FOX Lucifer 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu bunu bırakta, bizim kalan son tüy ne olacak? Bence sezon sonu lucifer ölmek üzereyken takarlar felan bir aksiyona bağlarlar gibime geliyor, herzmaan ki gibi Mazikeen olacak,cloe'ye ile uğraşmayı bıraksa kız kendi gelecek zaten ayağına. :) :D

maze lucifer a sadık biri o tüy parçasını sakladıysa zaten herşeyi luciferin iyiliği için planlamıştır lucifer in yaptığı bir sürü salaklığı kız örtbas etmeye çalışıyor o da olmasa lucifer çoktan kendini kaybetmişti :)
senin yürüttüğün tahmin ihtimal dahilinde ama sezon sonunda lucifer in karizmasını o kadar yerle bir edeceklerini sanmam vatandaş arada bir duygusala bağlasada kendini tamamen kaybetmeyecektir :)
diyorsun chloe ile uğraşmayı bırakıp maze ye baksın ama demek kolay da, yani chloe da çok güzel bir kadın :) şeytanın bile eli ayağı her birtarafı oynamaya başladı kadını görünce :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x8. Bölüm

süper süper harikaydı bölüm :)
@Forumdash dediğin polisiye kısmını bende sevmiyorum ama yapacak bişey yak gülü(chloe yu) seven ufak tefek dikenlere katlanır artık :)
lucifer ın kıskançlığı artık tavan yaptı bu bölümde luciferla psikoloğ linda arasındaki diyaloğlar komikti heleki chloe yu tedavi etmek için onca ikna çabalarına rağmen sonuçta lindanın chloyu normal bulup luciferi sorunlu bulması komikti :) dan denen salağın rüşvete bulaşmış polis olması sürpriz oldu? ölüm döşeğinde zenci meleğin pandik atmasıyla at gibi iyileşen malcolm kazması chloe nun başına bir iş açmasında dan la ne halt yerse yesin pek umrumda değil :)

nerdesin @Çiğdem- ? ayol senimi bekleyeceğiz böyle her hafta:))
Senin de mi eline bulaştı ayol demek:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x8. Bölüm

süper süper harikaydı bölüm :)
@Forumdash dediğin polisiye kısmını bende sevmiyorum ama yapacak bişey yak gülü(chloe yu) seven ufak tefek dikenlere katlanır artık :)
lucifer ın kıskançlığı artık tavan yaptı bu bölümde luciferla psikoloğ linda arasındaki diyaloğlar komikti heleki chloe yu tedavi etmek için onca ikna çabalarına rağmen sonuçta lindanın chloyu normal bulup luciferi sorunlu bulması komikti :) dan denen salağın rüşvete bulaşmış polis olması sürpriz oldu? ölüm döşeğinde zenci meleğin pandik atmasıyla at gibi iyileşen malcolm kazması chloe nun başına bir iş açmasında dan la ne halt yerse yesin pek umrumda değil :)

nerdesin @Çiğdem- ? ayol senimi bekleyeceğiz böyle her hafta:))
walking deadla gothamı bugün izleyebildim luciferede artık yarına kaldı :F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8.bölüm çok güzel bir bölümdü bence @destere @Forumdash :Z:Z:Z
aaa bencede piskolog kadın lucifer ve dedektif kadın çok iyi üçlü oldular hiçbir suçlu kurtulamaz vlla hahaha:F:F:F

aaaa şu polis adamın kötü adam çıkmasını bekliyordum aslında ben çokta iyi oldu luciferinde gözü tutmamıştı onu boşuna değilmiş ayoll:F:F:F

ayy bu arada lucifer yanındakı şeytan kızı kovar inş cehennemin dibine kadar yolu var
:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
8.bölüm çok güzel bir bölümdü bence @destere @Forumdash :Z:Z:Z
aaa bencede piskolog kadın lucifer ve dedektif kadın çok iyi üçlü oldular hiçbir suçlu kurtulamaz vlla hahaha:F:F:F

aaaa şu polis adamın kötü adam çıkmasını bekliyordum aslında ben çokta iyi oldu luciferinde gözü tutmamıştı onu boşuna değilmiş ayoll:F:F:F

ayy bu arada lucifer yanındakı şeytan kızı kovar inş cehennemin dibine kadar yolu var
:F:F:F

maze harika biri, insan onu kovmaya kıyarmı? hem bedavadan adamın korumasını yapıyor maze olmazsa lucifer i dağıtmışlardı :)
psikoloğ kadının kısmeti açıldı artık iki melekle yatıp kalkıyor isterse elinin altında zenci var isterse beyaz melek :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B09
Yine polisiye ağırlıklı bir bölümdü ama bu sefer daha güzeldi.
Peder ve Lucifer sahneleri güzeldi. Yine cocuk tacizlerine göndermeler vardı. (Dünya gundemi artık)
Peder ile Lucifer piyano başında muhteşem performans sergilediler. Son sahnede dedektif ile muhteşem performas sergiledi:X (harika yorumluyorum yaa:F)

Ya şu zenci melek napmaya çalişiyor? Komadan kurtardiği adama Luciferı öldürtecek. Ee hani vurulmuyordu Lucifer. Tamam artık vuruluyor da o zaman git bıcakla öldür filan:T: illa polisi katmaya gerek yok tinelcimi yok abdnin arka sokaklarında:A

8/10

Siz yine geç izleyin:X @destere @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01B09
Yine polisiye ağırlıklı bir bölümdü ama bu sefer daha güzeldi.
Peder ve Lucifer sahneleri güzeldi. Yine cocuk tacizlerine göndermeler vardı. (Dünya gundemi artık)
Peder ile Lucifer piyano başında muhteşem performans sergilediler. Son sahnede dedektif ile muhteşem performas sergiledi:X (harika yorumluyorum yaa:F)

Ya şu zenci melek napmaya çalişiyor? Komadan kurtardiği adama Luciferı öldürtecek. Ee hani vurulmuyordu Lucifer. Tamam artık vuruluyor da o zaman git bıcakla öldür filan:T: illa polisi katmaya gerek yok tinelcimi yok abdnin arka sokaklarında:A

8/10

Siz yine geç izleyin:X @destere @Çiğdem-
9.bölüm izledim bende @destere @Forumdash :-):-):-)
aaa öncelikle luciferin peter sahneleri harikaydı bence peterin ölmesi lucifer çok duygulandı ama birşey sorucam @Forumdash süpernaturaldakı baş melekler iyileştirebiliyordu insanları hatta bırak baş melekleri castiel bile iyileştirebiliyordu lucifer elini petere koyup neden iyileştirmedi yada iyileştiremiyor:F

zenci meleğin neden polis tuttuğuna gelirsek eğer luciferi suçlu gibi gösterip öldürtebilir bunu yaptırmasının amacıda ayrıca ölünce cehenneme gidicek işte kısa yoldan hahah:F:F:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
@Çiğdem-
Zenciden korktuğuna göre tüm güçleri yerinde değil, kendide yarlanmaya başladı gücü bitiyor yani. :D Zenci iyileştirdi o yapamıyor misal, zenci hayata dödürdü hatta. :D

@destere izledikten sonra bak. :J
Senin dediğine geldik heralde, luci sonunda kızın ilgisini çekti, eski eşide yakın öldürürler engel felan kalmaz. :D

@Forumdash
Aklı okadar çalışıyor işte meleğin. :D Daha dün maze buna iş attığında ki halini görmüşsündür. :D Gizliden şüphelenmeden halletme amacında. :D Neden ceheneme dönmesini istediğini anlayamadım tabi, melek olacak hali yok dönünce, hadi olsada kaçar nedendir bu kin. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem-
Zenciden korktuğuna göre tüm güçleri yerinde değil, kendide yarlanmaya başladı gücü bitiyor yani. :D Zenci iyileştirdi o yapamıyor misal, zenci hayata dödürdü hatta. :D

@destere izledikten sonra bak. :J
Senin dediğine geldik heralde, luci sonunda kızın ilgisini çekti, eski eşide yakın öldürürler engel felan kalmaz. :D
ayyy yani bu kadında salak galiba 150 kilo adamı tek elle nasıl kaldırıyorsun demiyor lucifere hiç şüphelenmek yok normal birşeymiş gibi:F:F:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
9.bölüm izledim bende @destere @Forumdash :-):-):-)
aaa öncelikle luciferin peter sahneleri harikaydı bence peterin ölmesi lucifer çok duygulandı ama birşey sorucam @Forumdash süpernaturaldakı baş melekler iyileştirebiliyordu insanları hatta bırak baş melekleri castiel bile iyileştirebiliyordu lucifer elini petere koyup neden iyileştirmedi yada iyileştiremiyor:F

zenci meleğin neden polis tuttuğuna gelirsek eğer luciferi suçlu gibi gösterip öldürtebilir bunu yaptırmasının amacıda ayrıca ölünce cehenneme gidicek işte kısa yoldan hahah:F:F:F
öyle sahneler ben de bekledim. İzlerken sesli bile konuştum :F iyileştirseneee diye:F
Ama dizide hiç Lucifer'ı castiel gibi ordan oraya işinlandiğini da görmedik. Bu dizide öyle efektli fantastik olaylar olmuyor demek(b) olsa hiç fene olmazdı hani:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x9. Bölüm

harikaydı bölüm.. aslında lucifer ın fazla duygusala bağlaması hoş değil ama ikili diyaloğlar muhteşemdi :))
aslında senarist lucifer ı kullanarak normal kendi iç dünyasını dışa vuruyor sanırım, mesela tanrının hep iyi bir planı olduğunu nerden biliyorsunuz derken lucifer, yani normal insanların aklındaki şüphelerin dışa vurumunu gerçekleştiriyor :) yada balkonda lucifer ın değer verdiği birini kaybetmenin acısıyla tanrıyla girdiği komik diyaloğlar :)) yine acılı dönemlerde insanlardaki tanrıya isyan duygusuyla birebir örtüşüyor
en komik sahnelerden biri lucifer ın günah çıkarma bölmesine girip kadını günaha davet emesiydi orda koptum! dedim bizimki tam forumunu buldu :) ama sonunda rahip ölünce çok fazla ıstırap çekmesi lucifer ın karakterine yakıştıramadığım durumlardı :)
@Forumdash ın sorduğu, bizim zenci keleğin neden lucifer ı herhangi birine değilde dirilttiği malcolm adlı polise öldürtmeye çalıştığını bende anlayamadım neden polis vurmalı herhangi bir kötü adamda seçebilirdi luciferı öldürmesi için :)
bu arada rahiple lucifer ın piyano resitali harikaydı
@Çiğdem- demiş neden lucifer rahip kan kaybederken izlediğim melekler gibi parmağıyla kan akışını durdurmadı ? :) lucifer ın melekliği kalmamışki artık elleriyle kanı nasıl durdursun adamın senden benden bir farkı kalmadı kötülük yapmayı unutttuğu gibi meleklik yeteneklerinide kaybediyor tümden vatandaş yolunmuş tavuğa döndü chloe nun etkisiyle :)

@Titanium sonunda istediğim olacak gibi chloe yu kapmak üzere lucifer? ama chloe uğruna kendisini kaybetti ne anladık bu işten? yani kadını elde etsede artık lucifer in ne melekliği ne şeytanlığı kalacak :) ama lucifer karakterinden bunca ödün vermesine rağmen hala amacına ulaşmışta değil ? :) amacına derken yani chloe yu yatağa atmayı daha başaramadı :) bakalım daha ne tavizler verecek ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B10
Bu bölüm de güzel bi bölümdü.
Lucifer ve Dedektif öpüşecekti ki centilmenliği tuttu adamın @destere :F

Dedektifin annesi Flicty'nin annesiyle yarişir ama Felicty'nin annesi daha güzel filan far atar:A @Çiğdem-

Maze yaaa cok üzüldüm bu bölüm ona:( kucak acasım geldi:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Keşke Lucifer bölüm içinde mutfaktaki maharetini gösterseydi:X ağzının tadını bildiğini söyledi ama :X

He birde sex sırasında "ohhh god" göndermeleri iyiydi:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.bölüm aa bende geç izledim diyordum ama @destere den önce izlemişim:F
@Forumdash
ayy bu hafta arrow ve lucifer ne tesadüftür 2 annede aynı hafta geldiler :F

düşük bölümdü bence luciferin barında olan şeytan kızın üstünden gitti bölüm dünyada sıkılıyorsa gitsin cehenneme onu isteyen yok:F:F:F

lucifer red etti dedektif kadını @destere :Z:Z:Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x10. Bölüm

güzel bir bölümdü:) keşke hiç polisiye olaylar işin içine katılmasada lucifer, chloe, maze ve trixi yi başbaşa izlesek :)

trixi ile mazenin karşılıklı sohbeti harikaydı , lucifer ın yemek davetinde chloe yu hem annesinin hem de eski eşi dan ın yanında rezil edişi muhteşemdi :)
son sahnede lucifer salağı eline gelen kısmeti geri tepti ? :) sen onca uğraş didin kız tam tavina gelsin elinin tersiyle it ? olacak iş değil :)

S01B10
Bu bölüm de güzel bi bölümdü.
Lucifer ve Dedektif öpüşecekti ki centilmenliği tuttu adamın @destere :F

Dedektifin annesi Flicty'nin annesiyle yarişir ama Felicty'nin annesi daha güzel filan far atar:A @Çiğdem-

Maze yaaa cok üzüldüm bu bölüm ona:( kucak acasım geldi:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

Keşke Lucifer bölüm içinde mutfaktaki maharetini gösterseydi:X ağzının tadını bildiğini söyledi ama :X

He birde sex sırasında "ohhh god" göndermeleri iyiydi:F

10.bölüm aa bende geç izledim diyordum ama @destere den önce izlemişim:F
@Forumdash
ayy bu hafta arrow ve lucifer ne tesadüftür 2 annede aynı hafta geldiler :F

düşük bölümdü bence luciferin barında olan şeytan kızın üstünden gitti bölüm dünyada sıkılıyorsa gitsin cehenneme onu isteyen yok:F:F:F

lucifer red etti dedektif kadını @destere :Z:Z:Z

lucifer da beyin yok işte ayağına gelen kısmet tepilirmi :) chloe da biraz akıl olsa bu hareketinden sonra lucifer ı sürüm sürüm süründürür :))

bu arada lucifer in sezon bölüm sayısı kaçtı ? finali ne zaman acaba? 25 bölüm falan olsa keşke :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x10. Bölüm

güzel bir bölümdü:) keşke hiç polisiye olaylar işin içine katılmasada lucifer, chloe, maze ve trixi yi başbaşa izlesek :)

trixi ile mazenin karşılıklı sohbeti harikaydı , lucifer ın yemek davetinde chloe yu hem annesinin hem de eski eşi dan ın yanında rezil edişi muhteşemdi :)
son sahnede lucifer salağı eline gelen kısmeti geri tepti ? :) sen onca uğraş didin kız tam tavina gelsin elinin tersiyle it ? olacak iş değil :)

lucifer da beyin yok işte ayağına gelen kısmet tepilirmi :) chloe da biraz akıl olsa bu hareketinden sonra lucifer ı sürüm sürüm süründürür :))

bu arada lucifer in sezon bölüm sayısı kaçtı ? finali ne zaman acaba? 25 bölüm falan olsa keşke :)
aaa vlla hiç haberim yok @Harunnn60 araştırsın bakalım 1.sezon kaç bölüm olucak
:-):-):-)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x10. Bölüm

Ben 10 sanıyordum ama geçen baktiğimda imdb'de 13 yazıyordu. İnş 13dür:X

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Yorum yapmaya üşeniyorum aylardır. :D

Herşeye rağmen, tüm nefretlerime rağmen o adam ölürse gerçekten üzülürüm, gerçi bayıldı felanda sonrası merak konusu. :(