MasacRE 15.000'ler Kulübünde

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and eskici

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Halka'yı mı gördün rüyanda :A
bölüm efsaneydi be, şimdi bana uzunca yorum yazdırma. İzliyormusun o diziyi bilmem ama henüz ne durgun bir bölüme denk geldik nede arada sıkılıp kanal degiştirme isteği.
Evdekileride alıştırdım ve reklam arası kanal bile degişmiyor bizde :F
rüyamı profilime yazdım :T:

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
bölüm efsaneydi be, şimdi bana uzunca yorum yazdırma. İzliyormusun o diziyi bilmem ama henüz ne durgun bir bölüme denk geldik nede arada sıkılıp kanal degiştirme isteği.
Evdekileride alıştırdım ve reklam arası kanal bile degişmiyor bizde :F
rüyamı profilime yazdım :T:
Sence ben böyle bir kaliteden mahrum kalır mıyım izliyorum tabii ki de :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sence ben böyle bir kaliteden mahrum kalır mıyım izliyorum tabii ki de :A
Uçurum'u izleyen birinin Halka'yı izlemesine şaşırmadım :Z
Ben uykum tam açılmadan gideyim yine :A sende bildirimlerime bak rahatça ( günlerce girmesende es geçmiyorsun bütün bildirimlerini, helal olsun :A)

• Harika

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Uçurum'u izleyen birinin Halka'yı izlemesine şaşırmadım :Z
Ben uykum tam açılmadan gideyim yine :A sende bildirimlerime bak rahatça ( günlerce girmesende es geçmiyorsun bütün bildirimlerini, helal olsun :A)
Yorum yapmayınca çok fazla bildirim gelmiyor zaten gelenlerin de çoğu senden geliyor bakıyoruz hepsine işte :A bu arada dizinin konusuna uzun yorumunu yaparsan beni de etiketle aslında ben konudaki yorumları okuyorum ama yorum yazma fırsatım olmuyor :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yorum yapmayınca çok fazla bildirim gelmiyor zaten gelenlerin de çoğu senden geliyor bakıyoruz hepsine işte :A bu arada dizinin konusuna uzun yorumunu yaparsan beni de etiketle aslında ben konudaki yorumları okuyorum ama yorum yazma fırsatım olmuyor :A
ozaman seni önceki yorumlara ışınlandırayım uyumadan :A

• Güldürdün

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sıva grubu neredeyse 3 yıla ulaşmış durumda. Her sene birileri bu hayalleri kuruyor ama yolumuza dolu dizgin devam ediyoruz değil mi yoldaşlarım :A @Doğu @MEnes
Yedek grup olarak yeni bir paf takımı kurduk ama ismi çok gizli :A Forum dehlizlerinde buluşup tehlikeli mekanımız hakkında ileri geri konuşuyoruz :A Fakat sıva grubu şu an uyku modunda. Henüz ölmedi ama yaşadığı da söylenemez :A (destereden ötürü :T:) @Dosi @MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yedek grup olarak yeni bir paf takımı kurduk ama ismi çok gizli :A Forum dehlizlerinde buluşup tehlikeli mekanımız hakkında ileri geri konuşuyoruz :A Fakat sıva grubu şu an uyku modunda. Henüz ölmedi ama yaşadığı da söylenemez :A (destereden ötürü :T:) @Dosi @MEnes
Sıva kültürü ve grubu her zaman kalplerde yer edindiği için ve gelecek nesillere aktarıldığı için ve biz üstatları da sürekli aktif olarak piyasada bulunduğu için ölmesi düşünülemez. Bu düşünce teklif dahi edilemez. :A @destere nin de bir yerlerde bu kültürü aktif şekilde yaşattığına eminim. Bu minvalde düşünecek olursak hala yaşam belirtimiz var ve yok olması çok zor. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Doğu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ben anlayacağımı anladım. İşte böyle çelişkili açıklamalarda bulunursunuz @MasacRE ile :A @MEnes o konuda sizden iyi. Tam olmasada hafif ikna ediyor ama siz daha çok soru işareti ve 'aha' gibi düşünce oluşturdunuz kafamda :A