Kurtlar Vadisi Pusu Bu Hafta Yok

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
vadi konusundaki hassasiyetimi bilirsiniz kafam eserse herkesle kavga edebilirim ama senin de 1 hafta ara verdi diye bırakacam demen çok tuhafıma gitti aga :D

- - - Ekleme - - -

@kvp aga bak takas kardeşimiz özür diledi sende kabul et bu iş tatlıya bağlansın

yok aga onun özür dilemesine gerek yok ben suçluyum ben özür dilerim o da affeder bu kadar basit :D

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
vadi konusundaki hassasiyetimi bilirsiniz kafam eserse herkesle kavga edebilirim ama senin de 1 hafta ara verdi diye bırakacam demen çok tuhafıma gitti aga :D

- - - Ekleme - - -

yok aga onun özür dilemesine gerek yok ben suçluyum ben özür dilerim o da affeder bu kadar basit :D

yok ben özür dilesin demiyorum özürü kabul etsin diyorum :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
agam biraz sert çıkmış :kiki: hele ki dış güçlerle bir olması olmamış ama bana sinirinden öyle yapmıştır :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

aga ben yokken yine bikaç arkadaş ortalığı karıştırıp kardeşime gaz vermişler burda olsaydım öyle bişey olmazdı ama boşuna uğraşmışlar bizim aramızı kimse bozamaz birbirimize küfür de ederiz yeri gelir ama buna diğerleri boşuna sevinmesin anlayan anlamıştır :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,567
Puanı
1,059
aga ben yokken yine bikaç arkadaş ortalığı karıştırıp kardeşime gaz vermişler burda olsaydım öyle bişey olmazdı ama boşuna uğraşmışlar bizim aramızı kimse bozamaz birbirimize küfür de ederiz yeri gelir ama buna diğerleri boşuna sevinmesin anlayan anlamıştır :D
Aga uğraştılar ama hiçbişişe yaramadı.Aynı aga çakır ve polat gibi olduk onlarda ilk önce kavga ettiler sonra barıştılar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga uğraştılar ama hiçbişişe yaramadı.Aynı aga çakır ve polat gibi olduk onlarda ilk önce kavga ettiler sonra barıştılar

aynen aga :kiki: ben forumda olsaydım direk özür dilerdim zaten aramızın bozulması gibi bişey olamaz zaten :D

hızlı gonzales

Favori Üye
Reaksiyon puanı
647
Puanı
224
bu haftaki vadi keyfimizin içine turp ve limon sıkanların bu cihanda sıkacak bişeyleri olmasın inşallah....[v][v][v][v][v]bu oklavalar gelsin bir yerlerine...

34rcp44

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
bilemicem ht de yalan haber duymadım dizifilm de saygın bir site yalan olsa pana açıklama yapardı heme:)n

pana maçtan dolayı yayına ara vermedi bu uydurma bi haber nedenmi maç için vermicek olsalar haftaya yayınlamazlarda çünkü diğer maç daha önemli ve tur öaçı nede olsa