Netflix La Casa De Papel - 4. Sezon Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
4x1

İdare eder bir açılıştı.

Sadece Berlin’e ait flashback sahneleri olmasa diziden ne eksilir onu anlayamıyorum. Tamam canlıyken efsane bir karakterdi ama yeter, popülizm uğruna fazla suyunu çıkarıyorlar. Şarkı söylediği sahneyi resmen ileri sarmak zorunda kaldım. Hiç gerek yok.

Son sahneye dair eleştiri yapılabilir ama gerek yok o kadarına, neticede bir dizi fazla mükemmelliyetçilik beklemek haksızlık olur.

6.9/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Çok tırt sahneleri olsa da fena olmayan bir açılış oldu.

Denver - Arturo - Sarışın sahneleri çok kötü ve gereksizdi. Bu adamlar karakter draması yaratma konusunda aşırı yeteneksiz. İnandırıcılık sıfır.

Profesörün sahneleri dizinin en izlenebilir yanı.

Berlin flashbackleri gerçekten aşırı gereksiz. Zaten berbat bir karakterdi, hala romantikleştirilmesi yersiz.

Bizimkiler içeride iyi doktorculuk oynuyorlar. Suçlular bile bu kadar kolay doktor olabiliyorsa İspanya'da şu an yaşananlar çok tuhaf. :):)

Biraz ilk bölüm oluşundan dolayı ittirerek de olsa:

7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x2

La Casa de Papel balonu bu sezon tamamen sönüyor anlaşılan. Durum hiç iç açıcı değil. Özellikle banka içindeki sahneler aşırı sıkıcı. Bir tane mi sevilesi karakter olmaz onlarcası arasında.

Nairobi'yi seviyorduk vurdular. Denver ve Monica'yı seviyorduk hiç ettiler...

Profesör de saçmaladı da neyse ki Marsilya sağlam adammış. :)

Berlin'in düğün sahnesiyle yine aşırı eğlendik. Sağ olsunlar. :):) (Ağır ironi içerdiğini söylememe gerek yok herhalde. :D)

6/10

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
4x1

Koskoca İspanya'ya savaş açan adamın bir boğadan bu kadar korkmasına çok güldüm. :D Fena olmayan bir açılıştı.

7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x1

Koskoca İspanya'ya savaş açan adamın bir boğadan bu kadar korkmasına çok güldüm. :D Fena olmayan bir açılıştı.

7/10
Korkulmayacak gibi değil ki boğa. :A Mantık hatası olmayan ender yerlerdendi bence ama aksiyon yaratmak için boğa bile kullanmış adamlar. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Saatler 12 yi geçtiğine göre yorum yazabilirim nihayet :A Bugün (3 Nisan) yeni bölüm yayınlanacak ve yüksek ihtimalle hepsini 1 günde izleyeceğim :A Geçen hafta Cuma günü başlamıştım diziye ve Pazar gününe kadar 3 sezonu izledim.
3. sezon biraz tekrara bağlamaydı ama son bölümler ve final bölümü bu sezon için büyük merak uyandırdı. Etiketleme listesi yapmama gerek kalmadı. Herkes konuyu bulmuş. @Sherlock konuyu bana bıraktığı için çok teşekkür ederim. Bununla ikidir bana büyük jest yapmaktasın :bhr:

Bu konuyada çok heveslendim ve diğer üyelerde bu tarz yorum konularını günler öncesinden açmasına rağmen ben biraz kuralcı ve düzene önem verdiğim için admine danışım 1 gün önceden açabilirmiyim diye. Forumda etkinlik başlatırlen bile izin almadan başlatmıyorum. İşimi garantiye almayı seviyorum.

Yarın bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :Z @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Sherlock Sabar ekibim ile ilkkez hepimiz ayni dizide buluşuyoruz. Bcs'de Tols yok ama burada tam takımız :Z tabi ben son dakika yetiştim size :A
Evet buluştuk hepimiz ama biz şu an Ozark izliyoruz öyle bir sorun var :A Gerçi sen bir günde hepsini tamamlayacakmışsın, şu anda başlasaydık bile yetişemezdik hızına :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Where is the yorum? :A
Ben bugün hepsini tamamlayıp öyle yorum yaparım akşama. Şimdilik idare eder bir şekilde ilerlemekte😊
Yorum yapmaya bile değmezdi :A

Neden bir günde bitirmek zorunda hissediyorsun ki? :A Bak aslında bu eline geçmiş büyük fırsat, kendi kendini yenebilmen için seni bizlerle birlikte diziyi günlere yaymanı ve en azından iki üç günde bitirmeye davet ediyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet buluştuk hepimiz ama biz şu an Ozark izliyoruz öyle bir sorun var :A Gerçi sen bir günde hepsini tamamlayacakmışsın, şu anda başlasaydık bile yetişemezdik hızına :A
Sanki BCS dizisinde bir arada mı yorumluyoruz. O da haftada 1 yayinlanmasina rağmen 😏
Yorum yapmaya bile değmezdi :A

Neden bir günde bitirmek zorunda hissediyorsun ki? :A Bak aslında bu eline geçmiş büyük fırsat, kendi kendini yenebilmen için seni bizlerle birlikte diziyi günlere yaymanı ve en azından iki üç günde bitirmeye davet ediyoruz :A
Hayır ben günlere yayarsam soğuyorum. Hem biter bitmez hemen diğerine geçmiyorum. Ev işlerini yapıyorum arada :A Yani sağlığımıda riske atmadan izleyeceğim :A
Yarın bazinga'nın etkinliğine start vermek istiyorum. senle filmlerimizide izledik sonuçta. Haftalik planlamamı ayarladım bile :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanki BCS dizisinde bir arada mı yorumluyoruz. O da haftada 1 yayinlanmasina rağmen 😏

Hayır ben günlere yayarsam soğuyorum. Hem biter bitmez hemen diğerine geçmiyorum. Ev işlerini yapıyorum arada :A Yani sağlığımıda riske atmadan izleyeceğim :A
Yarın bazinga'nın etkinliğine start vermek istiyorum. senle filmlerimizide izledik sonuçta. Haftalik planlamamı ayarladım bile :A
Ben en iyisi BCS'ye bir yorum yapayım :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
IMDb puanları oy veren kişi sayısı düşük olmasına rağmen çok düşük, baya vasat bir sezon izleyeceğiz sanırım. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Burada esefle araya girmem gerekmekte, biz yorum yapmadık mı? Yaptık. :A Ama gelelim ve görelim ki forumumuz bizim güzide yorumlarımızı ve puanlarımızı bir çırpıda yok etti. :A Derin Fav10 gerekeni yaptı, bundan mütevellit son bölüm için yorum yapmaya korkuyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Burada esefle araya girmem gerekmekte, biz yorum yapmadık mı? Yaptık. :A Ama gelelim ve görelim ki forumumuz bizim güzide yorumlarımızı ve puanlarımızı bir çırpıda yok etti. :A Derin Fav10 gerekeni yaptı, bundan mütevellit son bölüm için yorum yapmaya korkuyorum. :A
İşte ben bu yorumların silineceğini öngörerek yorum yapmadım zaten :A Şimdi ekranıma baktım, bundan sonra sıkıntı olmayacak, rahatlıkla yapabilirsiniz yorumlarınızı :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Zahmet olacak!
Sen de yorumlarını Insta'dan ya da Twitter'dan önden kendine yolla, acil durumlarda işini görür :A . Ama tabi herkes bir Dosi değil sonuçta 😎 @MEnes @Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İşte ben bu yorumların silineceğini öngörerek yorum yapmadım zaten :A Şimdi ekranıma baktım, bundan sonra sıkıntı olmayacak, rahatlıkla yapabilirsiniz yorumlarınızı :A @Dosi

Ben her ne kadar Ozark'ta henüz güncel bölüme gelememiş olsa da Utku beyciğime ve onun 384K çözünürlüğe sahip olduğunu tahmin ettiğim üst düzey ekranına güveniyorum ve yorum yapacağımı söylemek istiyorum. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Zahmet olacak!

Sen de yorumlarını Insta'dan ya da Twitter'dan önden kendine yolla, acil durumlarda işini görür :A . Ama tabi herkes bir Dosi değil sonuçta 😎 @MEnes @Tolstoyevski

Bana ilham gelir ve yorumumu yaparım Dosi hanım, bizde yedek olmaz... Çünkü insana gelen o yüce ilhamın yedeği olmaz... :A (Dünyanın en saçma cümlesi...) @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Bana ilham gelir ve yorumumu yaparım Dosi hanım, bizde yedek olmaz... Çünkü insana gelen o yüce ilhamın yedeği olmaz... :A (Dünyanın en saçma cümlesi...) @MEnes
Hayatın ne getireceği bilinmez, herzaman bir B planın olmali. Yedeksizlik tüm emeğinizi boşa götürdü ama :A
Hem ben zaten 6. bölümü yorumlamamıştım, Arslan Bey'in yorumuyla geçiştirmiştim :A aynı fikirdeydik diye :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
IMDb puanları oy veren kişi sayısı düşük olmasına rağmen çok düşük, baya vasat bir sezon izleyeceğiz sanırım. :(
Şu kadarını diyeyim, dördüncü bölümde izlemeyi tamamen bırakabilirim o derece muhteşem vasatlıkta ilerliyor ve en kötüsü de artık sonucu hiç mi hiç merak ettirmiyor. Keşke ilk iki sezondan sonrası tamamen rüya olsa, finalde baya lanet ederiz ama en azından karizmayı kurtarmış olurlardı... :( @bazinga

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayatın ne getireceği bilinmez, herzaman bir B planın olmali. Yedeksizlik tüm emeğinizi boşa götürdü ama :A
Hem ben zaten 6. bölümü yorumlamamıştım, Arslan Bey'in yorumuyla geçiştirmiştim :A aynı fikirdeydik diye :bhr:

Kısa kısa da olsa eksiklik olmaması adına gittim 3 bölüm için yorumumu tek mesajda yaptım, şimdi geriye kaldı rahat rahat 7. bölümü yorumlamak. :A

• Güldürdün