Şu An Ne Düşünüyorsun?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,913
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu konuda o an düşündüğünüz şeyi paylaşabilirsiniz...

@primavera'nın açtığı ve 54093 mesaja sahip rekor başlığa buradan devam ediyoruz!

Eski başlıkta en çok mesaj yazanlar:

1585667175629.png

1585667208724.png

1585667240368.png

Rüzgargülü'ne bak sen. Sadece bu konuya yazmış. Ben bu adamın bu kadar mesaj yazıldığını hiç görmedim :A @RüzgarGülü

Ben neredeyse hiç mesaj yazmamışım bu konuya. Ya düşünmüyorum yada düşündüğüm şeyi gerekli yeri bulup yazıyorum :F

Rüzgargülü'ne bak sen. Sadece bu konuya yazmış. Ben bu adamın bu kadar mesaj yazıldığını hiç görmedim :A @RüzgarGülü

Ben neredeyse hiç mesaj yazmamışım bu konuya. Ya düşünmüyorum yada düşündüğüm şeyi gerekli yeri bulup yazıyorum :F
Bu konuya düşündüğünü yazan var mıydı ki. :A

Hatıralar, anılar :( Kıyma...
İyi olmuş silinmesi. :A
Hatıra olan bir sürü başlık var zaten. Burası gereksiz yük, faydası yok zararı var. :(
Kendi mesajına harika atmışsın. 😱
O nasıl oldu bende bilmiyorum. Şimdi görüp ne kadar kendini beğenmiş falan derler bana hiç benlik değil :A
Söz uçar yazı kalır ama mürekkep olduğu sürece, o yüzden dijitalde Google bile sonsuza dek kalıcı olmayacaktır ve kazanan kalem mürekkep olacaktır nihayetinde...
Allah ım ne büyük acılar bunlar :( @Dosi @vadikızı @xBUGRAx @Aserat @kerem @alperuz @Turkuazz
Screenshot_20200404_155811_com.android.chrome.jpg

Eski konuda ki ilk mesajımda başlığa bakıp o an ki düşüncelerimi yazmıştım ama sonra başkalarının yazışmalarının bambaşka yazılar olduğunu farkedince silmiştim, acaba ben mi yanlış anladim konuyu diye :A şimdi telafi zamanı.

şuan ki düşüncem: @bazinga bu konuda 25 kişiyi paylaşıp şarkı konusunda 9 kişiyi paylaşmasını kınıyorum 😏

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Eski konuda ki ilk mesajımda başlığa bakıp o an ki düşüncelerimi yazmıştım ama sonra başkalarının yazışmalarının bambaşka yazılar olduğunu farkedince silmiştim, acaba ben mi yanlış anladim konuyu diye :A şimdi telafi zamanı.

şuan ki düşüncem: @bazinga bu konuda 25 kişiyi paylaşıp şarkı konusunda 9 kişiyi paylaşmasını kınıyorum 😏
Burası daha efsane bir başlık. :A Diğerini daha önce de resetlemiştim. :D

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx and Dosi