MasacRE 15.000'ler Kulübünde

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Ben anlayacağımı anladım. İşte böyle çelişkili açıklamalarda bulunursunuz @MasacRE ile :A @MEnes o konuda sizden iyi. Tam olmasada hafif ikna ediyor ama siz daha çok soru işareti ve 'aha' gibi düşünce oluşturdunuz kafamda :A
“Güç, gizden gelir. gerçek niyetini kimse bilmeyecek. Kaderin sırrındır.” demiş rahmetli Ramiz Dayım :A Kafalarda soru işareti bırakmak bizim karakterimizdir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
“Güç, gizden gelir. gerçek niyetini kimse bilmeyecek. Kaderin sırrındır.” demiş rahmetli Ramiz Dayım :A Kafalarda soru işareti bırakmak bizim karakterimizdir. :A
Şuan sana kinlenmiş durumdayım. Cevap verme isteğimi yok ettin :ppp::A

• Güldürdün
Reactions: Doğu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
el alışkanlığı :A ama biraz zaman geçsin dahada artar kinim düşündükçe.
Düşün okurum diyorsun, mesaj yazıyorum oraya, sonra senin için tekrar buraya geliyorum ve senin yaptığin harekete bak, ay bak burda keseyim hakikaten kat ve kat artıyor kin yoksa :F

• Güldürdün
Reactions: Doğu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
el alışkanlığı :A ama biraz zaman geçsin dahada artar kinim düşündükçe.
Düşün okurum diyorsun, mesaj yazıyorum oraya, sonra senin için tekrar buraya geliyorum ve senin yaptığin harekete bak, ay bak burda keseyim hakikaten kat ve kat artıyor kin yoksa :F
Kin değildir tripr o kin olsa duramazsın :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
6 gün daha bak da haftalık liste doğru mu kontrol edelim :A
tamamdır
Kutlama mesajları profilimize işlemezken forum sayacı sayıyordu. Bakalım o da düzelmişmi :A
Bu haftaninki açıklanınca kendiminkinden anlarım :A 100 yazmadım geçen hafta :A
100 yazmadım geçen hafta dedim ve doğru 97 mesaj yazmışım :F artık 2 pazar girmediğinden eminiz. Haftayada kutlama konularınınki sayıliyormu anlarız :A (not, baya etiket bildirim kaçırdın ama no problem. Hâla zirvemdesin :A )

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
100 yazmadım geçen hafta dedim ve doğru 97 mesaj yazmışım :F artık 2 pazar girmediğinden eminiz. Haftayada kutlama konularınınki sayıliyormu anlarız :A (not, baya etiket bildirim kaçırdın ama no problem. Hâla zirvemdesin :A )
Bir ara foruma girip çıktım, o bildirimler açılmış oldu sonra yenileri gelince karıştı :A Varsa önemli bir şey tekrar haber ver bakayım :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yoldaşım haklı ona gerekeni yaptım. :A Geri kalan bizim mevzu ve nedenini biliyorum tabi ama elimden bir şey gelmiyor. :A
Elden herzaman birşeyler gelir. "Birşey gelmiyor" "Farkındayım ama " gibi tabirler kaale almadığını iyi özetleyen mevzular. Neyse tekrar hatırlattın. Teşekkürler :)

• Üzücü
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Elden herzaman birşeyler gelir. "Birşey gelmiyor" "Farkındayım ama " gibi tabirler kaale almadığını iyi özetleyen mevzular. Neyse tekrar hatırlattın. Teşekkürler :)
Neyse çok deşmek istemiyorum şimdi ama kaale almamak biraz ağır oldu. O kadarını yapmış saydın yani. Durum can sıkıcıymış. :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bu nasıl bir kutlama gerçekten, hiç yakışmadı eskici beye :T:
Tebrik ederim kardeşim nice 15 binlere inşallah :A
Ve muhteşem hediyelerin :A
Survivor'un güzeller güzeli yarışmacısı kendisini ben hiç sevmem ama sen seversin :A
65441

Yine Survivor'un all starlarına kafa tutan yarışmacısı kendisini ben sevmem ama sen seversin :A
65443

Ve yine Survivor'un şampiyon olmuş bir yarışmacısı ben sevmem ama sen seversin :A
65442

Ve Türkiye'nin yeni starı Aleyna baba ben pek sevmem ama sen çok seversin :A
65444

Ve kendisinin en sevdiğim şarkısı sen zaten seviyorsundur :A
Misafir çocuğu gibiydin,geldin dağıttın gittin @MasacRE
Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez,kaderin izin vermediğine şansın gücü yetmez @MasacRE :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ve kendisinin en sevdiğim şarkısı sen zaten seviyorsundur :A
Misafir çocuğu gibiydin,geldin dağıttın gittin @MasacRE
Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez,kaderin izin vermediğine şansın gücü yetmez @MasacRE :A

Benimde en sevdiğim şarkısı :A seni Halka'ya etiketledim. Unutma bakmaya. yorum yorum diyordun, âlası geldi MEnes'den :A

• Güldürdün
Reactions: eskici