Netflix La Casa De Papel - 3. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dark'ın en kötü bölümü bile (ki yok) bu dizinin 3. sezonuna bin basar. :A

Birde 2. sezonun sonundan sonra 3. sezonu istenedik biz. Orada bitmeliydi dizi. :A
Bende başlamadan önce hevesim yoktu biliyorsun ama şuan iyiki dönmüşler diyorum film tadında bir bölümdü bence olabiliceğin en iyisini yapmışlar böyle sürücekse diğer sezonlar gelebilir :Z :Z :Z @Harunnn60 @MasacRE @Yiğitt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bende başlamadan önce hevesim yoktu biliyorsun ama şuan iyiki dönmüşler diyorum film tadında bir bölümdü bence olabiliceğin en iyisini yapmışlar böyle sürücekse diğer sezonlar gelebilir :Z :Z :Z @Harunnn60 @MasacRE @Yiğitt
Kötüydü demiyorum zaten ama ilk iki sezon kadar iyi değildi. Onun altında kaldı. :A

Sen zaten ilk bölümü o kadar çok beğendiysen son bölümüne bitersin. :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kötüydü demiyorum zaten ama ilk iki sezon kadar iyi değildi. Onun altında kaldı. :A

Sen zaten ilk bölümü o kadar çok beğendiysen son bölümüne bitersin. :Z
İkinci sezon en özel olarak kalacak zaten her dizi öyle ilk sezonlarıyla kıyas yapmak doğru değil şarkıcılarında son şarkılarını ilkleriyle bir tutmamak gibi :A :A :A

Ama ilk sezona bir çok gönderme vardı zaten :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
İkinci sezon en özel olarak kalacak zaten her dizi öyle ilk sezonlarıyla kıyas yapmak doğru değil şarkıcılarında son şarkılarını ilkleriyle bir tutmamak gibi :A :A :A

Ama ilk sezona bir çok gönderme vardı zaten :A
Doğal olarak kıyaslama yapılır bence. Şarkıcı başka birşey de bir dizinin 3. sezonu ilkinden kötü olmamalı. Beklenti başka yönde oluyor hep. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Forumdash Abicimde son dönemde sapıtmıştı biraz :F Siz Darkın bomboş hiç hareketlilik yaşam belirtisi olmayan bölümüne hayran kalıyordunuz @MasacRE :A :A :A @Harunnn60
Dark'ın en kötü bölümü bile (ki yok) bu dizinin 3. sezonuna bin basar. :A

Birde 2. sezonun sonundan sonra 3. sezonu istemedik biz. Orada bitmeliydi dizi. :A
LCDP'yi Dark'dan iyi bulan birini kaale almaya gerek yok zaten boşver alamancı :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
LCDP'yi Dark'dan iyi bulan birini kaale almaya gerek yok zaten boşver alamancı :A
Gitsin 3'lü aşk yaşayanlara hayran olsun o. :A

large.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • İlginç
  • Olmamış
Reactions: kerem and MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
2.Bölüm vlla ilk bölümleri beğenmeyen @kerem @MasacRE hangi diziyi izlediler merak ediyorum film gibi iki bölüm izledik ve 1.sezona bağlı olarak devam ediyoruz :Z:Z:Z @Yiğitt @dreamy @Tolstoyevski @Harunnn60 @sokak sanati @DarkLegenD @destere @Forumdash

Ne uğraştırmıştı destere forumdash beni :F Profosorun babamın hasta oğlu vardı diye o Berlin ilaçsız oyüzden yaşamıyor diye anlatıyorum anlatıyorum iki taş kafa beni yalancı çıkarıyorlardı gelsinlerde burda bekliyorum artık kesinleştine göre :A :A :A

Şimdi Alkido diyelim :F :F :F Profösörün halkın karşısında maskesini açması sonra tanklarla giderken çalan şarkı yalnız yürümeyelimmi ne bu dizinin müzikleri çok güzel zaten :bhr: Berlini hala görmemiz güzel ve o adamla dans sahneside komik ve duygusaldı profosrun :A Darbe yapar gibi gittik bankaya bakalım çok heyecanlı bitti
:Z:Z:Z

Efsaneyi analım :( :( :(

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
2.Bölüm vlla ilk bölümleri beğenmeyen @kerem @MasacRE hangi diziyi izlediler merak ediyorum film gibi iki bölüm izledik ve 1.sezona bağlı olarak devam ediyoruz :Z:Z:Z @Yiğitt @dreamy @Tolstoyevski @Harunnn60 @sokak sanati @DarkLegenD @destere @Forumdash

Ne uğraştırmıştı destere forumdash beni :F Profosorun babamın hasta oğlu vardı diye o Berlin ilaçsız oyüzden yaşamıyor diye anlatıyorum anlatıyorum iki taş kafa beni yalancı çıkarıyorlardı gelsinlerde burda bekliyorum artık kesinleştine göre :A :A :A

Şimdi Alkido diyelim :F :F :F Profösörün halkın karşısında maskesini açması sonra tanklarla giderken çalan şarkı yalnız yürümeyelimmi ne bu dizinin müzikleri çok güzel zaten :bhr: Berlini hala görmemiz güzel ve o adamla dans sahneside komik ve duygusaldı profosrun :A Darbe yapar gibi gittik bankaya bakalım çok heyecanlı bitti

Ne kadar zevksizsin ya :A

• İlginç
  • Harika
Reactions: Çiğdem and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060

Git benim bölüm bölüm yaptığım mesajları oku. İzleyeli baya oldu. :A

• İlginç

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Yiğitt izlediğini bildiriyor işte sadece yetmez mi :A Kimdi o biri daha vardı öyle yapan @Maskeli Fedai miydi acaba :A
Hhaha evet Castle Rock dizisinde artık yorum kısalığında öyle bir boyuta gelmişti ki 3. bölümü izledim 4.bölümü izledim diyip gidiyordu rahmetli fok başkan bir azarlamıştı @Maskeli Fedai ondan sonra bülbül gibi anlatmaya baslamıstı bölümleri :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hhaha evet Castle Rock dizisinde artık yorum kısalığında öyle bir boyuta gelmişti ki 3. bölümü izledim 4.bölümü izledim diyip gidiyordu rahmetli fok başkan bir azarlamıştı @Maskeli Fedai ondan sonra bülbül gibi anlatmaya baslamıstı bölümleri :A :A :A
Castle Rock da ekimde başlıyormuş bu arada, izliyoruz değil mi @Maskeli Fedai :A