Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,683
Puanı
1,060
konuyu coşturalım ama bu konuyu :D

bölümde coşkunun tavan yaptığı an kendi adıma ustanın elemanları temizledikten sonra silahı fırlatıp ağır çekimde yürümesi ve çalan o efsanevi müzik orda coşku tavan yapıyor :D

çoşturalım takasım ben misafir olmasına rağmen beğendim güzeldi yani

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

1.34.58 yok böyle bişey polatın silahı fırlatması ve çalan dehşet müzik tekrar tekrar tekrar izliyorum o sahneyi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,686
Puanı
1,061
işte diyorum ya adam çok dehşet bi oyuncu bu rol için bulunabilecek en iyi isim bu rollerin 1 numaralı adamı duyguları harika yansıtıyor efsane olacak efsane
@ABAY_06 @batuhankaralar sizinde yorumlarınız alalım agalar
Aga bölüm orta başladı ama sonlara doğru çok fena hareketlendi. Son sahnede kalpten gidiyordum 10 üzerinden 7.5 veriyorum ben :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061

1.34.58 yok böyle bişey polatın silahı fırlatması ve çalan dehşet müzik tekrar tekrar tekrar izliyorum o sahneyi
Arada ki buyuk benzerlik :F
d3ff977bdc1d6e0d08e3492dd9f82b2a.jpg
91d26731fb16538d70761108f2046bd5.jpg

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Kötü bir bölümdü malesef.. aksiyon sahneleri yerlerde.. ve malesef her bölümle kalite dahada düşüyor. Bir önceki mesajımda da dile getirdiğim gibi, dövüş sahneleri ayrı bir olay. Bazen düşünüyorum vadinin ölen oyuncuları yanlış dönemde dizide yer almış.. bugün ki yazım grubu olsaymış o dönem her biri birer muhteşem kahraman olurmuş. Önce dövüşü Polat'tan Kazım'dan izlerdik ve bu sahnelere doyum olmazdı.. bugün her bir karakter muhteşem yetenekli, muhteşem dövüş cü.. figüranlar vurulmak için yerleştirilmiş birer boş şişe gibi.. uzun bir aradan sonra figüranlar arasıda zencilerin olması beni çok sevindirmişti.. bu kadar güzel bir ekibi kurmuşsun neden bu kadar basite kaçarsın.. özelikle o yabancı figüranlar nefes kesen bir çatışma sahnesi çekilebilinirdi. Ayrıca aksiyon sahnesi illa herkesin ölmesi ile sonuçlanmamalı.. aksiyon sahnelerin de ki duygu sıfır. Bu arada geçen bölümden de birseye değinmek istiyorum.. Sabri'nin ofise Polat'ı ziyarete geldiğinde Polat'in gösterdiği tavır hiç hoş değildi.. Sabri karakteri her ne kadar kötüde olsa, düşmanları da olsa, Polat'a o tavır hiç yakismadı.. bugüne kadar hiç kimseye böyle davranış sergilememisti. 'Polat Alemdar' karakterinde ki titizlik en üst konumda olmalıdır.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Kötü bir bölümdü malesef.. aksiyon sahneleri yerlerde.. ve malesef her bölümle kalite dahada düşüyor. Bir önceki mesajımda da dile getirdiğim gibi, dövüş sahneleri ayrı bir olay. Bazen düşünüyorum vadinin ölen oyuncuları yanlış dönemde dizide yer almış.. bugün ki yazım grubu olsaymış o dönem her biri birer muhteşem kahraman olurmuş. Önce dövüşü Polat'tan Kazım'dan izlerdik ve bu sahnelere doyum olmazdı.. bugün her bir karakter muhteşem yetenekli, muhteşem dövüş cü.. figüranlar vurulmak için yerleştirilmiş birer boş şişe gibi.. uzun bir aradan sonra figüranlar arasıda zencilerin olması beni çok sevindirmişti.. bu kadar güzel bir ekibi kurmuşsun neden bu kadar basite kaçarsın.. özelikle o yabancı figüranlar nefes kesen bir çatışma sahnesi çekilebilinirdi. Ayrıca aksiyon sahnesi illa herkesin ölmesi ile sonuçlanmamalı.. aksiyon sahnelerin de ki duygu sıfır. Bu arada geçen bölümden de birseye değinmek istiyorum.. Sabri'nin ofise Polat'ı ziyarete geldiğinde Polat'in gösterdiği tavır hiç hoş değildi.. Sabri karakteri her ne kadar kötüde olsa, düşmanları da olsa, Polat'a o tavır hiç yakismadı.. bugüne kadar hiç kimseye böyle davranış sergilememisti. 'Polat Alemdar' karakterinde ki titizlik en üst konumda olmalıdır.
aga senin eleştirilerine fitim katıldıklarım da var katılmadıklarım da mesala bölüme kötü demişssin kesinlikle katılmıyorum ama senin eleştirilerini zevkle okuyorum sürekli yapıcı eleştiriler getiriyorsun vadinin daha iyi olmasını istediğin mesajını çok rahat alıyorum ; yönetmeni beğeniyordum yalnız bu da iyice onur tan gibi olmaya başladı uyarılması lazım ciddileşip sahnelere özen vermesi lazım çok sağlam sahneler geliyor ama yönetmen o sahneleri harcamaya başladı farkındayım o duyguyu seyirciye aktarımı sağlam yapması lazım

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga senin eleştirilerine fitim katıldıklarım da var katılmadıklarım da mesala bölüme kötü demişssin kesinlikle katılmıyorum ama senin eleştirilerini zevkle okuyorum sürekli yapıcı eleştiriler getiriyorsun vadinin daha iyi olmasını istediğin mesajını çok rahat alıyorum ; yönetmeni beğeniyordum yalnız bu da iyice onur tan gibi olmaya başladı uyarılması lazım ciddileşip sahnelere özen vermesi lazım çok sağlam sahneler geliyor ama yönetmen o sahneleri harcamaya başladı farkındayım o duyguyu seyirciye aktarımı sağlam yapması lazım
aga niyet çok önemli mesela bazı çakma vadiciler boş eleştiri yapınca sinirlerim tepeme çıkıyor ama master.1000 agam ne yazarsa yazsın okuyorum çünkü adam vadinin daha iyi olması için yazıyor hep aksi düşünülemez vadiciliğini çok iyi biliriz
mesela kötü bölüm olduğuna hiçbir şekilde katılmıyorum ilk reklamdan sonrası efsaneydi. mesela master agamdan gölgenin repliklerini ve polat-gölge konuşmasını övmesini beklerdim ama gereken yorumu yapmamış
yeni senaristler replik sıkıntısı çözmüş. seninde dediğin gibi yönetmen iyice onur tan a benzemeye başladı çok lakayit çatışma sahnesi çekiyor bunu da postalamak lazım

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bu kanal d vadi icin prangadir boyle rezalet olmaz madem bolum kisa niye ozeti kisa tutarsin , 20.56 da yeni bolumu baslatmak neyin kafasi, 22;46 da reklama gidip 23.00 de dönüp ayni sahneyi oynatip tekrar 15 dakika reklama gidip bitirmek izleyiciyi kizdirmaz mi insanlari sogutmaz mi ustelik zaten 2 uzun reklamda verilmis iken bu kadar acemilik olmaz su bir gercek vadiye guzel bir strateji ile en az 1 puan reyting arttirirsin oda en az

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
Son sahne tam benim sokakta seyretmelik sahnem ya :D Sokakta seyrediyodum reklam amacli top oynuyan cocuklar da dedi oha babamin dizisini izliyo abi sende mi Vadi izliyosun diye :D Vadi izleniyor ama su kanaldan kurtulmamiz lazim.

Son sahne beni benden aldi ya ne kadar izlesem az gundeme dair mesajlar superdi ama catisma sahnesi cok kotuydu silahlarda kuru sıkı kullanmıslar tam istedigimiz gibi patlama sahnesi vasatti bir yerden toparliyoruz diger yerden aciklar veriyoruz

china_shangai

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
31,942
Puanı
859
Bu kanal d vadi icin prangadir boyle rezalet olmaz madem bolum kisa niye ozeti kisa tutarsin , 20.56 da yeni bolumu baslatmak neyin kafasi, 22;46 da reklama gidip 23.00 de dönüp ayni sahneyi oynatip tekrar 15 dakika reklama gidip bitirmek izleyiciyi kizdirmaz mi insanlari sogutmaz mi ustelik zaten 2 uzun reklamda verilmis iken bu kadar acemilik olmaz su bir gercek vadiye guzel bir strateji ile en az 1 puan reyting arttirirsin oda en az
Bu saydığın sıkıntılar geçen sezonda mevcuttu ;) peki Ada'ma sormazlar mı bu sıkıntıları bile bile neden aynı kanalla devam dedin :) saldım çayıra mevlam kayıra :)

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Bu saydığın sıkıntılar geçen sezonda mevcuttu ;) peki Ada'ma sormazlar mı bu sıkıntıları bile bile neden aynı kanalla devam dedin :) saldım çayıra mevlam kayıra :)
başkan öncelik hakkı kanal d de biliyorsun vadiye astronomik bir rakam vererek aldı kanal d ile şartlar bunu gerektirdiği için anlaşma yapıldı trt ile atv paraya kıyıp vadiyi transfer etmiyorsa onlar suçludur pana film ne yapsın ayrıca parantez yapımcı niçin reytinginin yüksek olmasını ister daha fazla para kazanmak için ee adam burda daha fazla para kazanıyorsa kanalda memnun olup anlaşmaya devam ediyorsa hiçbir yapımcı kanalını değiştirmez

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
bugün işte milli maçtan sohbet açayım dedim bizim müdürde tabi vadici dedi bak maç dedin ne diyecem dedi vadiye getirdi konuyu artık bak bu bölümde de eleştircek birşey bulma yok onu demeyecem dedi son sahnede polat ın füzeyi attığı sahneyi soluksuz izledim orası patlayınca türkiye gol atmış gibi oldum dedi :D bu vadi apayrı manyakca bir olay @takas senin ayakta izledim sözün aklıma geldi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
bugün işte milli maçtan sohbet açayım dedim bizim müdürde tabi vadici dedi bak maç dedin ne diyecem dedi vadiye getirdi konuyu artık bak bu bölümde de eleştircek birşey bulma yok onu demeyecem dedi son sahnede polat ın füzeyi attığı sahneyi soluksuz izledim orası patlayınca türkiye gol atmış gibi oldum dedi :D bu vadi apayrı manyakca bir olay @takas senin ayakta izledim sözün aklıma geldi
Diger konuda da ben yazdim oyle bir ornek. Vadi cidden toparladi ustune koyarak gitmeye devam Allah nazarlardan saklasin