Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Konu savas alanina dönmüs galiba ilgimi cekti ve bakayim dedim biraz :F :F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Hayırdır neye göre karar veriyorsun insanların kararlarına.Böyle yaparak yanındakileri azaltıyorsun tek tek haberin yok :)
giden gitsin kalan sağlar bizimdir bizi satacak adamı ondan önce biz sileriz zaten kardeş bu sende olsan bi başkası da olsa farketmez değişen adama bizde tavırlarımızda değişiklik gösteririz şuan yaptığımız gibi :D neyse sana bu kadar kelime yazmak bile gereksiz oldu :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
giden gitsin kalan sağlar bizimdir bizi satacak adamı ondan önce biz sileriz zaten kardeş bu sende olsan bi başkası da olsa farketmez değişen adama bizde tavırlarımızda değişiklik gösteririz şuan yaptığımız gibi :D neyse sana bu kadar kelime yazmak bile gereksiz oldu :D
Küçük dağları ben yarattım havası iyi değil git.biraz hava al yoksa daha çok kişi ggidecek yanından haberin olsun

@Doğu efendi takasa bakarak maskeliyle konuşmaya devam eedecem söyle hadi :A

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
P
rMvm51.png

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kurtlar Vadisi Geçmişten- Bugüne (Bu sezon hariç) hep oyuncu kadrosuyla,ve professiyonelligi ile dikkatleri üzerine çekti, ama ne yazıkki bu sezon hiçte öyle olmadı ve kesinlikle seyirciler çok rahatsız bu durumdan. Sıkılmadan izlediğimiz tek dizinin geldiği hale bak ne yazıkki...

Yusuf,Kenan,Azra, Asya ne kadarda gereksiz karakterler. Diziyi izlerken ekrana kilitleniyorum resmen, Ama Tuvalet ihtiyacım oldugu vakitlerde Yusuf ve çetesinin sahnesi olduğu zaman gidip hallediyorum. :A:A Ben bunu anlatmaya çalışıyorum.

Pusat'ı, Tilkiyi okadar arka plana attılarki Hüsnü'ye kaldı Pusatın işleri

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Küçük dağları ben yarattım havası iyi değil git.biraz hava al yoksa daha çok kişi ggidecek yanından haberin olsun

Böyle devam edersen ilişkilerimizi askıya alacağım :A Bu sezonu baştan izleyip yorum yapacaksın başka türlü affedilemezsin :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

lan benim ağzımı bozma konuşmuyorsan .... git senle mi uğraşacam boş işler müdürü