Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3×01 - 02

Beklediğimden güzel dönmüş. Sanki tempo düşer gibi oldu bir ara ama toparlayıp iyi bağladılar.

Darphane’den sonra İspanya Merkez Bankası Ulusal Rezervi soygunumuz hayırlı olsun. :A :A

bu nasıl soygun darbe var sanki. mantıklı olarak düşünülürse gerçekten yapılması mümkün. :F

• Harika
  • İlginç
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
3×01 - 02

Beklediğimden güzel dönmüş. Sanki tempo düşer gibi oldu bir ara ama toparlayıp iyi bağladılar.

Darphane’den sonra İspanya Merkez Bankası Ulusal Rezervi soygunumuz hayırlı olsun. :A :A

bu nasıl soygun darbe var sanki. mantıklı olarak düşünülürse gerçekten yapılması mümkün. :F
Beğendin mi .s

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3×01 - 02

@Harunnn60 beğeneceğini biliyordum çünkü @MasacRE ve @kerem diziden anlamıyorlar :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.Bölüm @Yiğitt @MasacRE @Harunnn60 @kerem
Berlin ölü ama soygunu o yönlendiriyor :F Tabi son sahnede biraz zarar olucak demişti ama fazlası oldu galiba :F Neyse artık Berlinin sıkıntısı değil yaşayanlar düşünsün :A :A :A

Suda olan sahneler güzeldi belgesel gibi ve denveri özlemiştik şu gözlüklüyü vuralak ilk sezonlardan esintiler sundu yanı tokyoyu öne çıkarıca, diye arka plana atmaya çalısıyorlar bu sezon onu :(

• Beğendim
  • Harika
Reactions: MasacRE and kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@kerem Pırasa burun derken benle aynı düşünenler varmış 4.bölüm yorumundan :F :F :F
pırasa.png

• Güldürdün
Reactions: kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzledim, bitirdim de. :F

Ama dizi yorumu yazma konusunda sıkıntılıyım ondan haberiniz olmamıştır. :A

Elite’in 2.sezonunu yayınlandıktan sonraki gün bitirdim ama sadece 5 bölüm mü ne yorumlamışım :F Üşeniyorum. :A :A
Yiğite yazdını hatırladımda artık bölüm yorumuna senide etiket ederim :F Ben ilk 4 bölüm izledim beğendim ilk sezonun esintileri var :A

@Yiğitt de yorumları yok senin gibi ama ona ettiricez tabi birlikte izledimiz için :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yiğite yazdını hatırladımda artık bölüm yorumuna senide etiket ederim :F Ben ilk 4 bölüm izledim beğendim ilk sezonun esintileri var :A

@Yiğitt de yorumları yok senin gibi ama ona ettiricez tabi birlikte izledimiz için :A :A :A
Yiğit de tükenmişlik sendromuna yakalandı benim gibi zaar. :A

Bundan sonra güzel yabancı dizilere etiketle yahu :F Birçok diziyi izledim ama asla yorumlayamıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız Elite de bitti. :F

Başka dizilere. :A Artık madem forumda daha aktifim, dizi yorumlarını da yazmalıyım. :A
Elitenin ikinci sezonuna basladıkmıydı yaa Aaa konusunu açmıştım hatırladım şimdide daha siftah etmedim sanırım :F

Ozaman yeni dizilerde bize uymaya çalıs birlikte izleynce tadı çıkıyor tek basına istedin zaman izlersin bişiler :A Burda bölüm bölüm birlikte yorumluyoruz anlaşıp :F

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Elitenin ikinci sezonuna basladıkmıydı yaa Aaa konusunu açmıştım hatırladım şimdide daha siftah etmedim sanırım :F

Ozaman yeni dizilerde bize uymaya çalıs birlikte izleynce tadı çıkıyor tek basına istedin zaman izlersin bişiler :A Burda bölüm bölüm birlikte yorumluyoruz anlaşıp :F
Başladı tabi emre totoşuyla yorumlaştık sizi de etiketlemiştik. :A Başla ona da Guzman’ı özlemişsindir. :A :A

Bundan sonra öyle yapacam canım merak etme. :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Başladı tabi emre totoşuyla yorumlaştık sizi de etiketlemiştik. :A Başla ona da Guzman’ı özlemişsindir. :A :A

Bundan sonra öyle yapacam canım merak etme. :Z
Aaa evet yeni hatırladım @xemrexxx konuyu açmadan bitirme aşamasındaydı :F O dizi tamamen çıkmış aklımdan iyi hatırlattın gerçi rahmetli hortlayacak diye bekletiyorum bir kaç diziyi :A :A :A

• Güldürdün