Netflix Love & Anarchy - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
3. Bölüm
Fena olmayan bir bölümdü.
Film ile ilgili kısımları beğendim. Friedrich gerçekmi fenalaştı yoksa filmin sonu izlenmesinmi diye tam anlamadım.
Yayın evi satıldı. Bakalım neler olacak

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi ne durumdasın. :A Son bölümüm kaldı benim sadece. :A
Yorumların nerde?
En son 6daydım :A yalnız Kalifat'ı da eş zamanlı izlediğim için uçurum fark var :A ve bu ne be aşırı cıbıldak dizi ve gözümü kapadığım sahneler var, hele o kitap furarı bölümü. Onu es geçeceğim yorumda :A
4. Bölüm en keyifli bölümdü çünkü eli yüzü düzgün bölümdü :F (herkes uslu yani)

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yorumların nerde?
En son 6daydım :A yalnız Kalifat'ı da eş zamanlı izlediğim için uçurum fark var :A ve bu ne be aşırı cıbıldak dizi ve gözümü kapadığım sahneler var, hele o kitap furarı bölümü. Onu es geçeceğim yorumda :A
4. Bölüm en keyifli bölümdü çünkü eli yüzü düzgün bölümdü :F (herkes uslu yani)
Pc’ye geçince yapacam yorumları. :A Mobilden üşeniyorum. :F

Evet cidden çok aşırı sahneler var. :A Hele 7.bölümde öyle bir sahne var ki bu diziyi önerdiğim için bana kızabilirsin ama nerden bilebilirdim. :A Geçenlerde trendlerde görünce ve farklı konusu nedeniyle ilgimi çekmişti ama garip bir dizi. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Evet cidden çok aşırı sahneler var. :A Hele 7.bölümde öyle bir sahne var ki bu diziyi önerdiğim için bana kızabilirsin ama nerden bilebilirdim. :A Geçenlerde trendlerde görünce ve farklı konusu nedeniyle ilgimi çekmişti ama garip bir dizi. :A
Son 3 bölüm kalmıştı, şimdi başladığımız işi bitirelim 3 bölüm kala ayıp olmasın diye fırsat bulunca aradan çıkarayım bari.. :A Maksat disiplinli bir şekilde görevi tamamlamak, sadece bu başka hiçbir şey değil. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son 3 bölüm kalmıştı, şimdi başladığımız işi bitirelim 3 bölüm kala ayıp olmasın diye fırsat bulunca aradan çıkarayım bari.. :A Maksat disiplinli bir şekilde görevi tamamlamak, sadece bu başka hiçbir şey değil. :A @Dosi
Ahahah süre kısa olduğu için çabucak bitiyor neyse ki. :A Bence de devam et, aradan çıksın. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Neeee, daha mı fena 😡 ben zaten şimdiden kızıyorum sana :A

ismail-abi-gif-14.gif

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x4 1x5 1x6 1x7 yorumlarını yapmamıştım kısa kısa yapayım bari. :A

1x4
Fena olmayan bir bölümdü. Meydan okumalar güzel oluyor, bu bölümde de Sofie'nin geri geri yürümesi ve Max'in kalıcı bir işi olması keyifliydi. :D Ama beklediğim gibi gitmiyor dizi. :/
6/10

1x5

Kitap fuarı kısmı oldukça eğlenceliydi. Max'in tatlıların içine ot koymasıyla işler çığrından çıktı. :A Ve beklenen oldu Sofie ile Max beraber oldu. Sofie'nin evliliğinde sorun falan da yok yani eşini aldatması ve banyoda kaçamak yaptığı sahneler falan bana o kadar saçma geldi ki. Eşiyle beraber de oluyor sonuçta o 3.bölümde gördük. Cinsellik ihtiyacını karşılayan bir eşi var ne gerek var bu aksiyonlara anlamadım. :A
7/10

1x6

Yayınevindeki olaylar git gide sıkıcı olmaya başladı. :D Ama yine de izletiyor dizi ya da kendimi izlemek zorunda hissediyorum bilmiyorum. :A Sofie'nin Max'i eşine tamirci olarak tanıtması sonrasında Max'in yaptığı tavır haklıydı ama kısa sürdü hemen birlikte oldular yine. :A Sofie'nin babasına üzüldüm. :(
7/10

1x7

Max'in annesine sinir oldum. Her şeyi Max'ten bilmesi aşırı sinir bozucuydu. Max ve son sahnedeki çıplak hali şok etkisi yarattı. :A Frederich'in şu Ayahuasca sahneleri ve gördüğü hayaller sıkıcıydı. Neyse ki son 1 bölüm kaldı. :A
6/10

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
4. Bölüm.
Keyifli bir bölümdü. Denise'nin lezbiyen olduğunu önceki bölümde yazar ile foto çekerken hissetmiştim. Bu bölüm nihayet aykırı sahneler yoktu :A bu arada kızın öğretmeni Kefaret dizisinde Suleika'nın annesi rolündeydi.

5. Bölüm yorumsuz :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hele 7.bölümde öyle bir sahne var ki bu diziyi önerdiğim için bana kızabilirsin ama nerden bilebilirdim. :A
@Özgür !!!!!! :F:F:F
Tolstoyevski'yi heyecanlandırdın bu mesajla :F :F
Ve o malum doğum günü sahnesini izledim :A
Tols 6'yı da izlememişti. Ondan memnun kalır :A

Bitirdim diziyi. Final fena değildi.

Max'in annesinin evi çok iyi yerde. Manzara harika. O fotoğraf sahnesi beklenmedik bir durum oldu :A gerçi Sofie'nin havuzdaki sahnesinden farksızdı.
Sofie'nin kocası baya kırıcı davrandı karısına ve en sonunda Sofia vazgeçti taşınmadan. Bu dizide nezaman toplantı olsa işler karışıyor :A eğlenceliydi o kısım. Kadını delirttiler :A

Diziye genel puanım 5/10

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Max'in annesinin evi çok iyi yerde. Manzara harika. O fotoğraf sahnesi beklenmedik bir durum oldu :A gerçi Sofie'nin havuzdaki sahnesinden farksızdı.
Sofie'nin kocası baya kırıcı davrandı karısına ve en sonunda Sofia vazgeçti taşınmadan. Bu dizide nezaman toplantı olsa işler karışıyor :A eğlenceliydi o kısım. Kadını delirttiler :A

Diziye genel puanım 5/10

6.bölümü izledim ve göreceğimi gördüm daha sonraki bölümler pek "senaryo olarak "iç açıcı değil gibi spoilere göz attım da :A

Yalnız kadın defalarca aldattı eşini ve bunu gayet şirin normal gibi gösteriyorlar, eşi kırıcı olduysa eh olsun bir zahmet karısı gibi onu aldatmamış en azından bildiğim kadarıyla? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
6.bölümü izledim ve göreceğimi gördüm daha sonraki bölümler pek "senaryo olarak "iç açıcı değil gibi spoilere göz attım da :A

Yalnız kadın defalarca aldattı eşini ve bunu gayet şirin normal gibi gösteriyorlar, eşi kırıcı olduysa eh olsun bir zahmet karısı gibi onu aldatmamış en azından bildiğim kadarıyla? :A
7 daha fena ama :A şuana kadarki kısımlarda uç nokta :A 8 eli yüzü düzgün bölüm sayılır :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
7 daha fena ama :A şuana kadarki kısımlarda uç nokta :A 8 eli yüzü düzgün bölüm sayılır :A
Erkek cıbıldaklığı filan yok değil mi :A Ona göre sırf genel kültürümü arttırmış olmak, farklı bir coğrafyadan bir dilden bir şey izlemiş olmak adına şey edecektim yoksa biliyorsun işte aşk olsun.. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Erkek cıbıldaklığı filan yok değil mi :A Ona göre sırf genel kültürümü arttırmış olmak, farklı bir coğrafyadan bir dilden bir şey izlemiş olmak adına şey edecektim yoksa biliyorsun işte aşk olsun.. :A
yazın bir foto atmıştım göl kenarı, Max bir yere gidecek, ailesine, o göl kenarına benziyor. O kısımlar güzel. Doğum günü nasıl kutlanıyor görürsün. Tipik İsveçli aile izleri var dizide o bölümde. 18 yaşına girdikten sonra aile bağlarının nasıl olduğunu görürsün

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Diziye genel puanım 5/10
Ahaha ben de finali dün izledim ama sonrasında başyapıt etkinliğindeki filmlere dalınca pek uğrayamadım foruma. :F

Max'in annesinin evinin olduğu yer ve manzarası cidden çok güzeldi. :bhr:

Final yorumum da yapayım. :A

Güzel bir final oldu. Son sahneden anladığım 2.sezon gelebilir. :A Sofie'nin yaptığı şeyin yanlış olduğunu fark etmesi iyiydi ama pişmanlığı kısa sürdü. :A Taşınıp gitseydi hiç mutlu olmayacaktı ama bir an gerçekten gidecek gibi hissettim. :A Kocasının havuzdaki tavrı falan hiç hoş değildi zaten adam bayağı baskı yapıyor. :T:

Sofie toplantıya geldi ve iyice mahvetti işleri. :F

Son sahnede Sofie ve Max'in konuştuğu terasta kamera yükseldi ya, o binalar, o evler ne güzeldi öyle. :bhr: Hayran kaldım. Güzel yermiş İsveç. :A

Diziye genel puanım 6/10 :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ahaha ben de finali dün izledim ama sonrasında başyapıt etkinliğindeki filmlere dalınca pek uğrayamadım foruma. :F

Max'in annesinin evinin olduğu yer ve manzarası cidden çok güzeldi. :bhr:

Final yorumum da yapayım. :A

Güzel bir final oldu. Son sahneden anladığım 2.sezon gelebilir. :A Sofie'nin yaptığı şeyin yanlış olduğunu fark etmesi iyiydi ama pişmanlığı kısa sürdü. :A Taşınıp gitseydi hiç mutlu olmayacaktı ama bir an gerçekten gidecek gibi hissettim. :A Kocasının havuzdaki tavrı falan hiç hoş değildi zaten adam bayağı baskı yapıyor. :T:

Sofie toplantıya geldi ve iyice mahvetti işleri. :F

Son sahnede Sofie ve Max'in konuştuğu terasta kamera yükseldi ya, o binalar, o evler ne güzeldi öyle. :bhr: Hayran kaldım. Güzel yermiş İsveç. :A

Diziye genel puanım 6/10 :A
Yukarda Tols'un yorumlara baksana :A :A zorla 7'yi izlettirdim :F

Evet manzara olarak buralar çok güzel :D

Artık Kalifat'a bekleniyorsun :Z

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı