Kurtlar Vadisi Pusu | Genel Sohbet

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
İlk 97 bölümü artık ezbere biliyorum...

Bu ramazan'da KVP'ye başlamak isteyen var mı ? Toplu sohbetlerle yorumlarla izlemek zevkli olur belki....
Siz Pusuya başlayın ben Kurtlar Vadisi'ne :A Pusuyu 5-6 kere bitirmişliğim her sahnesini 20 kere izlemişliğim vardır. İlk Vadiyi 1 kere tekrar etmisimdir belki :A Pusuda hangi bölümdeyseniz söyleyin ben yorumunu eksiksiz noksansız bir şekilde yaparım :A
------

201'e geldik biz evdekiler ile. :A
Ondan sonrasını izlemeye gerek yok. Senaristler değişiyor, Cahit yazmaya başlıyor. Onun yerine ilk Vadiyi bitirin

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ondan sonrasını izlemeye gerek yok. Senaristler değişiyor, Cahit yazmaya başlıyor. Onun yerine ilk Vadiyi bitirin
Karakterin girdiği bölümden itibaren eski Kurtlar Vadisi Pusu havası kalmadı zaten. :( Ben denk geldikçe izliyorum da evdekiler bitirene kadar kolay kolay bırakmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,935
Puanı
310
Karakterin girdiği bölümden itibaren eski Kurtlar Vadisi Pusu havası kalmadı zaten. :( Ben denk geldikçe izliyorum da evdekiler bitirene kadar kolay kolay bırakmaz. :A
Siz Pusuya başlayın ben Kurtlar Vadisi'ne :A Pusuyu 5-6 kere bitirmişliğim her sahnesini 20 kere izlemişliğim vardır. İlk Vadiyi 1 kere tekrar etmisimdir belki :A Pusuda hangi bölümdeyseniz söyleyin ben yorumunu eksiksiz noksansız bir şekilde yaparım :A
------

Agalar cidden Bahadır Özdener son kez 201'i yazdı bıraktı, ama benim adıma 196-201 arası güzel bir dünya kursa dahi, Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümü 195. Bölüm'dür abicim.

Polat Alemdar'ı boğmuşlardır, öldü mü kaldı mı o da seyircinin takdirine kalmalıydı. Deli Yürek finalinden bile daha güzel finaldi :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Polat Alemdar'ı boğmuşlardır, öldü mü kaldı mı o da seyircinin takdirine kalmalıydı. Deli Yürek finalinden bile daha güzel finaldi :(
Bölümü izlerken kendi kendime aynısını dedim, cevabını asla öğrenemeyeceğimiz bir final ile bitirmeleri çok iyi olurdu ve o bölüm bunun için en uygun bölümlerden biriydi.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Agalar cidden Bahadır Özdener son kez 201'i yazdı bıraktı, ama benim adıma 196-201 arası güzel bir dünya kursa dahi, Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümü 195. Bölüm'dür abicim.

Pusu benim için tam da bu senaryoyla bitti işte. Ondan sonrası yok.

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,935
Puanı
310
Bahadır Özdener hocam'a bakın :F
3 tane sorum var kendisine...

1) Pusu'nun sonunu getirebilecek mi ? Kendisi bıraktıktan sonra kötü yerlere geldi de :A

2) Eşkıya'nın sonuna gelince, acaba ne diyecek ? 'Güzel yere bağladım diziyi, iyi yerde bitmiş' mi yoksa 'Ulan ben ne suboş adamın olmadık yerde bitirdim ne güzel bölümler yazardım' mı diyecek ? :F

3) Hudutsuz izlerken de vay anasını çıtayı gerçekten aşağıya çekmişim mi dicek ? :A

@ömer karataş @Emre Ozansoy @batuhankaralar @Angelica @Polat Şaşmaz @Hobbit

IMG_1133.jpeg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061

1) Pusu'nun sonunu getirebilecek mi ? Kendisi bıraktıktan sonra kötü yerlere geldi de :A

2) Eşkıya'nın sonuna gelince, acaba ne diyecek ? 'Güzel yere bağladım diziyi, iyi yerde bitmiş' mi yoksa 'Ulan ben ne suboş adamın olmadık yerde bitirdim ne güzel bölümler yazardım' mı diyecek ? :F

3) Hudutsuz izlerken de vay anasını çıtayı gerçekten aşağıya çekmişim mi dicek ? :A

Ekli dosyayı görüntüle 125800
Bahadır'dan hala EDHO 200. bölüm ile ilgili birşeyler demesini bekliyoruz adam gırgır şamata yapıyor :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 125800
Bahadıra bak o bile takvim tutmuş 😂

• Güldürdün
Reactions: Alemdar