Unutulmaz Leyla İle Mecnun (2011-2014)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Ama rastgele izlenecek bir dizi değil çünkü bölümler bağlantılı birbiriyle, rastgele izleyeceğine sadece ilk sezonu yavaş yavaş izlesen de olur bence, 1 senede ilk 30 bölümü izlemek gibi :A Süresi zaten kısa bölümlerin :A
Deneyip görmek gerekir :A @Araf
Bazı geceler denk gelince bakarken yadırgamıyordum :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kısmetse 2022 yaz döneminde tekrardan başlayacağım efsaneye, azar azar ilerlerim 1. bölümden itibaren...
Oysa ne güzel demiştim her hafta ama sanırım yaz aylarında müsait olursun, aynı şekilde @MEnes de öyle olur sanırım, programı dolu. :A @Dosi izlemezse eğer, o zamana kadar bizimle tekrar başlar. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oysa ne güzel demiştim her hafta ama sanırım yaz aylarında müsait olursun, aynı şekilde @MEnes de öyle olur sanırım, programı dolu. :A @Dosi izlemezse eğer, o zamana kadar bizimle tekrar başlar. :A
Ben izlemeyi isterim ama yaz ayı kış ayı fark etmez genel olarak zaman bulmak zor benim için. :A Ama Oscar döneminden sonra bir miktar daha rahatlama olur tabi o ayrı... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kardeşim her hafta Cuma günü benim izlemem imkansız... :A Cuma günleri halı saham var.. Halı saha dışında başka işler olur, şu olur, bu olur nasıl düzenli şekilde izleyeceğiz... :A
Hafta sonu da izleyebilirsin sorun değil, yeter ki her hafta izle. :A Gün de şart değil yani, haftada bir bölüm izle, tamam. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
  • Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Elbet o bir ara gelecek, kaçarı yok... :A Sadece yeni bir maceraya hazır olup olmadığım konusunda kendime güvenemiyorum... :A (Tabi bir de şu sıralar oldukça az olan boş zamanlarında oyun oynuyordu... :A )
Mecnun mecnun Halı sahada oynarken arka tendonun yırtılsın. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes