Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Yok

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
yapma kvp kardeş çok kesin ve kati kelamlar etmişsin hayatta hiçbirşey kalp kırmaya değmez hele bu dizi ise hiç ama hiç değmez bu sorununuzu özelden mesaj atarak belirtseymişsiniz daha iyi olurmuş ama yinede geç deil
Abi daha çok geç

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,692
Puanı
1,061
deniz kardeş bu hafta maç her iki gruptada çok yüksek reytingler alır bence intikamın reytinglerinde bir değişme olursa oda düşme trendinde olur
İlla ki düşüş olacaktır.Bu maç olmasa dahi olabilir çünkü izlenme oranları hat safhada düşmeye başladı dizilerin.Elbette İntikam'da düşebilir. :)

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
en iyisi 2 tarafat özür dilesin bu burda bitsin uzatmaya gerek yok bi dizi için kalp kırmaya deymez @takas @kvp

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
İlla ki düşüş olacaktır.Bu maç olmasa dahi olabilir çünkü izlenme oranları hat safhada düşmeye başladı dizilerin.Elbette İntikam'da düşebilir. :)

yok ben intikam için demedim maç olması sebebi ile demiştim yoksa vadide yok niye düşsün ki intikam

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
Boşu boşuna kavga etmişsiniz ama bence de bir hafta ara veriyor diye diziyi bırakmak komik ve saçma olur takas sinirle öyle söylemiş verilen ara gayet doğru olmuş bu dizi salonlarda ya da belli mekanlarda çekilmiyor kolay değil.

Recep ve XanTier'e sesleniyorum Onur tan ilk defa süper yönetti geçen bölüm gibi çekmeye devam ederse sıkıntı olmaz. :D

aga bizim çekimle ilgili sorunumuz yokki bu adamın efektleri diziyi kötüleştiriyo patlama sahnesi ofsayt silahlara zaten hiç girmiyorum adamlar ateş ediyo sanki yerde çatapat patlarmış gibi iz çıkıyo Onur Tan İstifaaa :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,692
Puanı
1,061
yok ben intikam için demedim maç olması sebebi ile demiştim yoksa vadide yok niye düşsün ki intikam
İntikam'ı genel olarak bayan ağırlıklı izleyiciler tercih ediyor.Bunun yanında erkek izleyicileri de elbette var.Ancak bayan ağırlıklı izlenen bir dizi genelde maçtan etkilenmez diye düşünüyorum ben.Ama bu bayanların eşleri maça yönelirse iş değişebilir elbette :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,692
Puanı
1,061
Bu küslüğün nedeni Kurtlar Vadisi mi yani.Çok gereksiz,eminim adamlar bu kadar takmıyordur reytingleri.Barışırsınız siz dostsunuz,kardeşsiniz :)

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
ne kadar çok anti onur tancı varmış

eski yönetmen sadullah şentürk ün yada selahattin sancaklının çok mu farkı vardı onur tandan ben serdar akarı geri istiyorum

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
ne kadar çok anti onur tancı varmış

eski yönetmen sadullah şentürk ün yada selahattin sancaklının çok mu farkı vardı onur tandan ben serdar akarı geri istiyorum

Var tabi. Eski bölümleri izlediğinde farkı görürsün.

Önceden tam anlamıyla kalite resitali oluyodu.