Mangalar - Genel Yorum & Sohbet Konusu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Netflix mi burası Zeeyyy... Öyle bir dünya yok. Aralık ayında 4 bölüm izleyeceksin. Ve animenin şuan kaç bölüm olacağı belli değil. Önümüzde 43 manga bölümü var. Bunlar animede en az 25 bölüm kaplayacak yani 25 hafta... :A
Yıkıldım
1765136_stock-photo-bored-smiley.jpg

• Üzücü
Reactions: MEnes

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ve ayrıyeten manga ile anime tam olarak birebir aynı kalitede olmaz aynı kitaplar filmlere aktarılırken birebir aynı kalitede olmadığı gibi... Çünkü manga kaynak materyal ve SNK açısından düşününce oradaki destansı kalitenin animeye o kalitede aktarılması çook çok zor...

• Beğendim
Reactions: Dosi

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bende beklemiyordum :A
Herşey senin o spoi kutusuna yazdığın yorum yüzünden oldu :A benim de okuyacağım tuttu :A @MEnes
Zey eğer kararın kesinse ben de Chapter 90'dan itibaren tekrardan okumak istiyordum epeydir. Birlikte bölüm bölüm yorumlayarak bile gidebilirz. (Bunda çok ciddiyim bu arada... :A ) Hatta bana sorular sorabilirsin çünkü ilk 7 8 bölüm biraz karışık, epey yardımcı olurum sana. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Zey eğer kararın kesinse ben de Chapter 90'dan itibaren tekrardan okumak istiyordum epeydir. Birlikte bölüm bölüm yorumlayarak bile gidebilirz. (Bunda çok ciddiyim bu arada... :A ) Hatta bana sorular sorabilirsin çünkü ilk 7 8 bölüm biraz karışık, epey yardımcı olurum sana. :A
Evet ciddiyim ama bu hafta başlarmıyım bilmiyorum, bakacağım duruma.
Yalnız bu bölüm bölüm okumak benim gerçekten okuyup okumadığımı test etmek için değil demi? :A @Sherlock

Çarşamba ve Perşembe hariç diğer günler okurum gibi. Hafta içi akşam üstü, hafta sonu gündüzleri vaktimi okumaya ayırırım :A

• Güldürdün

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evet ciddiyim ama bu hafta başlarmıyım bilmiyorum, bakacağım duruma.
Yalnız bu bölüm bölüm okumak benim gerçekten okuyup okumadığımı test etmek için değil demi? :A @Sherlock

Çarşamba ve Perşembe hariç diğer günler okurum gibi. Hafta içi akşam üstü, hafta sonu gündüzleri vaktimi okumaya ayırırım :A
Yok tam olarak test etmek için değil, (bu da bir etken tabii... :A ) kendim için ve forum için de ayrıca. :A Manga ile ilgili hiç bir yorum yapmamışım, burayı canlandırmış da olurum. :A Sen oku veya okuma ben zaten Chapter 90 sonrasını 1 tur daha dönmek istiyordum yani... :A

O zaman yarın başlayalım ve önünü alamadan devam edelim... :A @Sherlock adaşım da bize katılır diye düşünüyorum, hatta yukarıyı okuduktan sonra @Tolstoyevski bile...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok tam olarak test etmek için değil, (bu da bir etken tabii... :A ) kendim için ve forum için de ayrıca. :A Manga ile ilgili hiç bir yorum yapmamışım, burayı canlandırmış da olurum. :A Sen oku veya okuma ben zaten Chapter 90 sonrasını 1 tur daha dönmek istiyordum yani... :A

O zaman yarın başlayalım ve önünü alamadan devam edelim... :A @Sherlock adaşım da bize katılır diye düşünüyorum, hatta yukarıyı okuduktan sonra @Tolstoyevski bile...
Tamam yarın ilk boş vaktimde denerim. Sen de gerekli malzemeleri ulaştır bana :A
Bilgisayar geldi dün, umarım yine bozulmaz :A

• Güldürdün

MEnes

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tamam yarın ilk boş vaktimde denerim. Sen de gerekli malzemeleri ulaştır bana :A
Bilgisayar geldi dün, umarım yine bozulmaz :A
Gerekli malzemeler için şöyle söyliyim, İngilizce mi okumak istiyorsun, Türkçe mi o önemli. Ben İngilizce orjinal çeviriden okumayı düşünüyordum çünkü. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gerekli malzemeler için şöyle söyliyim, İngilizce mi okumak istiyorsun, Türkçe mi o önemli. Ben İngilizce orjinal çeviriden okumayı düşünüyordum çünkü. :A
Türkçe fırlat bana. Madem yorumlayacağız işim daha da kolay olsun :A

• Güldürdün