Kraliçe Çiğdem'in Forumda 5.Yılı! (Kutlamalı Video)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@destere bıyıklı bir adam avatarı vardı hiç unutmuyorum garip garip şeyler yazıyor biraz ürkmüştüm başlarda sonra forumun milli sapığı olduğunu öğrendim ama nedense ozaman ürkmem geçti :F :F :F
Bende korkmuştum. :F Birde böyle samimi davrandı filan ben şaşırdım o sene herkes yeni gelen üyelere fake gözüyle bakıyordu çünkü. :F

Sapık seviyorsun sen cnm normal senin ürkmemen. :A @xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende korkmuştum. :F Birde böyle samimi davrandı filan ben şaşırdım o sene herkes yeni gelen üyelere fake gözüyle bakıyordu çünkü. :F

Sapık seviyorsun sen cnm normal senin ürkmemen. :A @xemrexxx
Hahha bir başka yıldönümümde yine senle bu konuşmayı yaptık rahmetlide senin ürkmene şaşırmıştı sana ne oluyor diye :F :F :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
@xemrexxx 'i koyacaktım ama hangisini koysam diye karar vermedim. Maymuncuk koyacaktım aslında :A Yerinde rahat durmuyor diye ama yer kalmadı :A @Çiğdem-
DvBs-1pWkAICOH4.jpg

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa şimdi konuya gelelim video bana sürpriz oldu @Harunnn60 emek verip düşünmüşsün ve evet cicili bicili eğlenceli bir video ama beni duygulandıran bir video oldu şuan tekrar baktım 10 defa izlemişimdir sanırım foruma geldiğimden beridir şu 5 yılım gözümde canlandı :T Öncelikle tekrar tekrar çok teşekkürler iyi ki varsınız gerçekten :bhr::bhr::bhr: Daha dün gibi aklımda lise gidiyordun gece mesajlarımızı okumaktan uyuyamıyordun şimdi ünide bitti :A

Benden daha eski kayıtlı üyeler var ama forumda bulunma süresi olarak hesaplanırsa sanırım forumda süre olarak en çok kalan üye benim :A Hastane olayları olsun yazın kısa sürelik fındık olayı olsun yılda meccburi aralarım çok kısa olmuştur yanı herkes dönem dönem uzun aralar verirken bu 5 yılda mecburi dışında uzun aram hiç olmadı kayıt olursun olduğun yıllaın yarısında forumda olmazsın benim 5 yılımda dolu dolu forumda geçti :Z

Videoda düşüncelerin olsun fotolar olsun hepsi çok güzel olmuş :bhr: Bu geçen yıl favori üyede finalede çıkmıştım ama şampiyon olsaydım bile benim için en büyük başarı ilk yılımdakı yarı finaldir dedim hep halada öyle üye olup 4-5 ayda o başarıyı sağlamam şuan forumda konumum itibariyle şampiyon olmamdan ve final görmemden herzaman daha önemli başarı olarak kalmaya devam edecek çünkü başarı umrumda değil ben mutlu oldum için buradayım ilk yılımdakı olayıda özel görmemin sebebi o samimiyetin hemen oluşmasından kaynaklı yoksa yarı final oldundanda değil hep birlikte nice yıllara
:Z:Z:Z