Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tokyo ne güzel kız işte neyini beğenmiyorsun yine kıskanmaya başladın sanırım :A :F diğer kız da Nairobi sanırım onu diyorsun :A
Hahah evet o Sürahi suratlı kız :A :A :A

Tokyo hiçte güzel değil dizinin en itici karakteri :A Monika hepsinden iyi onların gıcık değil en azından :A :A :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,822
Puanı
860
Ben bu diziye neden bu kadar takılı kaldım ya? HIMYM'dan beri ilk kez bir dizi bu kadar etkiledi beni.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Diziyi bitirmiş bulunmaktayım...

Muazzam. Berlin'deki karizma zor bulunur, Profesördeki de öyle, kendine has, özgün. Denver, gülüşünün kendisine verdiği farklılık ile gönlüme taht kurdu diyebilirim.
Soygunun başarılı olması beni çok mutlu etti, ederken de duygulandırdı; Berlin'in ölüşünü görmek istemezdim. Belki de bu, onu, yüceltmek için yapılmış en iyi senaryo idi. "
Lafı fazla uzatmadan puanlarıma geçeyim.

Büyük Düzenleme!: 1.sezon genel ortalama: 7.0/10
2.sezon genel ortalama: 7.5/10
Genel ortalama: 7.25/10

VERİN ULAN MÜZİĞİ!

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diziyi bitirmiş bulunmaktayım...

Muazzam. Berlin'deki karizma zor bulunur, Profesördeki de öyle, kendine has, özgün. Denver, gülüşünün kendisine verdiği farklılık ile gönlüme taht kurdu diyebilirim.
Soygunun başarılı olması beni çok mutlu etti, ederken de duygulandırdı; Berlin'in ölüşünü görmek istemezdim. Belki de bu, onu, yüceltmek için yapılmış en iyi senaryo idi.
Lafı fazla uzatmadan puanlarıma geçeyim.

1.sezon genel ortalama: 8.0 (7.1'di ama jenerik ve malum müzik için 8 yaptım)
2.sezon genel ortalama: 9.5( Sonuna kadar hak etti.)
Genel ortalama: 8.5(7.8 idi ama 1. sezondaki düşük puanlamalarımı göz önüne getirdim ve biraz fedakarlık ile 8.5'e çıkarmaya karar verdim. IMBD puanını geçememişim, bir sonraki izleyişimde mutlaka eşitler veya geçerim.)

VERİN ULAN MÜZİĞİ!

Bakacağım buna da. :A Listemde :A @destere
O adam efsane ya çok beğeniyorum onu polis kadını da bağladı kendine iki dk da :A :A
Hadi @Harunnn60 @MasacRE- ile bir siz izlemediniz @mesmeso61 @DarkLegenD falan bitirmiş @eskici de izliyor :A :A :A

@Sherlock Darkın yorumları hevesini kaçırıyordu final yorumuna bakta sende izle :A

@Sherlock

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com