Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Dizi son yıllarda izlediğim dizilerin arasında kesinlikle tartışılmasız en iyi dizidi.Dizi hem siyasal olarak hem de topluma ahlak olarak verdiği ince detaylı mesajlar vardı.
Dizi de en saçma bulduğum sahne de Berlin'in kadını yanına alıp savaşmasıdı.Onda bile adamlar ince mesaj veriyor.Orda çok ince direniş mesajı veriyor, kızla el ele tutuşup sosyalizm mücadelesi mesajı veriyor.Çoğu kişiye belki o sahne anlamsız gelmiş olabilir veya anlamamış olabilirler.
Dizi de ayrıca dali maskelerde bile mesaj vardı.Fazla uzatmak istemiyorum herkesin diziyi izlemesini tavsiye edıyorum.

Aslında bu mesajı yazmıcaktım konuya girdim, konu içinde goy goy anlamında boş mesajları görünce içimden yazmak gelmemişti çünkü o boş goy goyunuz yüzünden diziyi izleyenlerin yorumlarını okuyamadım.

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,804
Puanı
860
Gençler hepinizi seviyorum ancak şu dizi yorumlarında bazen normal sohbete dönmenize uyuz oluyorum ya. Bir bakıyorum 2 sayfa mesaj oluşmuş ama hiç birinde dizi hakkında bir şey yok. Lütfen bu konuya biraz daha özen gösterelim ya. Seviyorum hepinizi.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Gençler hepinizi seviyorum ancak şu dizi yorumlarında bazen normal sohbete dönmenize uyuz oluyorum ya. Bir bakıyorum 2 sayfa mesaj oluşmuş ama hiç birinde dizi hakkında bir şey yok. Lütfen bu konuya biraz daha özen gösterelim ya. Seviyorum hepinizi.
GTR ortamı mı istiyorsun? Ciddiyet bu foruma göre değil, asla olamaz da.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
30 sayfa ne ara olmuş bu konu be. :A Diziye başladım 4 bölüm izledim ama spoiler korkusuna önceki sayfalara veya yorumlara dönmek istemiyorum. 30 sayfa var kolay kolay okunmaz yani. :A Hafta sonu bitirip bir şeyler karalayacağım dizi hakkında. İlk 4 bölüm ilgi çekici ve güzeldi, hızlı şekilde akıp gitti. Bakalım devamını göreceğiz. Çok beğenilmişi dizi, umarım sonu da tatmin edici şekilde abartıldığı kadar sağlam bitmişitir.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
4.bölüm sonunda patron adam vuruluyordu ölüd sandım ama devamını da izledim ölmüyormuş maalesef :A
niye spoiler dışında yazıyorsun şimdi tüm şimşekleri üstüne çektin :)

aslında burda kimsenin kabahati yok herkes kendine göre haklı kimseyi kırmadan bu karışıklık önlenebilir bence:) her diziye iki başlık açılsın biri bizim tayfanın sohbetli muhabbetli yorumlarına ayrılsın diğer yorum sayfasıda ciddi ve kasvetli yorum seven arkadaşlara ayrılsın bu şekilde sorun hallolur :)
@Çiğdem- @Forumdash bize ve bizim gibi muhabbetin dibine vuranlara özel sayfa lazım :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

aslında burda kimsenin kabahati yok herkes kendine göre haklı kimseyi kırmadan bu karışıklık önlenebilir bence:) her diziye iki başlık açılsın biri bizim tayfanın sohbetli muhabbetli yorumlarına ayrılsın diğer yorum sayfasıda ciddi ve kasvetli yorum seven arkadaşlara ayrılsın bu şekilde sorun hallolur :)
@Çiğdem- @Forumdash bize ve bizim gibi muhabbetin dibine vuranlara özel sayfa lazım :)
Sabah da benzer bi yorum görmüştüm. Fakat cevap vermek istememiştim. Biz dizilere adam ararken kimse yoktu:X Kaldı ki okumak istedikleri yorumlar ve kendilerinin yapacak olduları yorumlar (BEN DAHİL) dizinin bölüm özetleri oluyor. Ben bir yorum sayfasının açılmasını istediğim zaman dizi hakkında şu şu oldu yorumları okumak değil, dizi hakkında başkaları ne düşünüyor yorumlarını okumak istiyorum. Hepimiz özet geçiyoruz yalan mı?

Genel görüşümüz isteniyorsa eğer @OzaN'a söyleyelim bir postta tüm yorumlarımızı toplayıp ilk sayfaya taşisin. Çok zor olmasa gerek? @Çiğdem- bile yapabilir. Kimse yapmazsa bile kendi yorumlarımı ilk postta güncellerim. Ama lütfen boş muhabette yada dikkatli olalım gibi laflarla aba altından sopa gösterilmesin. Forum zaten ölü. Biz böyle "boş muhabbet" yapmazsak dizinin konusunun açılması bile söz konusu değildi.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Çok önemli bir karakter değil zaten gereksizin teki spoiler falan yok:A