Mangalda Hangi Lezzetleri Tercih Edersiniz?

Mangalda en çok tercih ettiğiniz lezzetler hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Az bile yapmış oh olsun sana :A Ben olsam tüm mesajlarını silmiştim + banlamıştım :A Forum huzuru için olması gereken o :A
Çekirdekten daha iyi :A
Anticipation Popcorn GIF

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully
ki güne birbirinize düşürürüm sizi :F
siz şimdi çekirdek çitlemeye devam edin bunu not ettim bir yerlere :A
Sakin ol şampiyon :A

Biz @Dosi ile 8 yıldır tanışıyoruz sen daha yeni geldin bizi birbirimize düşüremezsin :A İyi not et aman eksik veya yanlış yazma :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Sakin ol şampiyon :A

Biz @Dosi ile 8 yıldır tanışıyoruz sen daha yeni geldin bizi birbirimize düşüremezsin :A İyi not et aman eksik veya yanlış yazma :A
daha dün bu kızla sekiz dakka yanyana duramam diyordun şimdi 8 yıllık arkadaşımdır falan sende anında çeviriyorsun lafı :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Aman da ne ispat en bilindik basit numara :A Sen fake üye falan değilsin dimi foruma hemen uyum sağlamalar herkesle kavga etmeler falan :A
numara basit masit diyerek bişeyler söyledinde yalnız böyle yazmadığını nasıl inkar edeceksin kendini kurtarmaya bak önce :A

• Güldürdün
numara basit masit diyerek bişeyler söyledinde yalnız böyle yazmadığını nasıl inkar edeceksin kendini kurtarmaya bak önce :A
Benim inkar etmeye ihtiyacım yok :A O kadar basit olsaydı ne arkadaşlıklar biterdi :A Bi konuşma kutusundan tarihli saatli kanıt getirmen gerekiyor :A

• Güldürdün
Benim inkar etmeye ihtiyacım yok :A O kadar basit olsaydı ne arkadaşlıklar biterdi :A Bi konuşma kutusundan tarihli saatli kanıt getirmen gerekiyor :A
tam bir tarih tutturamayabilirim ama insan geçmişi saniye saniye hatırlayamıyor işte :F burdaki mesajlarda öyle yaklaşık bir tarih anca verebiliyorsun ordada dosiye hakaret etmişsin ispatını yaptım işte

• Güldürdün
tam bir tarih tutturamayabilirim ama insan geçmişi saniye saniye hatırlayamıyor işte :F burdaki mesajlarda öyle yaklaşık bir tarih anca verebiliyorsun ordada dosiye hakaret etmişsin ispatını yaptım işte
Belli etmişsin işte montaj yaptığını :A Tarih otomatikman yazar zaten sen tutturmaya çalıştığına göre montaj yapmışsın :A Öyle bir ispat yok hadi naş başka kapıya :A

• Güldürdün
Belli etmişsin işte montaj yaptığını :A Tarih otomatikman yazar zaten sen tutturmaya çalıştığına göre montaj yapmışsın :A Öyle bir ispat yok hadi naş başka kapıya :A
orda bir tarih eklemedim diyemi kabahatli oldum şimdi :F
bir dahaki sefere onuda yaparız her işin bir alışma dönemi var gerçekleride elbet er veya geç ortaya çıkaracağız hele bir şu tarih işini ayarlayalımda :A

• Güldürdün
orda bir tarih eklemedim diyemi kabahatli oldum şimdi :F
bir dahaki sefere onuda yaparız her işin bir alışma dönemi var gerçekleride elbet er veya geç ortaya çıkaracağız hele bir şu tarih işini ayarlayalımda :A
Adama böyle itiraf ettirirler montajı :A Bir dahakine daha iyi çalış gel :A

• Güldürdün
Adama böyle itiraf ettirirler montajı :A Bir dahakine daha iyi çalış gel :A
dikkat edersen bu kısımlarda dosiyi hiç anmıyorumki bu rezalete şahit olmasın :D senin şahit olman önemli değil önemli olan dosiyi bir şekilde sana düşman etmek, hele birde başarıyormuşum vede senin mesajlarını siliyormuş var ya üç gün çiftetelli oynayacağım forumda :Z

• Güldürdün
dikkat edersen bu kısımlarda dosiyi hiç anmıyorumki bu rezalete şahit olmasın :D senin şahit olman önemli değil önemli olan dosiyi bir şekilde sana düşman etmek, hele birde başarıyormuşum vede senin mesajlarını siliyormuş var ya üç gün çiftetelli oynayacağım forumda :Z
Dosi dedektif gibidir yalnız onu ansan da anmasan da görür her şeyi :A Amacına asla ulaşamayacaksın :A

• Güldürdün
Dosi dedektif gibidir yalnız onu ansan da anmasan da görür her şeyi :A Amacına asla ulaşamayacaksın :A
beni sever arkasından konuşmayacağımı bilir o konuda rahatım bana güveni tamdır :D yalnız burayı takip ediyorsa sana olan itimatsızlığından kaynaklıdır demiştir bu acaba sırtımızı dönünce ne işler çeviriyor:F
yani seni takip ederken beni yakalarsa üzülürüm şimdi bu duruma, sonra durumu düzeltmeside zor oluyor yani :(