Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Yok

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061
Sakin olun beyler tartismaya gerek yok. Herkesin kvp sevgisi kendine. Kucuk seylerden tartismayin. Kvp 1 hafta ara verir bomba gibi doner.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
takas dün ağır laf etti kvp ye her nakadar kızsada öyle dememeliydi
Aga kim haklıydı sence o mu ben mi

- - - Ekleme - - -

bırak bi daha da izleme hey Allah ım ya

- - - Ekleme - - -

adamlar salak mı maç varken reytingleri düşürsünler biraz mantıklı konuşun tabi ki ara verecek çeyrek final maçı biz ne aralar gördük bu dizi 3 ay ara verdi be 3 ay 3 starda 2 haftada bir ara verdi ama hiçbi zaman öyle bişey düşünmedik tüm vadi severler olarak ki dizimiz hala rekorlar kırıyo 1 hafta oynamadı diye diziyi bırakcam diyen birinin vadici olduğuna da kimse beni inandıramaz izlemeyen izlemesin ha 1 eksik ha 1 fazla bu yorumum üstüne alınan herkese...
Kusura bakma ama forumdaki diğer üyelerinde dediği gibi tam bir çocuk gibi davranıyorn.Daha kardeşlik bitti dostluk bitti ben çocuklarla sohbet etmem

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
beyler biraz sakin kvp kardeş takas sana biraz ağır konuşmuş ama halledilmeyecek mevzu deil uzutmaya gerek yok

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061
Sinek kadar problemi buyutmeyin. İki tarafinda yanlisi olmus. Dostluk, kardeslik silmek o kadar kolay olmamali.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,701
Puanı
1,061
Yalniz bu iki tarafli kiskirtmaya girebilir :D

İntikam tarafi: Bize dusuk reyting gelecek yazmis cuvallanin :D

KVP tarafi: len bizim dizimiz yok adam intikam diyo ne is :D
Bizim forumda kışkırmaya yer arıyor.Kışkırmasınlar :D İntikam geçen hafta düşük almadı ki hem gayet yüksek oranlar aldı :)

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Boşu boşuna kavga etmişsiniz ama bence de bir hafta ara veriyor diye diziyi bırakmak komik ve saçma olur takas sinirle öyle söylemiş verilen ara gayet doğru olmuş bu dizi salonlarda ya da belli mekanlarda çekilmiyor kolay değil.

Recep ve XanTier'e sesleniyorum Onur tan ilk defa süper yönetti geçen bölüm gibi çekmeye devam ederse sıkıntı olmaz. :D

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Forumdaki diğer üyelerinde dediği gibi bizim tek noktamız kvp ymiş.Dostluk bitti kardeşlik bitt

yapma kvp kardeş çok kesin ve kati kelamlar etmişsin hayatta hiçbirşey kalp kırmaya değmez hele bu dizi ise hiç ama hiç değmez bu sorununuzu özelden mesaj atarak belirtseymişsiniz daha iyi olurmuş ama yinede geç deil

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
deniz kardeş bu hafta maç her iki gruptada çok yüksek reytingler alır bence intikamın reytinglerinde bir değişme olursa oda düşme trendinde olur