Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Arşivden çıkarma zamanı geldi!

Kurtlar Vadisi, 13 sene öncesinden bildirir 🇹🇷

Hedefimiz büyük ve güçlü Türkiye Yüzyılıdır, Kızılelmadır, Bu toprakların 100 yıllık hayalidir.

Kürdistan hayalleri kuranlara ABD uşaklarına fırsat yok!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evdekiler bir kanalda tekrarını bulmuş, her akşam izliyorlar (TürkHaber TV). Bende onlar izlerken göz atayım dedim. Bu akşam da İnci'nin çocuğunun öldüğü bölüm vardı; Polat'ın hayatına girenler arasında Elif'ten sonra en acı çeken kesinlikle İnci. :(

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,881
Puanı
310
Evdekiler bir kanalda tekrarını bulmuş, her akşam izliyorlar (TürkHaber TV). Bende onlar izlerken göz atayım dedim. Bu akşam da İnci'nin çocuğunun öldüğü bölüm vardı; Polat'ın hayatına girenler arasında Elif'ten sonra en acı çeken kesinlikle İnci. :(
Ahu'ya bir şans vermeyen Polat gitti İnci'yle beraber oldu kahrol Polat 😂

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,293
Puanı
280
Ahu'ya bir şans vermeyen Polat gitti İnci'yle beraber oldu kahrol Polat 😂
Benim için en yakışan Zeynep/Polattı. Enteresan derecede benim için iyi çekim güçleri vardı. Şuan Pusu'da ciddi manada sadece onları özlüyorum. (Defne Samyeli'nin oynadığı karekter)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Benim için en yakışan Zeynep/Polattı. Enteresan derecede benim için iyi çekim güçleri vardı. Şuan Pusu'da ciddi manada sadece onları özlüyorum. (Defne Samyeli'nin oynadığı karekter)
Leyla > hepsi. Olsaydı Ahu da çok iyi olurdu Polat odunu harcadı kızı. Kurtlar Vadisi 195ten sonra bitmiştir sonra gelen karakterler hikayeler bir hiçtir

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

O da var tabi ama bilmiyorum ama İnci'nin hikayesi beni her zaman üzüyor. :(
İncinin başına ne geldiyse köküne kadar hak etti. Bu kadar paranın, gücün peşinde önce İskenderle olup İskendere kendi kocasını öldürten, sonra İskenderi yine güç için Aron Fellere satan, yine güç için Ersoyu Polata satıp Polatla birlikte olan iğrenç bir karakter için hak ettiği sonu akıl hastanesine atılarak yaşamıştır. :A

En acısı bana göre Leylanın hikayesi idi. Ebru yerine keşke Leyla ile evlilik yaşasaydı.

14:00-27:00

Birde ne kadar nefret ettiğim bölümler olsa da sonraki bölümlerde;

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,524
Puanı
280
İncinin başına ne geldiyse köküne kadar hak etti. Bu kadar paranın, gücün peşinde önce İskenderle olup İskendere kendi kocasını öldürten, sonra İskenderi yine güç için Aron Fellere satan, yine güç için Ersoyu Polata satıp Polatla birlikte olan iğrenç bir karakter için hak ettiği sonu akıl hastanesine atılarak yaşamıştır. :A

En acısı bana göre Leylanın hikayesi idi. Ebru yerine keşke Leyla ile evlilik yaşasaydı.

14:00-27:00

Birde ne kadar nefret ettiğim bölümler olsa da sonraki bölümlerde;
daha sonra hakkı bafralı vahap kuzuzade'ye inci tataroğlu'nun öldüğünü söylemişti

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz