Netflix La Casa De Papel - 4. Sezon Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
4. SEZON

Genel olarak detaylara bakmayacak olursam basarili bir sezondu. Ama detaylari aklima getirince fiyaskolari da unutmuyor degilim, hele ki 5. bölümdeki mantik hatalarindan gercekten sinirlerim bozuldu, ama son 2 bölümde hakkini verdiler. O yüzden sezona puanim:

7/10
Nairobi'yi öldürdükleri icin senaristleri asla affetmeyecegim. :( Neden Nairobi? Neden o? :(

Gandia'dan nefret ettim, hele ki Tokyo'yla olan sahneleri cok gereksizdi, bir an hadi sevisin de siz de kurtulun biz de kurtulalim bu sacma sahneden dedirttiler adeta. :A

Profesör de olmasa dizi izlenecek gibi degil. Lizbon'u kurtarma operasyonu efsaneydi nefes kesmeden izledim. Alicia Sierra denen sirret kadin da Profesör'ün basina kaldi, lanet olsun. :(
@Çiğdem @Forumdash @sokak sanati @Yiğitt @Silinmiş Üye @Dosi @Tolstoyevski ve diger izleyenler...
5. bölümde ne vardı? (b) 2 ve 3 berbat, 4 sonlara doğru toparladi. Sonraları normal tempoda gidiyordu.
Bu dizide ilk sezonu izledikten sonra her sahnede insanlar öpüşecekmiş hissi vermeye başlamıştı :A dizideki o tarz sahneler rahatsız edici :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
5. bölümde ne vardı? (b) 2 ve 3 berbat, 4 sonlara doğru toparladi. Sonraları normal tempoda gidiyordu.
Bu dizide ilk sezonu izledikten sonra her sahnede insanlar öpüşecekmiş hissi vermeye başlamıştı :A dizideki o tarz sahneler rahatsız edici :A
Asansörde Gandia'yla berbaer catistilar ya, oradaki sahnelerde mantik hatasi zirveye bindi. Adam ilk bombayi atiyor ama sonra ne hükümse 4'I bir anda ayni asansördeyken sadece silahla karsilik veriyor. Cok sacma. :F
@Forumdash

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
3 çok kötuydu 2.sezon tat vermıyordu. Ama 4 hatalara rağmen güzel tat bıraktı:bhr: Şuan izleyenler olarak gayet iyi dedik:A
ST nasıl bırakılır :eek: Şimdiden özledim veletleri :A
ben 1-2 ve 3ü ard arda izledim. ilk 2 bence çok iyiydi.

ST en son sezonu oteldeyken 1 gecede tüketmiştim :A ve umduğumu bulamadım.Tekrara bağladı diye uğurladım artık :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Asansörde Gandia'yla berbaer catistilar ya, oradaki sahnelerde mantik hatasi zirveye bindi. Adam ilk bombayi atiyor ama sonra ne hükümse 4'I bir anda ayni asansördeyken sadece silahla karsilik veriyor. Cok sacma. :F
@Forumdash
ha tamam o sahnelere diyorsun :A Ona bakarsan o O o bir sürü sahne var :A herkesin deyindiği gibi en saçma kısım doktorculuk kısımları :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and kerem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash
@sokak sanati @Yiğitt @Çiğdem
ben 1-2 ve 3ü ard arda izledim. ilk 2 bence çok iyiydi.

ST en son sezonu oteldeyken 1 gecede tüketmiştim :A ve umduğumu bulamadım.Tekrara bağladı diye uğurladım artık :A
Bence bu sezonumuz daha az ergenik olcak:A Gecen sezon bu bozmuştu:A Artık yetişkinliğe adım atarlar:A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hep aynı canavarlarla mücadele tarsı sahneleri tekrardı. Bunlara daha fazla takıldım ben, bence eegenlik yine devam eder. Tam seneleri :A
Polis şefini öldü sanıyorlar. Ağlaşmaktan sevişmelere vakitleri olmaz muhtemelen:F
Canavarı bu sezon haklarlar. Canavarı hisseden cocuk da öbür tarafa filan işinlansa şefi bulmak için filan:A Güzel bi sezon olur:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Polis şefini öldü sanıyorlar. Ağlaşmaktan sevişmelere vakitleri olmaz muhtemelen:F
Canavarı bu sezon haklarlar. Canavarı hisseden cocuk da öbür tarafa filan işinlansa şefi bulmak için filan:A Güzel bi sezon olur:A
haha koptum mesajına :F
herkes izlesin. Puanlara göre bakarım duruma :A

• Güldürdün