Netflix La Casa De Papel - İlk 2 Sezon Yorumları

Aaa ketçap sevilmezmi ama dönerde bende sevmem yeşillik ile karışıyor ıyy :(

Mayonez dişime bile dokunmucak okadar dayanamıyorum kuş pisliği gibi :F İnsanlar dürüme falan dolduruyor benim midem bulanıyor :A
40 mesajdır konuya ugramamişim :A Söylim çiğ yumurtadan yapılıyor mayonez. O kuş kokusu ondandır :A
Diziyi bitirmiş bulunmaktayım...

Muazzam. Berlin'deki karizma zor bulunur, Profesördeki de öyle, kendine has, özgün. Denver, gülüşünün kendisine verdiği farklılık ile gönlüme taht kurdu diyebilirim.
Soygunun başarılı olması beni çok mutlu etti, ederken de duygulandırdı; Berlin'in ölüşünü görmek istemezdim. Belki de bu, onu, yüceltmek için yapılmış en iyi senaryo idi. "
Lafı fazla uzatmadan puanlarıma geçeyim.

1.sezon genel ortalama: 8.0 (7.1'di ama jenerik ve malum müzik için 8 yaptım)
2.sezon genel ortalama: 9.5( Sonuna kadar hak etti.)
Genel ortalama: 8.5(7.8 idi ama 1. sezondaki düşük puanlamalarımı göz önüne getirdim ve biraz fedakarlık ile 8.5'e çıkarmaya karar verdim. IMBD puanını geçememişim, bir sonraki izleyişimde mutlaka eşitler veya geçerim.)

VERİN ULAN MÜZİĞİ!

İlk bölümlerde verdiğin puanları hatırladıkça gıcık oluyordum :A Bi hışımla izlemeler bi hışımla yorumsuz yorumlar yapıp düşük puan vermeler filan:T: Puanını görünce sevindim:X

40 mesajdır konuya ugramamişim :A Söylim çiğ yumurtadan yapılıyor mayonez. O kuş kokusu ondandır :A

İlk bölümlerde verdiğin puanları hatırladıkça gıcık oluyordum :A Bi hışımla izlemeler bi hışımla yorumsuz yorumlar yapıp düşük puan vermeler filan:T: Puanını görünce sevindim:X
Aa, öyle deme, ilk sezonda vardı bi durgunluk.

İlk 4 bölümde ufaktan fark ettim bakalım devamında ne kadar benzerlik olacak :A :A

2.Sezon daha fazla fark edecen @eskici :A

Iyyy bu arada gece gece bunu söylemen çok iyi oldu @Forumdash midemin içine ettin
:A :A :A

Söylim çiğ yumurtadan yapılıyor mayonez. O kuş kokusu ondandır :A

Aa, öyle deme, ilk sezonda vardı bi durgunluk.
Şeyden olabilir. Netflix dizileri parça pinçik etmiş. Normal biten yer dizinin ortasında çıkan bölümler olmuştur. yani atıyorum:3.bölüm sonunu biz4.bölümün ortasında izlemiştiriz mesela.
Ne Türk dizisini andırması ya? Allah korusun Allah!
Oyuncuların sıcakkanlığından bahsediyorlar sanırım :X Akdeniz insanı ile turkler benzeşiyorlar öyle denyor ya :X

Evet öyle bişeyler yumurtluyordun. Yok kahvaltı düzerim sahurda üstüne ballı sütlü yumartlı içerim filan :F:F

Ne yani KFC olsa şurda bana bana yemezmisin :(
Zaten çok da gerekli bir şey değil yokluğunu hissetmem bir süre yemem :A :A
Uydurma ayoll sütle ilgili tek lafım gece 1 bardak içerim olmuştur onuda foruma nasihat şeklinde faydaları çok :A :A :A

Ama sayende @eskici Mayınezden soğuttuk birde öyle ağzıma sıkıpta yiyorum diyordu ıyyyy :( :( :(