Kurtlar Vadisi Pusu 295.Bölüm Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şu yusufun kitap saçmalığı sahnesi dışında fena bölüm değildi toparlanma var şu zombi adamlar heyecan kattı bölümün tek zayıf noktası yusuf olayı malesef şu inatlarından dönsünler diye bekliyoruz onlar tutup polatın efsane sahnesini hikayesini yusufa uyarlıyorlar
:-):-):-)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
şu yusufun kitap saçmalığı sahnesi dışında fena bölüm değildi toparlanma var şu zombi adamlar heyecan kattı bölümün tek zayıf noktası yusuf olayı malesef şu inatlarından dönsünler diye bekliyoruz onlar tutup polatın efsane sahnesini hikayesini yusufa uyarlıyorlar
:-):-):-)

Kitap değil kızz defter:F bencede saçmaydı birde polat gibi yapmışlar
iyicene sinir oldum ben zombiler iyiydi valla bölümü tekrar izlicem ben kaçırdım
başını

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Abartıyormuyum herkese tek tek hoşbulduk dedin bana gelince beğendin sadece
ne yapmanımı bekliyorum büyüğün olarak hoşbulduk abla yazmanı bekledim :D
@Doğu ile ne kadar konuştum takas ile konuş cezası bitince gelsin onsuz başlığın
tadı yok dedim inanmazsan sor ona ben bekledim ki doğu ile konuşmuşsun abla
sağolasın falan dersin sanmıştım
neyse canın sağolsun konu uzamasın;)
abla öyle anlaşıldıysam kusura bakma bu aralar foruma çok az giriyorum zaten sen yazdığında telefondan girmiştim beğendim sadece telden mesaj yazmakta zorlanıyorum sana olan saygım ve sevgim ortada öyle bişey yok yani :D bu aralar sınavlar bastırıyor abla idare edin

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Daha neler olacak abla bunlar daha fragman :A

:F:F:F:Fpolatımın o sahnesi şahane yusuf ile batırmasınlar yaa

abla öyle anlaşıldıysam kusura bakma bu aralar foruma çok az giriyorum zaten sen yazdığında telefondan girmiştim beğendim sadece telden mesaj yazmakta zorlanıyorum sana olan saygım ve sevgim ortada öyle bişey yok yani :D bu aralar sınavlar bastırıyor abla idare edin

Tamam paşam önemli değill biraz takılım dedim farkındayım az giriyorsun
sınavların önemli onlara odaklan sen dua edeceğim bol bol:D:D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
@vadikızı eyvallah abla :D

bu arada fragmanı tekrar izleyince dikkatimi çekti yasinde ofise dönmüş takım elbiseyle hele şükür bırakın şu siyah sancak ayağını ya :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
polat tam öldürecekken 3 kez hapşırır :D ulan yusuf senin öldüğün bölümü full ayakta izleyecem söz ulan :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
polat tam öldürecekken 3 kez hapşırır :D ulan yusuf senin öldüğün bölümü full ayakta izleyecem söz ulan :D
Aga lokma döktürüp forumda dağıtmayan adam madam değil aha bu kadar söylüyorum :A O anki maddi durumuma göre deve de kesme ihtimalim var :A