Mart 2016 Ayının En Favori Üyesi - Final

En Favori Üye Kim Olsun?

• Çiğdem-

Oy: 3 15.8%
  • Since2011

Oy: 5 26.3%
  • Polat Şaşmaz

• destere

Oy: 1 5.3%
  • Forumdash

• MayısKralı

Oy: 4 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fav10.net'in sevilen etkinliklerinden olan "Ayın En Favori Üyesi"nde bu ay 6 kişi finale yükselme başarısı gösterdi. Ön eleme adaylarından @eskici dışındaki tüm üyeler finale yükselerek forum tarihinde bir ilki gerçekleştirdiler.

İşte Adaylar:

@Çiğdem-
@Since2011
@Polat Şaşmaz
@destere
@Forumdash
@MayısKralı

Final anketi 2 gün sürecektir.

Kendinize oy kullanabilirsiniz.

Not: Finalde birden fazla üye eşit oy alırsa, ön elemedeki oylara bakılarak şampiyon belirlenecektir. Orada da eşitlik olduğu takdirde, şampiyonluk ödülü birden fazla üyemiz arasında paylaştırılabilecektir.​

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
demekki forumda @eskici üvey evlat muamelesi görüyor anında dışlamışlar valla üzüldüm şimdi :))

@Bully burdada eşitlik olursa noluyordu herkes şampiyonmu oluyordu:) barış mançonun yarışmasına dönecek gibi burası 10 puan 10 puan herkes şampiyon :))

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Haydaa kime verecez şimdi çok kafam karıştı (b) Oklava farkıyla @Çiğdem- dedim :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
demekki forumda @eskici üvey evlat muamelesi görüyor anında dışlamışlar valla üzüldüm şimdi :))

@Bully burdada eşitlik olursa noluyordu herkes şampiyonmu oluyordu:) barış mançonun yarışmasına dönecek gibi burası 10 puan 10 puan herkes şampiyon :))
Not yazdık ya o kadar ön elemedeki oylara bakacaz. :A Biliyorum ki senin gibi gıcık arkadaşlar herkesi şampiyon yapmak için uğraşacak bunun önüne geçmem lazımdı. :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Haydaa kime verecez şimdi çok kafam karıştı (b) Oklava farkıyla @Çiğdem- dedim :A

allah seni bildiği gibi yapsın :) gül gibi ben orda dururken giresunlu hogathayamı oy attın :)

Not yazdık ya o kadar ön elemedeki oylara bakacaz. :A Biliyorum ki senin gibi gıcık arkadaşlar herkesi şampiyon yapmak için uğraşacak bunun önüne geçmem lazımdı. :))
ön elemedeki oylara bakacaksan @Çiğdem- le @Since2011 a hiç oy atmayalım diğer dört kişiye eşit oy dağıtalım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen olmuşsundur kesin önceden :A Hogatha şirinlerdeki hogatha mı :kiki::kiki:
aynen şu süpürge üstündeki asaletine bakın kızın :)
HogathaEdgar01_clr.gif

O da bir taktik tabii yapabiliyorsan helal olsun derim. :A
son güne kalırsa ve zamanımda olursa denerim en azından :)) her zaman eşitlikten yanayım herkes şampiyon olmalı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@destere niye beni gömmeye calisiyorsun simdi :F bende bir ilki gerceklestirmis oldum bu durumda 6 kisinin finale kaldigi bu eleme de gecemeyen tek kisiyim bardaga dolu tarafindan bakmak lazim bu da bir basaridir :F

@destere bu arada herkese esit oy aldirmaya calisirsan bende yardimci olabilirim sana haber verirsin :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@MayısKralı dedim zaten zar zor giriyor oylamalara girmişken şampiyon olsun bari. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere niye beni gömmeye calisiyorsun simdi :F bende bir ilki gerceklestirmis oldum bu durumda 6 kisinin finale kaldigi bu eleme de gecemeyen tek kisiyim bardaga dolu tarafindan bakmak lazim bu da bir basaridir :F

@destere bu arada herkese esit oy aldirmaya calisirsan bende yardimci olabilirim sana haber verirsin :F
harbiden seninki daha büyük başarı dünki o karambolde elenmeyi başarmak zordu sen zoru başarmışsın :)

burdada bişeyler düşünüyoruzda oylar eşit gitmiyor çok dengesiz dağılmış :) yinede son ana kadar pusuda bekleriz :)
yalnız bu sefer @Bully de pusuda bekliyor son ana kadar oyunu kullanmayacak uyanık! son anda eşitlik oluşursa bozmaya çalışacaktır :) adamın işi gücü katakulli benim gibi dürüstce iş yapmıyor :))

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
harbiden seninki daha büyük başarı dünki o karambolde elenmeyi başarmak zordu sen zoru başarmışsın :)

burdada bişeyler düşünüyoruzda oylar eşit gitmiyor çok dengesiz dağılmış :) yinede son ana kadar pusuda bekleriz :)
yalnız bu sefer @Bully de pusuda bekliyor son ana kadar oyunu kullanmayacak uyanık! son anda eşitlik oluşursa bozmaya çalışacaktır :) adamın işi gücü katakulli benim gibi dürüstce iş yapmıyor :))
Ben oyumu verdim bile kendinle karıştırma beni. :) Yalnız kimsenin içinden oy kullanmak gelmemiş nedense bu gidişle tüm forumu etiketleyecem gibi görünüyor. :)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
La @eskici sendeki nası bir şans tek sen çıkamamışsın finale. :F Oy verdim ama yetmedi kıymetimi bil bak.))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben oyumu verdim bile kendinle karıştırma beni. :) Yalnız kimsenin içinden oy kullanmak gelmemiş nedense bu gidişle tüm forumu etiketleyecem gibi görünüyor. :)
tüm forumu etiketlerken etiketlediğin isimlerin karşısına kimin kime oy vereceğinide yaz ki eşitlik bozulmasın :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hahahah ayy gerçekten yani akbabayı ağaçkakan olarak nasıl gördün sen @Doğu
:F:F:F

@Doğu netten +18 filmleri takip etmekten düzgün bir belgesel izlemeye fırsat bulamıyor:) o yüzden akbabayla ağaçkakanı karıştırması çok normal bence :)) şimdi belgesel dedik? canlılarda üreme konulu belgeseller izlediğini iddia edecektir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...