Netflix La Casa De Papel - 4. Sezon Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
la-casa-de-papel-4-adelanta-su-estreno.jpg

La Casa De Papel'in 3. sezonunda Rio'yu özgürlüğüne kavuşturmak için bir araya gelen Profesör ve ekibi, bu kez İspanya Merkez Bankası için cüretkâr ve tehlikeli bir plan yapmıştır. Ancak işin içine duygular girince ortalık fena halde karışmış ve profesör bir çıkmazın içerisine girmiştir.

Önceki sezonlardan tanıdığımız Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (The Professor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Estocolmo), Itziar Ituño (Raquel Murillo) 4. sezonun oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Diziyle ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Önemli Not: Dizi hakkında spoiler butonu kullanmadan spoiler vermek yasaktır, bu kurala uymayanlar forumdan uzaklaştırılacaktır. Spoiler butonu kullanmadan önce de hangi bölüme dair spoiler içerdiği, kitap veya diğer kaynaklardan spoiler içeriyorsa belirtilmelidir.

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yazın ilk üç sezonu izlemiştim de acaba tekrar mı ilk üç sezonu izlesem ardından son sezona geçsem? Düşünüyorum... :A

• İlginç
Reactions: blacklion

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ben sevmemiştim 3. Sezonunu ama hemen izlemeyi düşünmüyorum biraz özleyeyim istiyorum bu ara nedense yeni bir şeyler izleyesim gelmiyor...
3. sezonunu bende pek sevemedim ama hala bir şekilde izlettiriyor kendini. İlk 7 bölüm kötüydü ama 3. sezon son bölümü çok iyiydi haklarını yemeyeyim. O yüzden hala kredisi var dizinin. :D

• Beğendim
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Saatler 12 yi geçtiğine göre yorum yazabilirim nihayet :A Bugün (3 Nisan) yeni bölüm yayınlanacak ve yüksek ihtimalle hepsini 1 günde izleyeceğim :A Geçen hafta Cuma günü başlamıştım diziye ve Pazar gününe kadar 3 sezonu izledim.
3. sezon biraz tekrara bağlamaydı ama son bölümler ve final bölümü bu sezon için büyük merak uyandırdı. Etiketleme listesi yapmama gerek kalmadı. Herkes konuyu bulmuş. @Sherlock konuyu bana bıraktığı için çok teşekkür ederim. Bununla ikidir bana büyük jest yapmaktasın :bhr:

Bu konuyada çok heveslendim ve diğer üyelerde bu tarz yorum konularını günler öncesinden açmasına rağmen ben biraz kuralcı ve düzene önem verdiğim için admine danışım 1 gün önceden açabilirmiyim diye. Forumda etkinlik başlatırlen bile izin almadan başlatmıyorum. İşimi garantiye almayı seviyorum.

Yarın bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :Z @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Sherlock Sabar ekibim ile ilkkez hepimiz ayni dizide buluşuyoruz. Bcs'de Tols yok ama burada tam takımız :Z tabi ben son dakika yetiştim size :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Saatler 12 yi geçtiğine göre yorum yazabilirim nihayet :A Bugün (3 Nisan) yeni bölüm yayınlanacak ve yüksek ihtimalle hepsini 1 günde izleyeceğim :A Geçen hafta Cuma günü başlamıştım diziye ve Pazar gününe kadar 3 sezonu izledim.
3. sezon biraz tekrara bağlamaydı ama son bölümler ve final bölümü bu sezon için büyük merak uyandırdı. Etiketleme listesi yapmama gerek kalmadı. Herkes konuyu bulmuş. @Sherlock konuyu bana bıraktığı için çok teşekkür ederim. Bununla ikidir bana büyük jest yapmaktasın :bhr:

Bu konuyada çok heveslendim ve diğer üyelerde bu tarz yorum konularını günler öncesinden açmasına rağmen ben biraz kuralcı ve düzene önem verdiğim için admine danışım 1 gün önceden açabilirmiyim diye. Forumda etkinlik başlatırlen bile izin almadan başlatmıyorum. İşimi garantiye almayı seviyorum.

Yarın bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :Z @Tolstoyevski @MEnes @MasacRE @Sherlock Sabar ekibim ile ilkkez hepimiz ayni dizide buluşuyoruz. Bcs'de Tols yok ama burada tam takımız :Z tabi ben son dakika yetiştim size :A
Yayınlandı mı :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Rica ederim Dosi hanım, lafı olmaz. :A

Evet ilginç gerçekten, normalde bu birlikteliği sağlamamız bir hayli zor oluyor ama bu sefer hem hepimiz izliyoruz hem de hepimiz güncel sezon ve bölümdeyiz. :A SABAR ekibi olarak izlemek ve eğer hiçbirimiz üşenmezse yorumlamak keyifli olacak. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ve beklenen an geldi :Z

Dizinin bu sezonunda yeni karakterler dahil oluyor. Spoi kutusunda belirtelimde @Tolstoyevski bunu bile spoi sanar çünkü :A sanki kendisi sabıkalı değil bu konuda :A

Bu sezonda Hovik Keuchkerian 'Bogota', Najwa Nimri 'Alicia', Fernando Cayo 'Tamayo' ve 'The Engineer' olarak yeni üyeler katılıyormuş
@Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski