Spor Lionel Messi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ben de Messi’yi severim, prime dönemi belki de tarihin en iyisi Ya da en iyilerinden. Ama devri kapanalı ne yazık ki çok oldu. Artık Messi’nin de Ronaldo’nun da devri kapandı ve bu insanoğlunun yaşlanmasının ne kadar acımasız olabileceğini gösteriyor. Ne kadar yetenekli olursan ol zamanın süzgecinden geçemiyorsun.

Messi her şeye rağmen çok uzun yıllar form olarak zirvede kalabilmeyi başaran belki de tarihteki tek futbolcudur. Bu yüzden zaten saygının en büyüğünü hak ediyor. Ama saçlarını sarıya boyadığı dönemle birlikte devri yavaş yavaş geçiyordu, prime dönemi bitmişti. 2022’de ise dip yaptı, artık dünyanın en etkili ilk 10 futbolcusu arasında bile yok. Ballon’u tamamen lobi gücüyle kazandı bu sezon, ama zamanında Ronaldo haksızca lobi gücüyle Messi’nin hakkını yediği için neyse diye geçiştilebilir.

Şampiyonlar Ligini kazanmak için Barça’dan PSG’ye gidiyorsun, PSG ki dünyanın en iyi kadrosuna sahip takımı. Ama Şampiyonlar Liginde çeyrek finali bile göremiyorsun… Hem de eski gücünde olmayan Real Madrid’e karşı. Real Madrid’in 3 sene üst üste Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olduğu prime döneminden çok uzak bir Madrid… Yine de adamların forması yetti. Demek ki para her şeyi satın alamıyormuş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and mesmeso

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
13 Mart 2022 PSG - Bordo maçında Neymar ile birlikte kendi taraftarı tarafından ıslıklanan efsanedir. Neymar gibi yetenekli apaçileri ıslıklarsınız anlarım ama Messi gibi 100 sene sonra bile adını herkesin bileceği kült bir ismi hem de gayet elinden geleni yaptığı dönemde ıslıklamak feci bir akıl tutulması. Hazır Xavi takımı toparlamışken bu sezonun sonunda mutlaka yuvasına geri dönmesi şart… @MEnes

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
13 Mart 2022 PSG - Bordo maçında Neymar ile birlikte kendi taraftarı tarafından ıslıklanan efsanedir. Neymar gibi yetenekli apaçileri ıslıklarsınız anlarım ama Messi gibi 100 sene sonra bile adını herkesin bileceği kült bir ismi hem de gayet elinden geleni yaptığı dönemde ıslıklamak feci bir akıl tutulması. Hazır Xavi takımı toparlamışken bu sezonun sonunda mutlaka yuvasına geri dönmesi şart… @MEnes
Barcelona???? 🐐🥬 @MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu mu Barcelona'nın toparlanmış hâli? :A Elemenin 2. maçında TSL'nin 35 puanlı takımına elenecek, haberin vardır umarım. :A

Inter mis gibi seçenek. Oraya gitmeli.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu mu Barcelona'nın toparlanmış hâli? :A Elemenin 2. maçında TSL'nin 35 puanlı takımına elenecek, haberin vardır umarım. :A

Inter mis gibi seçenek. Oraya gitmeli.
@Tolstoyevski len oğlum niye olmamış atıp duruyorsun futbol mesajlarıma? :A Hayatımda hiç totem yapmadım allah allah. Daha keç kere söylemem lazım bilmiyorum ki. :bilmem:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sezon sonu hayalim Manchester City.
Ama sene sonu Newels Old Boysa dönse geri kalan kariyerinde 0 gol 0 asist yapsa bile tarihin tek gerçek GOAT'ı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Maçı canlı izledim gerçekten sinirlerim bozuldu. Takımın defans oyuncuları olan tüm beyinsizler Real turunun sorumlusu iken onlara hiç bir tepki yok ama Messi bu çöp takıma rağmen elinden geleni yapmasına rağmen ıslıklandı... Kusura bakmasınlar ama Messi tek başına Psg denen çöplüğün ve tarihinin hepsinden büyüktür. Altında kalırlar onun isminin ağırlığının... Bu kadar beyinsiz bir seyirci topluluğu çok az gördüm... Yazık ki ne yazık... Keşke Xavi varken geri dönebilse Barcelona'ya ama maddi durum nedir bilemiyoruz... Çok zor olacaktır bence...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
Sezon sonu hayalim Manchester City.
Ama sene sonu Newels Old Boysa dönse geri kalan kariyerinde 0 gol 0 asist yapsa bile tarihin tek gerçek GOAT'ı.
Keşke... Görseli başka bir konuya çoktan attım .Gerçekleşirse Mecnun @MEnes direkt Londra'nın yolunu tutar...
IMG_2048.jpg

Maçı canlı izledim gerçekten sinirlerim bozuldu. Takımın defans oyuncuları olan tüm beyinsizler Real turunun sorumlusu iken onlara hiç bir tepki yok ama Messi bu çöp takıma rağmen elinden geleni yapmasına rağmen ıslıklandı... Kusura bakmasınlar ama Messi tek başına Psg denen çöplüğün ve tarihinin hepsinden büyüktür. Altında kalırlar onun isminin ağırlığının... Bu kadar beyinsiz bir seyirci topluluğu çok az gördüm... Yazık ki ne yazık... Keşke Xavi varken geri dönebilse Barcelona'ya ama maddi durum nedir bilemiyoruz... Çok zor olacaktır bence...
Laporta'ya güveniyor musun?

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and MEnes

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Efendi gözüken ön görüntüsünün arkasında nasıl bir terbiyesiz yattığını dün bir kez daha açığa çıkaran top tepici. Bazen kendisine "haksızlık mı ediyorum" diye düşündürüyordu ama sağ olsun dün bir kez daha haklı çıkardı.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,318
Puanı
1,060
Efendi gözüken ön görüntüsünün arkasında nasıl bir terbiyesiz yattığını dün bir kez daha açığa çıkaran top tepici. Bazen kendisine "haksızlık mı ediyorum" diye düşündürüyordu ama sağ olsun dün bir kez daha haklı çıkardı.
Ne yaptı?

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Van Gaal'in karşısına geçip hareket yapmış. Röportajı sırasında Beşiktaşlı forvete hakaret etmiş. Kaptanı olduğu takımın takım olarak sahada yaptıkları zaten ortada.

Reji göstermediği için bazı şeyleri canlı yayında göremiyoruz, hollanda takımı her şeyi hak etti.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Talihsiz mesajlar yığını olmuş maalesef... 15 yıldır Messi takip ederim kendisini ilk defa bu kadar hararetli ve sert hareketler yaparken gördüm. Normal şartlarda sert ve agresif olduğu yerler elbette olmuştur ama bu kadarını ilk defa gördüm. @BARON男爵 un da gösterdiği gibi Hollanda'lı futbolcular ve Van Gaal onlara yapılan her şeyi baştan sona hak etmiştir. Elbette iki taraftan da bunları görmek istemezdik ama Messi'nin yaptıklarına onay vermesem de asla kusur bulmuyorum... O yüzden gömecek başka konu bulmaya geçiniz lütfen...