Spor Lionel Messi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,177
Puanı
1,060
IMG_1837.jpg

@MEnes @xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çiftçi liginde form bulmasından bahsediyor, Venezuela diyor... Galiba akıl sağlığımı yitiriyorum.

Nuri Alço gazozun aman yani ödülün içine bir şeyler katmış galiba, bu talihsiz mesajın başka açıklaması olamaz. :A
Talihsiz değil gerçekler. Ronaldo abim bu sene PL'de bir tane büyük maç alamadı sonuçta...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çiftçi liginde form bulmasından bahsediyor, Venezuela diyor... Galiba akıl sağlığımı yitiriyorum.

Nuri Alço gazozun aman yani ödülün içine bir şeyler katmış galiba, bu talihsiz mesajın başka açıklaması olamaz. :A
Fransa çiftçi ligi ise Bundesliga ney acaba... Ahahaha komik. Fransa ligi sadece bir araç bizim amacımız ŞL ve WC 22... O yüzden bu araç ve gereçleri form bulmak için kullanmakta bir sakınca görmüyoruz...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Adam ligde oynadığı 7 maçın 5'inde sakat sakat oynadı zaten... Yavaş yavaş formunu bulduğunu ve neler yapacağını hepimiz biliyoruz.. Geçen yıl da aynısı konuşuldu ve sonuç ortada... Bu arada Messi'nin Venezuela maçında yediği tekmeyi Ronaldo yese sezonu kapatırdı... Messi o maçtan 3 4 gün sonra çıkıp hattrick yaptı...
Burak Yılmaz'ın şov yaptığı ligde form tutmayı bekleyecek demek vay Pepsi'm vay..

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Talihsiz değil gerçekler. Ronaldo abim bu sene PL'de bir tane büyük maç alamadı sonuçta...
Messi'nin de Fransa liginde büyük maç kazanmasına imkan yok. 🤔 Çünkü Fransa'da büyük takım yok. :(

Fransa çiftçi ligi ise Bundesliga ney acaba... Ahahaha komik. Fransa ligi sadece bir araç bizim amacımız ŞL ve WC 22... O yüzden bu araç ve gereçleri form bulmak için kullanmakta bir sakınca görmüyoruz...
Bundesliga'da puan kaybedebileceğin 3-4 tane takım sayarım sana...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Messi'nin de Fransa liginde büyük maç kazanmasına imkan yok. 🤔 Çünkü Fransa'da büyük takım yok. :(

Bundesliga'da puan kaybedebileceğin 3-4 tane takım sayarım sana...
Tamam bro işte :A Adam EPL'de oynamadan EPL'de oynayan Ronaldo'dan daha çok maç kazandırdı EPL top 6 takımına karşı bir de o açıdan bak...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Onu diyorum işte, yorumu paralel evren senaryomu okuyanlara bıraktım. :A

Yüzde 100 fit olmasına az kaldı ya. Şl grupları bitince ligde iyice moda girecektir... Orada gol atamadı, işte çiftçiler liginde ezildi diyenler zır cahil zaten... :A
------

Mayıs 2022'de hepimiz burada olacağız ve ben eğleniyor olacağım...

Cr fanboyları der :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Öz abimin rakibi bence rakip değil de resmen çocuk ya :A O twit ne Ballon D'or öncesi kendi videolu röportajına yalan demek ne?
Kardeşim ben en iyisi değilim ama ikinciyim de geç işte kabul et kabuuuul. Komik duruma düşüyorsun be :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Öz abimin rakibi bence rakip değil de resmen çocuk ya :A O twit ne Ballon D'or öncesi kendi videolu röportajına yalan demek ne?
Kardeşim ben en iyisi değilim ama ikinciyim de geç işte kabul et kabuuuul. Komik duruma düşüyorsun be :A
Gerçekten her seferinde kendini komik bir duruma düşürebiliyor bu adam... :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and 12.Adam