Kurtlar Vadisi Vatan Fragmanı

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Tüm zamanların gelmiş geçmiş en büyük efsanesi tüm rekorların tek sahibi efsanevi başyapıt Kurtlar Vadisi serisinin yeni bombası Kurtlar Vadisi VATAN filminin fragmanı çıktı.
Işte efsane fragman;
“KURTLAR VADİSİ VATAN” Künye:

Oyuncular: Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nezih Işıtan, Ertuğrul Şakar, Yücel Erten
Yönetmen: Serdar Akar
Görüntü Yönetmeni: Selahattin Sancaklı
Müzik: Gökhan Kırdar / LOPUS Müzik
Postprodüksiyon ve VFX : Pana Studios
Senaryo : Necati Şaşmaz, Alper Erze, Cahit Kayaoğlu, Murat Koca
Hikaye: Necati Şaşmaz
Yapım: Pana Film A.Ş.

DJhGS-TW0AEr8p9.jpg

Son düzenleme:

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Heyecanla bekliyorum. Efsanevi bir filme benziyor. Patlama sahneleri, senaryo vs. müthiş. Ocakta da geri dönüyoruz. Bu film yeni Vadinin başlangıcı olacak.

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Konuyu işleyişleri hoşuma gitti. Beklentimin üstünde, beğendim ben. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Of anam of of of of

Detaylı yorum gelecek tek kelimeyle şaheser

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
HELE ŞÜKÜR BE 400 KÜSÜR GÜNDÜR BEKLİYORUZ :bhr::Z

Prodüksiyon ateş ediyor aksiyon anlamında zaten Vadinin rakibi yok ülkede. :) Zannedersem filmde darbe gecesi sınırı geçmeye çalışan PKK'lı DAEŞ'li teröristlerin engellenişi ele alınıyor. ''Bunlar nasıl bir araya geldiler?'' sözü de ona atfen.

Vadi yine senaryosunu gerçeklerden almış. 15 Temmuz gecesi sınırı geçmeye çalışan binlerce terörist engellenmişti. Kim bilir o hainler sınırı geçse hangi canlara kıyacaktı, nerelerde kendilerini patlatacaklardı..

Müzikleri Gökhan Kırdar'ın yaptığı da sondaki cendere imzasından belli :)

VADİ ARŞİVİNE EFSANE BİR FİLM DAHA EKLENİYOR. HEYECANLA BEKLİYORUZ. :hearteyes:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yalnız müzik yok ve yok gibi arası. Son 1 dakikaya güzel bir müzik iliştirilse daha etkileyici olurdu.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
salt aksiyon olarak bakarsak her türlü coşturacak

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
HELE ŞÜKÜR BE 400 KÜSÜR GÜNDÜR BEKLİYORUZ :bhr::Z

Prodüksiyon ateş ediyor aksiyon anlamında zaten Vadinin rakibi yok ülkede. :) Zannedersem filmde darbe gecesi sınırı geçmeye çalışan PKK'lı DAEŞ'li teröristlerin engellenişi ele alınıyor. ''Bunlar nasıl bir araya geldiler?'' sözü de ona atfen.

Vadi yine senaryosunu gerçeklerden almış. 15 Temmuz gecesi sınırı geçmeye çalışan binlerce terörist engellenmişti. Kim bilir o hainler sınırı geçse hangi canlara kıyacaktı, nerelerde kendilerini patlatacaklardı..

Müzikleri Gökhan Kırdar'ın yaptığı da sondaki cendere imzasından belli :)

VADİ ARŞİVİNE EFSANE BİR FİLM DAHA EKLENİYOR. HEYECANLA BEKLİYORUZ. :hearteyes:

Aynen usta, muhteşem yemin ediyorum özlemişim yahu :) Ne zamandır bu anı bekliyoruz, 29 Eylül'de dolduracagız salonları inşallah

Gökhan Kırdar farkınıda görecegiz inşallah, afişde onun ismi yazıyor ;)

Ne kadar da şaşırtıcı olmuş, halbuki hiç bu tarzda bir şey beklemiyorduk. Çanakkaleyi, Kurtuluş Savaşını kenara attıran Sahte Diriliş Destanının ekmeği bir kez daha yenecek anlaşılan. Yiyecek olanlara AFİYET OLSUN!

Ne saçmalıyorsun?

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Güzel bir film olacagini düsünüyorum ama biraz daha hareketli bir fragman beklerdim acikcasi ama yine de güzel bir fragman filmi izleyecegim kesin zaten :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Aynen usta, muhteşem yemin ediyorum özlemişim yahu :) Ne zamandır bu anı bekliyoruz, 29 Eylül'de dolduracagız salonları inşallah

Gökhan Kırdar farkınıda görecegiz inşallah, afişde onun ismi yazıyor ;)
Gökhan Kırdar'dan şov bekliyorum :X Irak filminden sonra filmin müzikleri satılmıştı o zaman kasetle satılıyordu cd yoktu. Direk gidip almıştım kasetini hala durur :) İnşallah bu da arşivlik olacak :)

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,243
Puanı
280
EFSANE GERİ DÖNÜYOR ! KURTLAR VADİSİ VATAN, SON 2 SEZONUN SENARYO KITLIĞINI GEREK MÜZİKLERİNİ GEREK OYUNCU KADROSU İLE TÜM CENABETLİĞİ ATIYOR ! 29 EYLÜL'DE HERKES HAZIR OLSUN

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
''Polat Alemdar uzun zamandır yoktu, birileri demiş öldü.. Şimdi yazsınlar kral geri döndü !''
vadiciler de hasret büyük

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
hain fetö terör örgütünün başını canlandıracak oyuncu seçimi cuk oturmuş ; usta oyuncu yücel erten in performansıda merak konusu adamın işide zor rolde olsa bu haini canlandırmak kolay olmasa gerek

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
"Sizlerle olmakta şerefti, sizlerle ölmekte şeref!" - Polat Alemdar

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Fragman böyle pek ilgimi çekmedi, herhalde Dolby Atmos dedikleri şey salonda bayağı değiştiriyor efektler falan daha gerçekçi gibiydi :F