Kurtlar Vadisi Pusu 295.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
pusata şimdiden küfürler gelmeye başladı abisini satan adamı vadiciler siler İnşallah ters bişey vardır :D o değilde kanal d sırf sitesinden izlensin diye fragmanı yayınlıyor bence pana yayınlamamış ulan bunlar var ya :D

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
kız sen bunakmısın ilk ben söyledim sen benimle inatlaşıyordun hatta olmaz diye sonra @-KADİR- de sana destek atmıştı :A:A:A
sana şu kadar söyleyeyim kesinlikle anlattığım olay doğrudur bu sezon değil daha geçen sezon yusuf un kısa şovlarından ve fiziki özelliklerin bu çocuk polat a benziyor oğlu olmasın diye evde bir yorum geldi zaman da olur mu öğle şey demiştim oldu y; ani bu sezon ki ip uçlarını daha almadan bunu dile getirenler vardı :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
pusatın siyah sancakta kalması olmuyordu polatla o anlaşır elbet yine polatın komutasında sokaklara dönse şevkonun oğluda varken :Z:Z:Z

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
şimdi arada fark var orada bu iş olabilirdi biz olma ihtimalini düşünmek istemedik ondan olmaz dedik sonuçta oldu ; şimdi ise ustanın ölmesi yusuf un yerine geçmesi falan konuşuluyor ki bunun imkanı yok olabilitesi her ihtimalde yok yani
@Doğu sende oku
Her şeyin olabilitesi vardır aga. Bu ruhsuzlara güven olmaz. Usta bu sezon gidici kendinizi cenderelerle, elif dedimlerle hazırlayın Allah rahmet eylesin..

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
çok iyi bir bölüm izledik emeklerine sağlık

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sana şu kadar söyleyeyim kesinlikle anlattığım olay doğrudur bu sezon değil daha geçen sezon yusuf un kısa şovlarından ve fiziki özelliklerin bu çocuk polat a benziyor oğlu olmasın diye evde bir yorum geldi zaman da olur mu öğle şey demiştim oldu y; ani bu sezon ki ip uçlarını daha almadan bunu dile getirenler vardı :A
tip olarak andırıyor ama adamda karizma da yok polat süper karizma adam

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
polatın ilk vadideki 1.sezon hali bile yusuftan iyiydi bence bir sempatiklik vardı yusuf muşmula suratlının teki insan elektirik alamıyor :F:F:F
bile derken o da ne demek hadsiz :D polat alemdar ın en kötü hali bile efsanedir ki kötü hali yok adamın ilk sezon ki tavırları bile farklıydı adamın :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Vallaha Yusuf çapsızının ilk geldiği sezon ben seviyordum hatta Babam ''bunda Polat Alemdar havası var gelecekte yeni polat olur'' dediğinde adamla dalga geçmiştim. Ama sinyaller onu gösteriyor.

Bu odunu diziye sokarken böyle bir projeleri var mıydı yoksa sonradan mı devşirdiler bu rezil senaryoyu (sperm vakası) bilemiyorum ama Yusuf'tan bir cacık olmaz. Felaket senaryosu devreye sokulursa ben diziyi bırakırım. Aha açık açık söylüyorum. Öyle bir olayın ihtimali bile tüylerimi kaldırmaya yetiyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bile derken o da ne demek hadsiz :D polat alemdar ın en kötü hali bile efsanedir ki kötü hali yok adamın ilk sezon ki tavırları bile farklıydı adamın :D
hahaha ben 1.sezondakı halini sesini daha çok beğeniyordum polatın o manada demedim yanı yusuf poaltla akrşılaştırılamaz demeye çalısıyorum :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@takas @Doğu niye bana cevap vermiyorsunuz:oops:
mesaj mı attın abla ne cevap vermemesi

@-KADİR- iyi geceler aga @china_shangai abi yine yok ortalarda çok özledik efsane yorumlarını

Vallaha Yusuf çapsızının ilk geldiği sezon ben seviyordum hatta Babam ''bunda Polat Alemdar havası var gelecekte yeni polat olur'' dediğinde adamla dalga geçmiştim. Ama sinyaller onu gösteriyor.

Bu odunu diziye sokarken böyle bir projeleri var mıydı yoksa sonradan mı devşirdiler bu rezil senaryoyu (sperm vakası) bilemiyorum ama Yusuf'tan bir cacık olmaz. Felaket senaryosu devreye sokulursa ben diziyi bırakırım. Aha açık açık söylüyorum. Öyle bir olayın ihtimali bile tüylerimi kaldırmaya yetiyor.
ulannnnnnnnnnnnn
valla ilk girdiğinde bende seviyordum sakallı halini falan hatta yazmıştım buraya ama herkes gibi nefret ediyorum bu sene itibariyle :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060

@-KADİR- iyi geceler aga @china_shangai abi yine yok ortalarda çok özledik efsane yorumlarını

az önce mesajından alıntı yaptım beğendin cevap yok foruma geldiğinde
profiline yazdım hg ablam dedim cevap yok vadi sohbet başlığında özledim
hg dedim yine cevap yok:D:D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

ulannnnnnnnnnnnn
valla ilk girdiğinde bende seviyordum sakallı halini falan hatta yazmıştım buraya ama herkes gibi nefret ediyorum bu sene itibariyle :D
Aynen ilk başta çok mülayim bir karakterdi. Tamam Aslan Akbey'in onun geleceğine dair planları olduğuna ikna olduk da bunun için Polat'ın oğlu yapılmasına gerek yoktu ki. Fehmi'nin oğlu olarak kalsaydı da biz ikna olurduk.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
az önce mesajından alıntı yaptım beğendin cevap yok foruma geldiğinde
profiline yazdım hg ablam dedim cevap yok vadi sohbet başlığında özledim
hg dedim yine cevap yok:D:D
abartma abla profile yazdığını beğendim hoşbulduk anlamında burda da beğeniyorum daha ne yapmamı bekliyorsun :D

Aynen ilk başta çok mülayim bir karakterdi. Tamam Aslan Akbey'in onun geleceğine dair planları olduğuna ikna olduk da bunun için Polat'ın oğlu yapılmasına gerek yoktu ki. Fehmi'nin oğlu olarak kalsaydı da biz ikna olurduk.
yusufa takılma aga bu işin kaçarı yok Ö-LE-CEK ama öyle ama böyle akifi de şişirmişlerdi fazlasıyla baktılar olmuyor öldürdüler bununda sonu öyle olacak bu alemde tek gerçek Polat Alemdar'dır gerisi fasa fiso

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
abartma abla profile yazdığını beğendim hoşbulduk anlamında burda da beğeniyorum daha ne yapmamı bekliyorsun :D

yusufa takılma aga bu işin kaçarı yok Ö-LE-CEK ama öyle ama böyle akifi de şişirmişlerdi fazlasıyla baktılar olmuyor öldürdüler bununda sonu öyle olacak bu alemde tek gerçek Polat Alemdar'dır gerisi fasa fiso
İnşalllah dediğin gibi sonlanır aga ama hiç sanmıyorum. Akif'i Yusuf'la kıyaslama bence çünkü Yusuf Usta'nın her ne kadar kabul etmesek de biyolojik oğlu. Onu kolay kolay harcamazlar. Hatta senaristler şu an bir şey denediklerini sanıyor. Bu projenin sonunda Polat'ı harcarlar Yusuf'u harcamazlar. Neyse ben haksız çıkmaya dünden razıyım inşallah ben haksız çıkarım bunun için dua edeceğim :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060

Abartıyormuyum herkese tek tek hoşbulduk dedin bana gelince beğendin sadece
ne yapmanımı bekliyorum büyüğün olarak hoşbulduk abla yazmanı bekledim :D
@Doğu ile ne kadar konuştum takas ile konuş cezası bitince gelsin onsuz başlığın
tadı yok dedim inanmazsan sor ona ben bekledim ki doğu ile konuşmuşsun abla
sağolasın falan dersin sanmıştım
neyse canın sağolsun konu uzamasın;)