Kurtlar Vadisi Pusu 271.Bölüm Yorumları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
gelelim eleştirilere;
-yusuf sahneleri olabildiğince azaltılmalı
-süha sahneleri hikaye geliyor herkese onu da geçelim
onun dışında bişey aklıma gelmiyor ilk reklama kadar ki süre durgundu ama sonrası öyle müthişti ki bölüme eleştiri yapamıyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tilkinin kurtuluşunu basit bulan arkadaşların kafasından istiyorum havuzdan nasıl bi kaçış bekliyordunuz ki bunun dışında ne olursa olsun bana saçma gelirdi tam tahmin ettiğimiz gibi çokta önemli değil nasıl kurtulduğu önemli olan kurtulmuş olması
zeynep karakteri bu şekilde gölgenin yanına yakışıyor diyalogları güzel geliyor bana fazlası olursa işte orda dur deriz ama bu şekilde zeynep karakteri de yerine oturuyor

kösem değil 150 250 dakkada yayınlansa bizi geçemez :D

@Çiğdem- @vadikızı arkadaşlar vadicilerin o dizinin konusunda yorum yapması yerine burda yorum yapması daha iyi olmaz mı
yorumlarımın çoğu hoşunuza gitmeede ben burada bölüm bitene kadar yorum yaptım köseme takılmak amaçlı yazıyorum ordakılere laf atmak amaçlı yanı bölümle alakalı değil
:F:F:F

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Ustanin DarkRiver i dagittigi sahne mukemmeldi ustanin Golge yle olan konusmasi Ariel ile Golge nin donup kalmasi mukemmeldi

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
gelelim eleştirilere;
-yusuf sahneleri olabildiğince azaltılmalı
-süha sahneleri hikaye geliyor herkese onu da geçelim
onun dışında bişey aklıma gelmiyor ilk reklama kadar ki süre durgundu ama sonrası öyle müthişti ki bölüme eleştiri yapamıyorum
Catisma sahneleri
Kursun izleri
Patlama sahneleri

Efekt olarak beceriksisiz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
560
Vadi forumundakiler bile begenmis bir sen begenmemissin my falan mi izledin yoksa

my izleseydim o konuda yorumum olurdu :)
burası özgür bir yer ve eleştirimi yapıyorum çok güzel bir bölüm beklerken fazla durgun bir bölüm oldu polatı tırda bekledik bekledik sonra gitti oraya ordan sonra başladı bölüm bana göre

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
onlar beğendiyse iş bitmiştir :D vadi ne yaparsa yapsın bu tarz tiplere yaranamaz çünkü niyet belli

efektlerde hiçbir sorun yok ama çatışma sahnelerinde rakip çok çok basit ölüyor buna bir el atsalar iyi olur
Aga gir bak foruma bolume 10 degil 100 puan verenler bilem var :D Yorumlar kismina gir gireceksen

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
yorumlarımın çoğu hoşunuza gitmeede ben burada bölüm bitene kadar yorum yaptım köseme takılmak amaçlı yazıyorum ordakılere laf atmak amaçlı yanı bölümle alakalı değil
:F:F:F
biliyorum ama burda konumuzu coştursak daha iyi olur bu konu içinde ne yaparsanız yapın :D

Ustanin DarkRiver i dagittigi sahne mukemmeldi ustanin Golge yle olan konusmasi Ariel ile Golge nin donup kalmasi mukemmeldi
aga bu konuda abartıyor olabilirim belki ama iskender büyükten sonra vadiye gelmiş en efsane kötü karakter olabilir gölge ertan saban çok dehşet bi oyuncu süper oynuyor süper

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
Teşekkürler Pana Film! Bu heyecanı bizlere yaşattığınız için

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Bölüm oldukça vasattı. Son dakikalar ve öncesindeki gelişmelerin bazı kısımları gayet iyiydi. Yine saçma şeyler doluydu elbette.

İstenenden oldukça uzak, ama beklenenden daha yukarıdaydı yine de bu bölüm.

-KADİR-

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,501
Puanı
861
biliyorum ama burda konumuzu coştursak daha iyi olur bu konu içinde ne yaparsanız yapın :D

aga bu konuda abartıyor olabilirim belki ama iskender büyükten sonra vadiye gelmiş en efsane kötü karakter olabilir gölge ertan saban çok dehşet bi oyuncu süper oynuyor süper
aga ben Gölge yi farklı bir yere konumlandırdım bile adam şimdiden efsaneler arasına girdi diğer karekterlerle kıyas bile yapmayacam Gölge bana çok farklı geliyor genç olması o cool tavırları ani duygu değişimi yaşaması falan karekteri süper bir hale sokuyor

Bölüm oldukça vasattı. Son dakikalar ve öncesindeki gelişmelerin bazı kısımları gayet iyiydi. Yine saçma şeyler doluydu elbette.

İstenenden oldukça uzak, ama beklenenden daha yukarıdaydı yine de bu bölüm.
bölüm oldukca vasattı öyleyse ondan daha aşşağı ne bekliyordun ki

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
aga ben Gölge yi farklı bir yere konumlandırdım bile adam şimdiden efsaneler arasına girdi diğer karekterlerle kıyas bile yapmayacam Gölge bana çok farklı geliyor genç olması o cool tavırları ani duygu değişimi yaşaması falan karekteri süper bir hale sokuyor
işte diyorum ya adam çok dehşet bi oyuncu bu rol için bulunabilecek en iyi isim bu rollerin 1 numaralı adamı duyguları harika yansıtıyor efsane olacak efsane
@ABAY_06 @batuhankaralar sizinde yorumlarınız alalım agalar

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061

bölüm oldukca vasattı öyleyse ondan daha aşşağı ne bekliyordun ki
Vasat orta demek

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,683
Puanı
1,060
tilkinin kurtuluşunu basit bulan arkadaşların kafasından istiyorum havuzdan nasıl bi kaçış bekliyordunuz ki bunun dışında ne olursa olsun bana saçma gelirdi tam tahmin ettiğimiz gibi çokta önemli değil nasıl kurtulduğu önemli olan kurtulmuş olması
zeynep karakteri bu şekilde gölgenin yanına yakışıyor diyalogları güzel geliyor bana fazlası olursa işte orda dur deriz ama bu şekilde zeynep karakteri de yerine oturuyor

kösem değil 150 250 dakkada yayınlansa bizi geçemez :D

@Çiğdem- @vadikızı arkadaşlar vadicilerin o dizinin konusunda yorum yapması yerine burda yorum yapması daha iyi olmaz mı

doğru söylüyorsun misafir olduğundan doğru dürüst anlayamadım da tekrar
bakacam ama beğendim ben bölümü

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
doğru söylüyorsun misafir olduğundan doğru dürüst anlayamadım da tekrar
bakacam ama beğendim ben bölümü
konuyu coşturalım ama bu konuyu :D

bölümde coşkunun tavan yaptığı an kendi adıma ustanın elemanları temizledikten sonra silahı fırlatıp ağır çekimde yürümesi ve çalan o efsanevi müzik orda coşku tavan yapıyor :D