Mangalda Hangi Lezzetleri Tercih Edersiniz?

Mangalda en çok tercih ettiğiniz lezzetler hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    17
hah yani bir kez olsun beni övecektin o da tam değil kısmi övmüşsün :D tam övsen bu şımarır falan dedin sanırım :F haklısın tabi bende mesajın hepsini anlayacak kapasite nerdeeee? olsa olsa bir kısmını anlarım o kısmıda ne zorla anladım beynim kurudu :A
------

niye safları sıkı tutalım diyince 27-15 i andınki ? niye yani adam safmı yani onumu demek istiyorsun :D
27-15 den ne kadar nefret etsemde yinede adama saftirik demene müsade edemem olmaz yani :F

27-15 kim :D @12.Adam:A severim ben onu ondan andım :D

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: tekin and 12.Adam
27-15 kim :D @12.Adam:A severim ben onu ondan andım :D
bende tam 27-15 i savundum zaten, gelmiş birde bana hakaret ediyor yok ip çekerim yok tespih çekerimde falan :F
vallahi bu dünyada iyilik yaramıyor kimseye? savunmak için vatandaşın önüne kendini siper ediyorsun, savunduğun adam gelip arkadan tekme atıyor sana :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
orda benden bahsetmiş iyi manada bahsetmiş o kısmını özellikle hatırlatırım :D benim mesajlara dokunma sana salça olurum bak :F
@Dosi kendini kurtaramadı kaçtı zaten olan sana olur :D
Yok ben zaten ironi yaptım uğraşmayacağımı biliyor kendisi, o da bilerek dedi zaten... :A @Dosi

Üṣengeçliğin suçlusu da biz olduk iyi mi @Bully @12.Adam :A
Bu ayar nedeni ile daha az bildirim gelmesine rağmen yinede başım döndü :A yorucu bir hafta sonrası bugün tatil güya ama gezidir, maç izlemedir, ev ili ve dizi ve bir yandan forum beni baya yordu. Bünye alışkın değil bayadır. Yarına sadece sadece kendimi dinlenmeye adayacağım :A
Aman Dosi Hanım’ın üzerine gitmeyelim daha fazla dolmuş belli ki biraz bu mevzu hakkında :A Ben goygoyuna yazdım rapor et falan demiş bana :A
Bazen yönetici kimliğiyim devreye giriyor :A

orda benden bahsetmiş iyi manada bahsetmiş o kısmını özellikle hatırlatırım :D benim mesajlara dokunma sana salça olurum bak :F
@Dosi kendini kurtaramadı kaçtı zaten olan sana olur :D
Yok ben zaten ironi yaptım uğraşmayacağımı biliyor kendisi, o da bilerek dedi zaten... :A @Dosi
tekin ile kısaca özetimi bu:
Bir kaç mesajı sohbet konusuna taşındığında, korsan link vs alakalı mesajla ilgili mesaj silinip bilgi alınca küsüp biraz kendi köşesine çekilip sadece onunla uğraştığımızı sanmıştı. Ben hariç ortalarda dolanan yönetici olmayıncada benden bildi her şeyi :A

Bugünden sonra ortalıktan kaybolma vakti geldi yoldaşım.. Ban ayrılan sürenin sonuna geldik.. @MasacRE @Sherlock

Deme öyle, öyle denmez yoldaşım... Geç kavuştuk erken ayrılmayalım... Dağılmayalım lan... @MasacRE @Sherlock
Yapma etme canım yoldaşım... O hain Leşloka kızdın diye bizleri de terk etme sakın... Varsın o hain herif olmasın aramızda. Biz bize yeteriz be... @MEnes

Bu ayar nedeni ile daha az bildirim gelmesine rağmen yinede başım döndü :A yorucu bir hafta sonrası bugün tatil güya ama gezidir, maç izlemedir, ev ili ve dizi ve bir yandan forum beni baya yordu. Bünye alışkın değil bayadır. Yarına sadece sadece kendimi dinlenmeye adayacağım :A

Bir kaç mesajı sohbet konusuna taşındığında, korsan link vs alakalı mesajla ilgili mesaj silinip bilgi alınca küsüp biraz kendi köşesine çekilip sadece onunla uğraştığımızı sanmıştı. Ben hariç ortalarda dolanan yönetici olmayıncada benden bildi her şeyi :A
Olur öyle normaldir :A Konu coştu :A Yorulmalarının karşılığını almış oldun en azından :A

bir kaç mesajı derken (onu onla çarpın :D )
evet dediklerine aynen katılıyorum beni bitirecekti resmen, neyseki her türlü darbeye karşı kendimi cansiperane savundumda kurtardık durumu :A
------

Olur öyle normaldir :A Konu coştu :A Yorulmalarının karşılığını almış oldun en azından :A
benim mesajlarımı sildiğini söylüyor sende olur olur öyle normaldir deyip herşeyi ne kadar normalleştiriyorsun :F
mesajımı sildiğini söylüyor mesajımı ? sende dostmusun düşmanmısın buly anlamadım yani :A

bir kaç mesajı derken (onu onla çarpın :D )
evet dediklerine aynen katılıyorum beni bitirecekti resmen, neyseki her türlü darbeye karşı kendimi cansiperane savundumda kurtardık durumu :A
------

benim mesajlarımı sildiğini söylüyor sende olur olur öyle normaldir deyip herşeyi ne kadar normalleştiriyorsun :F
mesajımı sildiğini söylüyor mesajımı ? sende dostmusun düşmanmısın buly anlamadım yani :A
Dosi Hanım iyi ve adil bir yöneticidir :A Bunun dostlukla düşmanlıkla alakası yok kendisi yanlış bir işlem yapmamıştır :A Ben de eskiden yöneticiydim, yönetici gerek gördüğünde müdahale eder forumun düzeni için :A Sen de abartma itirazı biraz anlayışlı ol, her şeyi de ondan bilme :A Kaç tane yönetici var forumda :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
Dosi Hanım iyi ve adil bir yöneticidir :A Bunun dostlukla düşmanlıkla alakası yok kendisi yanlış bir işlem yapmamıştır :A Ben de eskiden yöneticiydim, yönetici gerek gördüğünde müdahale eder forumun düzeni için :A Sen de abartma itirazı biraz anlayışlı ol, her şeyi de ondan bilme :A Kaç tane yönetici var forumda :D
hayır abartmadım ama bir kaç değildi :A

neyse ben oraları çoktan unuttum bile :D dosi hatırlatınca eski kinim nüksetti yoksa ne güzel mazide kalmıştı herşey :F

• Güldürdün
Reactions: Bully

Evet durumu anladım şimdi... Senin yöneticilik görevlerini layıkıyla yaptığına eminim elbette... Arkadaşı da pek tanımadığım için sadece bunu demekle yetinebiliyorum.. :A
Yapma etme canım yoldaşım... O hain Leşloka kızdın diye bizleri de terk etme sakın... Varsın o hain herif olmasın aramızda. Biz bize yeteriz be... @MEnes
Gitmez gitmez... O bizi bırakıp gitmez tekrar... Hele bir de o kadar uzun bir süre... Yok yok... İmkansız... @Maskeli Fedai
------

@Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Hahahahaha evet evet hemen başlıyorum tüm yönetim işlemleriyle ilgilenmeye... :A @Maskeli Fedai @MasacRE
Etiketin tozlu rafların arasındaydı herhalde temizletip takmışsın… :A

👍👍👍

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Forum İstatistikleri

Konular
171,056
Kullanıcılar
8,440
Son Üye
Tuncay