siteden videoları indirebilirsin. Warez türü site indirme vs paylaşımı yasak 😉
İdm yüklemeye gerek yok da
dizileri indirebilecek site var biliyorum her bölümü teker teker indermek yorucu 15.Sezonluk dizilerim var
pratik çözüm arıyorum arşiv için :D

• Okudum
Reactions: RüzgarGülü
İdm yüklemeye gerek yok da
dizileri indirebilecek site var biliyorum her bölümü teker teker indermek yorucu 15.Sezonluk dizilerim var
pratik çözüm arıyorum arşiv için :D
çernobili izlemişmiydin acaba? ben indirmiştim zamanında bir türlü izleyemedim her ekrana baktığımda orda ismi duruyor bugün yarın derken o gün hiç gelmedi :D

• Beğendim
Reactions: HollyDemon666☾☆
Birçok ṣey düṣünüyorum. İçimdekileri yazsam roman olur ama, sanırım kimse beni anlamaz. O yüzden, en iyisi yazmamak.

Forum İstatistikleri

Konular
171,637
Üyeler
8,457
Son Üye
xa_x_1