Mangalda Hangi Lezzetleri Tercih Edersiniz?

Mangalda en çok tercih ettiğiniz lezzetler hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Mangal tercih etmem.

Bizde sucuk ile açılış yapılır ardından kanat (olmazsa olmazımızdır) sonra varsa et şiş kıyma şiş köfte falan. Çocuklar varsa sosiste eklenir. Kanat az insanlar çoksa tavuk but falan alınır ama geç pişer genelde :A
Kanat olmadan mangalı hiç yapmadık.

Patlıcan biber közlemesi harika olur. Hamburgerde yapılır duruma göre.

Senin için patlıcan sebze seçeneği vardı halbuki :A

Hepsi diye eklemek için mangalda pişirilen tüm seçeneklerin olması gerek. Düşündüm aslında :A sosisin mangalını sevmeyen vardır belki.

Amaç tek tek yazmak. Diğer isimli seçenek bunun için var.

Onları da sevmem ki. :A
Mangalı sevmem şıkını ekledim. Oylarsın artık :A
Mangal sevmeyen yokmuş forumda onu anladık. Bu saatte bile gider mangal saati yok. Kuzu ciğer misss 🔥
1 kişi hariç :A
------

bir kaç mesajı derken (onu onla çarpın :D )
evet dediklerine aynen katılıyorum beni bitirecekti resmen, neyseki her türlü darbeye karşı kendimi cansiperane savundumda kurtardık durumu :A
------

benim mesajlarımı sildiğini söylüyor sende olur olur öyle normaldir deyip herşeyi ne kadar normalleştiriyorsun :F
mesajımı sildiğini söylüyor mesajımı ? sende dostmusun düşmanmısın buly anlamadım yani :A
7 mesajdan bahsettiğimizi kaç kere belirttim. Çift haneli yapıp durma, ayrıca @Keith Long ile bulunan konudan çok çok alakasız bir sohbetti ve içinde korsana teşvik vardı. Bunu kaç kere belirteceğiz. Kuralları bilmediğin için başın yanmasın diye iyilik yaptık sana :A @Bully

• Güldürdün
Reactions: tekin and Bully

------

7 mesajdan bahsettiğimizi kaç kere belirttim. Çift haneli yapıp durma, ayrıca @Keith Long ile bulunan konudan çok çok alakasız bir sohbetti ve içinde korsana teşvik vardı. Bunu kaç kere belirteceğiz. Kuralları bilmediğin için başın yanmasın diye iyilik yaptık sana :A @Bully
ben anladımda ama @Bully hala anlamamış sen gittikten sonra bana mesaj atıyor, bu ne dedi bu ne dedi diye. :D

bu arada bir kaç mesajdan yedi mesaja kadar çıktık onun için bile kendimle gurur duyuyorum :D itiraz etmesem bir mesaj diyecektin :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

------

ben anladımda ama @Bully hala anlamamış sen gittikten sonra bana mesaj atıyor, bu ne dedi bu ne dedi diye. :D

bu arada bir kaç mesajdan yedi mesaja kadar çıktık onun için bile kendimle gurur duyuyorum :D itiraz etmesem bir mesaj diyecektin :F
@tekin

FxZ1ui-WwAsbw5E.jpg

Taşıma ve ve silme totali.

@Bully ile vurmaya çalışma bari be, tökezledin :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Taşıma ve ve silme totali.

@Bully ile vurmaya çalışma bari be, tökezledin :A
brüt 20 idi
taşımalar şunlar bunlar çıkınca net yedi mesaj silinmiş onu yakaladık sonunda :A
------

Sen hiç iyilik yapmayacaktın buna, iyilik yap denize at demişler :A Tehlikeli de bir de, entrikaya da çalışıyor kafası :A
aynen kendisi hata yaptı :D ne güzel orda kös kös oturmuş küskünlüğümüzü yaşıyorduk, geldi açıklamaya çalıştı olacak iş mi :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Bully
brüt 20 idi
taşımalar şunlar bunlar çıkınca net yedi mesaj silinmiş onu yakaladık sonunda :A
Hiç olmamış bu durum, keşke daha fazla mesajın silinseymiş :A
------

brüt 20 idi
------

aynen kendisi hata yaptı :D ne güzel orda kös kös oturmuş küskünlüğümüzü yaşıyorduk, geldi açıklamaya çalıştı olacak iş mi :F
Ah @Dosi ah niye açıklama yapıyorsun ki buna, zaten kabullenmiş durumu :A Hep yardımseverliğinden kaybediyor Dosi...

• Harika
  • Güldürdün
  • Güldürdün