Kurtlar Vadisi Pusu 295.Bölüm Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
diziyi bıraktılar yusufa pusatı siyah sancağa yolladılar harcıyorlardı pusat mafya aleminde olmalı şevkonun oğluyla akrşı karşıya gelmeli babaları gibi :F:F:F
Aynen de abisine dayılanmamalı. Sen kimsin ki mekana çöküyon hele dünkü velete bak :A Ama böylesi tabii ki daha iyi oldu. İhtiras diziye hareket getirir. Siyah Sancak baydı yeterince.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen de abisine dayılanmamalı. Sen kimsin ki mekana çöküyon hele dünkü velete bak :A Ama böylesi tabii ki daha iyi oldu. İhtiras diziye hareket getirir. Siyah Sancak baydı yeterince.
polatta sahip çıksaydı mekanına anadolu cahit kıvırcık saçlı profosor abbas ipini koparan ofiste dolaşıyor pusat temizleyecek inş orayı :Z:Z:Z

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
pusat umarım haddini yine aşmaz babam da babam diyor senin baban kim yav basit bir tetikçi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060

Senin yorumu yerim ben dünkü velete bak he:F:Fdoğru söylüyorsun pusatın böyle
demeye hakkı yok bence ya

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sezon finali tahminim tutmazsa foruma bütün yaz girmem :A Tutarsa da girmem çünkü ağır söverim :A

Cahit-Safiye evlenir. Düğünde Pusat Ustayı vurur.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
ben yusufun polatın oğlu çıkıcağınıda gülerek söylemiştim bilemicem yani
:A:A:A
şimdi arada fark var orada bu iş olabilirdi biz olma ihtimalini düşünmek istemedik ondan olmaz dedik sonuçta oldu ; şimdi ise ustanın ölmesi yusuf un yerine geçmesi falan konuşuluyor ki bunun imkanı yok olabilitesi her ihtimalde yok yani
@Doğu sende oku

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Bölümü henüz izleyemedim, Fakat fragmana baktım ve içim kıpır kıpır..

Pusat Çakır sonunda ofise ait oldugu yere geri dönüyor müthiş oldu kesinlikle! :)

Laz Ziya'nın torunu, Süleyman Çakır'ın oglu PUSAT ÇAKIR!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
oha fragman çıkmış ulan ne zaman son reklamdan sonra kapatsam bişey oluyor bi daha bitiş jeneriğini görmeden kapatmayacam :D
fragman güzel polat alemdar insan azmanlarını da imha etmesini bilir onlar kim yav kim şişmiş balonlar :D pusat eğer yine polata artislenirse silerim yeter lan pusat dedik çakırın oğlu dedik seviyoruz dedikte çocuk gibi sürekli hak iddaa ederse yusuf konumuna düşer

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bölümü henüz izleyemedim, Fakat fragmana baktım ve içim kıpır kıpır..

Pusat Çakır sonunda ofise ait oldugu yere geri dönüyor müthiş oldu kesinlikle! :)

Laz Ziya'nın torunu, Süleyman Çakır'ın oglu PUSAT ÇAKIR!
fragmanı senin için yapmışlar resmen :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,183
Puanı
1,060
oha fragman çıkmış ulan ne zaman son reklamdan sonra kapatsam bişey oluyor bi daha bitiş jeneriğini görmeden kapatmayacam :D
fragman güzel polat alemdar insan azmanlarını da imha etmesini bilir onlar kim yav kim şişmiş balonlar :D pusat eğer yine polata artislenirse silerim yeter lan pusat dedik çakırın oğlu dedik seviyoruz dedikte çocuk gibi sürekli hak iddaa ederse yusuf konumuna düşer

Asyanın yetiştirdiği adamlarmış takas gölge ye vermiş oda bir ilaçmı denemiş ne
anlamadım tam:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şimdi arada fark var orada bu iş olabilirdi biz olma ihtimalini düşünmek istemedik ondan olmaz dedik sonuçta oldu ; şimdi ise ustanın ölmesi yusuf un yerine geçmesi falan konuşuluyor ki bunun imkanı yok olabilitesi her ihtimalde yok yani
@Doğu sende oku
aa vlla polat sezon finalinde vurulmazsa o ihitmal bencede olmaz ama sezon finalinde vuurlursa yani bu yılda polat ölücekmi diye biterse bu sefer ben polat ölmez demem dua edelim o şekilde bitmesin bence :F:F:F