Masaüstünüzü Print Screen Yapın, Kimin Masaüstü Nasıl Görelim :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
afbcdn_sphotos_e_a-akamaihd-net_hphotos_ak_ash3_1266054_506506139441422_1173989722_o-jpg.14116

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Ekstrm bir şey yoki ofisleri çıkarmışsın ama görgüsüz müsün ya 4 tane tarayıcıyla ne yapıyorsun. :eek:

DiziTAB bende de var, güzel uygulama. :D

Bu arada resme bayıldım bir ara bana özelden atabilir misin rica etsem. :D
3 tane. Aslında Firefox gereksiz ya, dur sileyim onu. :A
Eksterm bi şey yok mu? Sanki hepsi bildiğin programlar :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Anime izlemen üzdü. :D

Anime sanatını küçümsemen hatta büyük ihtimalle onu çizgi filmlerle eş değer görmen cidden üzdü. :D Ah şu ön yargıları kırsanız ne iyi olurdu, güzelim efsane yapıtları görmeden gideceksiniz, Shingeki no Kyojin'i bi izlesen bi izlesen demek istediğimi anlayıp bana hak vereceksin ama işte bölüm başı 20 dakika olduğu için izlemeye zaman kalmaz, çok uzun gelir ne de olsa..:D @MEnes

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
3 tane. Aslında Firefox gereksiz ya, dur sileyim onu. :A
Eksterm bi şey yok mu? Sanki hepsi bildiğin programlar :A
Hani görmemişler olur ya her şeyden çifter çifter alır aynen bilgisayarın da öyle. :A

Evet biliyorum ne var ki? Torrent, Spotfiy, tarayıcılar, ofice programları, nvide kontrol paneli, steam, ayalar. :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Anime sanatını küçümsemen hatta büyük ihtimalle onu çizgi filmlerle eş değer görmen cidden üzdü. :D Ah şu ön yargıları kırsanız ne iyi olurdu, güzelim efsane yapıtları görmeden gideceksiniz, Shingeki no Kyojin'i bi izlesen bi izlesen demek istediğimi anlayıp bana hak vereceksin ama işte bölüm başı 20 dakika olduğu için izlemeye zaman kalmaz, çok uzun gelir ne de olsa..:D @MEnes
Ben o ön yargıları yıkmak için çevremdekilere neler diyorum neler. Gerçekten efsanevi senaryolar insanlar bunlardan mahrum kalıyor şaka gibi. Abi yıkın şu tabularınızı artık bee. Sanatın dili rengi görseli çizimi olmaz. Sanat içeriktir. O içerik seni gerçekten tatmin ediyorsa o işi izlersin. Hollywood'un klişe senaryolarına tokat atacak onlarca efsanevi senaryo var anime evreninde ve Manga Ka'da. Ne diyeyim ki umarım bir gün insanlar bu ön yargıları kırıp bu efsane senaryoların ve hayal güçlerinin tadına bakarlar. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hani görmemişler olur ya her şeyden çifter çifter alır aynen bilgisayarın da öyle. :A

Evet biliyorum ne var ki? Torrent, Spotfiy, tarayıcılar, ofice programları, nvide kontrol paneli, steam, ayalar. :D
nvide? (b)
Mühendislik programlarını bilmezsin :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yok çizgifilmle bir tutmam, animede kan var bir kere. :D