Kurtlar Vadisi Pusu 290.Bölüm Yorum & Sohbet Konusu

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@takas @-KADİR- arkadaş tertemizdir emin olabilirsiniz benden olduğunuz kadar kefilim yani ;) takasa demiştim zaten yeni bir arkadaş getirceğim diye :D

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
Kusuruma bakmayın arkadaşlar :) Selamun aleyküm.

Pek alışık degilim forum ortamına acemi kaldım, Direk yorumumu katayım dedim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Raskoln'u at bakıcısı yaptılar, Pusat'ı arka plana attılar, Tilki ortalarda yok! Sadece Yusufla devam ettirin diziyi hey maşallah. Vadi ne hallere geldi.
Kurtlar vadisi aşırı saçma bir yola girdi. Yusuf kim okuyor? Neden bu kadar abartılıyor? Cahit ve Polat Alemdar 'a nasıl oluyorda meydan okuyabiliyor? PUSAT dururken neden gereksiz karakterler ön plana atılmaya çalışılıyor?

Pusat, Tilki gibi efsaneler dururken Yusufu şaha kaldırmaya çalışıyorsunuz. Gölge bile arka plana atılıyor arkadaş ofisten çıkmaz oldu. Yazıktır günahtır 13 senelik efsane ne hallere geldi.

Son sahnelere doğru Mematinin Bu şehir girdap gülüm şarkısı çalınca duygulandım gerçekten ve Vadi'nin gerçekten bittigini ve çok kötü bir duruma gittigini farkettim. Olmaz bu iş böyle. Saçma sapan sahneler, Gereksiz karakterler..

Berbat bölümdü, Yusuf mahfetti..
Yanlış anlama ya da sen bilirsin ama senden kıllandım ;) hele bi tanışak
Bak aradan da lafını sokuyor :A Ulan çok tehlikeli adamsın senle uğraşılmaz :A:A
bu kim len :D kimsin olum vadi forumundan mı yolladılar burası bizim mekanımız akıllı olacaksın :D
benim fakem değil baştan söliyeyimde :F:F:F

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
@takas @-KADİR- arkadaş tertemizdir emin olabilirsiniz benden olduğunuz kadar kefilim yani ;) takasa demiştim zaten yeni bir arkadaş getirceğim diye :D
aga senin testlerden geçirdim dediğin bumuydu nasıl test yaptın lan adamın berbat dediği bölüme bak böyle birini aramızda görmek istemiyoruz eminmisin fake yada vadi forumundan gelmiş olabilir artık kimseye güvenmiyorum kusura bakmasın öyle yorum kabul edilemez

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
Kusuruma bakmayın arkadaşlar :) Selamun aleyküm.

Pek alışık degilim forum ortamına acemi kaldım, Direk yorumumu katayım dedim
Aga (burda jargon böyle birbirimize aga deriz zamanla alışırsın öncelikle bunu söyleyeyim) hoşgeldin :) tek tek tanıtayım sana;

@takas biraz sert mizaçlıdır onunla konuşurken 2 kez düşün :)
@Polat Şaşmaz adam gibi adamdır konuları coşturur :D
@-KADİR- 'in olduğu ortamlarda eleştirme, diziyi gömme derim ben :A
@Maskeli Fedai de trolldür onu kaale alma arada gelir gider konuları troller zaten diziyi izlediği yok :A

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Arkamızdan sallamışsın işte ona istinaden burdayım :A

Burnuma pis kokular geliyor vs vs bu cümleler olmuyor :D
işine geliyorsa koçum bizde böyle :D olum arkandan sallasam göremezsin konuya etiketlenmişsin ve alıntı yapmışım nasıl arkadan konuşmak oluyor bu :kiki:

Reaksiyon puanı
1,087
Puanı
165
aga senin testlerden geçirdim dediğin bumuydu nasıl test yaptın lan adamın berbat dediği bölüme bak böyle birini aramızda görmek istemiyoruz eminmisin fake yada vadi forumundan gelmiş olabilir artık kimseye güvenmiyorum kusura bakmasın öyle yorum kabul edilemez

Her türlü eleştiriye açıgım :) Yusuf'un 10 dk'dan fazla göründügü bölüm kötüdür benim için ;):d:

Forum İstatistikleri

Konular
170,479
Kullanıcılar
8,420
Son Üye
Sailormoon