Spor Lionel Messi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Messi’yi severim, 21.yüzyılın en iyi futbolcusudur ve Ronaldo onun tırnağı etmez. Ama Sezar’ın hakkı Sezar’a, bu sene o ödülü Messi değil Lewandowski hak etti. Ödülün Messi’ye verilmesi tamamen lobi işi ve düpedüz haksızlık. Umarım 2022’de o ödülü Lewa’ya verirler de Messi’nin üzerindeki bu vebal kalkar, tabii Lewa formunu aynı devam ettirirse…

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Messi’yi severim, 21.yüzyılın en iyi futbolcusudur ve Ronaldo onun tırnağı etmez. Ama Sezar’ın hakkı Sezar’a, bu sene o ödülü Messi değil Lewandowski hak etti. Ödülün Messi’ye verilmesi tamamen lobi işi ve düpedüz haksızlık. Umarım 2022’de o ödülü Lewa’ya verirler de Messi’nin üzerindeki bu vebal kalkar, tabii Lewa formunu aynı devam ettirirse…
Kalkanları hazırla....

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
2020'yi Lewa, 2021'i Messi hak etti :A 2020'yi yok saymak organizasyonu yapanların suçu. Gol istatistiği dışında hepsinde Messi önde.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
IMG_1895.jpg

@MEnes @xdragxx

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Penaltı atma öz abim senin zaafın penaltı.
Penaltı harici en az 2 al da at pası verdi sahanın iyilerindendi rövanşta en az 1 gol bekliyorum.
Penaltıyı atsa çiçek gibi olacaktı o kadar güzel oyuna... Onun dışında maç içinde penaltı anına kadar mükemmel oynadı adam. Ki penaltı istatistikleri de iyi aslında ama kaçırdı mı da kaçırıyor saçma sapan... Rövanşta gol atmazsa gönlümü alamaz valla... 8 maçtır gol atamamış Real Madrid'e...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Penaltıyı atsa çiçek gibi olacaktı o kadar güzel oyuna... Onun dışında maç içinde penaltı anına kadar mükemmel oynadı adam. Ki penaltı istatistikleri de iyi aslında ama kaçırdı mı da kaçırıyor saçma sapan... Rövanşta gol atmazsa gönlümü alamaz valla... 8 maçtır gol atamamış Real Madrid'e...
Dün maçı stadda canlı izledim... Çok isteksizdi, hâlâ geldiği yeri içine sindirememiş... Penaltıyı kaçırınca anladım... "Ronaldo ile beraber Manchester City'e nasıl gidebiliriz"in planlarını yapıyor...

bknz: darklegend'in masum hayal dünyası

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dün maçı stadda canlı izledim... Çok isteksizdi, hâlâ geldiği yeri içine sindirememiş... Penaltıyı kaçırınca anladım... "Ronaldo ile beraber Manchester City'e nasıl gidebiliriz"in planlarını yapıyor...

bknz: darklegend'in masum hayal dünyası
Bknz...'deki söylediklerin tam olarak geçerli gibi... Fazla masum...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes te şu 5 kelime için varını yoğunu verir... " Teknik direktör: Pep Guardiola, gol:Messi " hayali bile çıldırtıcı...
O hayal bu sene başı gerçek olabilirdi ama artık imkansız be... Bittik tükendik... Poşet ile uğraşıyoruz, sürünüyoruz...

Bize neler izletmişsin goat. Yaşlanıyoruz be...
Bu 15 yılın hemen hemen her anına canlı şahit olmak bambaşka bir şey be... Şu 1 dakikalık videoda alabileceğin haz seviyesi başka bir oyuncunun 1 saatlik kariyer videosundan bile yüksek diyebilirim... Öyle bir delilik Messi...
------

FIFA'da sürekli bir araya getirince gerçeklik algımı kaybettim... "asist: Messi, gol: Ronaldo" Şu 4 kelime için birçok şeyi feda edebilirim...
Aslında bakma ben de isterdim ikisi futbolu bırakmadan öyle bir şeyin yaşanmasını... Ama çok çok zor geliyor doğrusu...