Netflix Love & Anarchy - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Gördüm, bayağı sinirli emoji atmış. :A Herhalde Max'in o halini gördü. :A

Hayran kaldım yapılarına. :bhr:

Bir iki film daha kaldı izlemek istediğim, belki gece Kalifat'a başlarım. :A
Ee yani, başka ne olacak :A :A
O da sen ilk yazarken heyecanlanıp tamamlayacağım demeseydi :A ne umdu ne buldu :A

Hadi bakalım, kaliteli bir iş seni bekliyor :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Berrak ÖZAY

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Diziyi tesadüf üzerine kendim bularak izledim. İnsanı neşelendiren neşelendirirken de derine inip düşündüren bir konusu var. Ve izlerken o kadar doğal bir akışı var ki hiç yapay bir şey yok içeriğinde her şey günlük hayatın olağan durumunda ki gibi komik ama dediğim gibi aynı zamanda algıyla da doğru orantılı tabii ama derine inip insan yaşamının amacına sorgu yapmaya itiyor. Bize yüklenen toplum baskısı ve misyonları mı yoksa kendi mutluluğunuz ve kendi doğrularınız mı? Tavsiye ederim...

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Diziyi tesadüf üzerine kendim bularak izledim. İnsanı neşelendiren neşelendirirken de derine inip düşündüren bir konusu var. Ve izlerken o kadar doğal bir akışı var ki hiç yapay bir şey yok içeriğinde her şey günlük hayatın olağan durumunda ki gibi komik ama dediğim gibi aynı zamanda algıyla da doğru orantılı tabii ama derine inip insan yaşamının amacına sorgu yapmaya itiyor. Bize yüklenen toplum baskısı ve misyonları mı yoksa kendi mutluluğunuz ve kendi doğrularınız mı? Tavsiye ederim...

Fakat dizide “aldatma güzellemesi” var, evli kadının ne gerekçeyle olursa olsun aldatması ve bunun romantik hoş bir kaçamak gibi gösterilmesi sinir bozucu bir durum.

• Beğendim
Reactions: Dosi