Mart 2016 Ayının En Favori Üyesi - Final

En Favori Üye Kim Olsun?

• Çiğdem-

Oy: 3 15.8%
  • Since2011

Oy: 5 26.3%
  • Polat Şaşmaz

• destere

Oy: 1 5.3%
  • Forumdash

• MayısKralı

Oy: 4 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bekliyoruz oylarınızı. :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
hahahah ayy gerçekten yani akbabayı ağaçkakan olarak nasıl gördün sen @Doğu
:F:F:F
O saatte o kuşu gördüğüme şükret :A

@Doğu netten +18 filmleri takip etmekten düzgün bir belgesel izlemeye fırsat bulamıyor:) o yüzden akbabayla ağaçkakanı karıştırması çok normal bence :)) şimdi belgesel dedik? canlılarda üreme konulu belgeseller izlediğini iddia edecektir :)
Ee o da belgesel sınıfına girmez mi bu işin üstadı sensin bilimsel bir açıklama getir konuya :A:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O saatte o kuşu gördüğüme şükret :A

Ee o da belgesel sınıfına girmez mi bu işin üstadı sensin bilimsel bir açıklama getir konuya :A:A
valla senin hatanı bilimsel açıklamayla düzeltemem hiç kusura bakma :) ben tv de olsun nette olsun asla kötü pis şeyler izlemiyorum istersen @Çiğdem- e sor :) o yüzden hogatha beni seçti, o da işini biliyor baktıki cillop gibi temiz yaşı +18 olduğu halde huyu suyu saf ve temizliği -18 gibi duran yakışıklı bir çocuk duruyor karşısında, kaçırmayayım demiştir :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
valla senin hatanı bilimsel açıklamayla düzeltemem hiç kusura bakma :) ben tv de olsun nette olsun asla kötü pis şeyler izlemiyorum istersen @Çiğdem- e sor :) o yüzden hogatha beni seçti, o da işini biliyor baktıki cillop gibi temiz yaşı +18 olduğu halde huyu suyu saf ve temizliği -18 gibi duran yakışıklı bir çocuk duruyor karşısında, kaçırmayayım demiştir :)
Sıvacılık öyle bir boyuta gelmiş ki artık kendini sıvamaya başlamışsın :A Malatyanın havasında mı suyunda mı var arkadaş anlamadım ki :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sıvacılık öyle bir boyuta gelmiş ki artık kendini sıvamaya başlamışsın :A Malatyanın havasında mı suyunda mı var arkadaş anlamadım ki :A

beni yakarken araya @takas ıda kattın :))

la takas bu sana sıvacı diyor gör bunları vadi sayfasından şutla bu arkadaşı :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
beni yakarken araya @takas ıda kattın :))

la takas bu sana sıvacı diyor gör bunları vadi sayfasından şutla bu arkadaşı :))
Onda da bazı sıva emareleri var :A Ama sıvanın üstadı senin de hemşehrin olan Ertem Şener'dir. Zaten ilk belirtiler onda baş gösterdi sonra tüm Malatya'ya yayıldı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onda da bazı sıva emareleri var :A Ama sıvanın üstadı senin de hemşehrin olan Ertem Şener'dir. Zaten ilk belirtiler onda baş gösterdi sonra tüm Malatya'ya yayıldı :A
sıva güzeldir görüntüyü düzeltir bizim tüm amacımız kırığı çıkığı olan arkadaşları sıvayıp pürüzsüz göstermek:) bu bizim ne kadar arkadaş sevgisiyle dolu olduğumuzu gösteriyor :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@destere yok ya o kadar da dengesiz degil en azindan 2-3 kisiye ayni oyu aldirtabiliriz :F
@ABAY_06 aynen bana oy verenler aklimda onlari unutmam kiymetinizi biliyorum yani :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...