Kpss Genel Kültür/Genel Yetenek Ve Eğitim Bilimleri Sınavı! 22 Mayıs 2016

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ben şöyle bir uygulama yapmıştım. Akbil ile gittim sınav yerime LYS'ye girerken orada bir market bulmuştum emanet etmiştim almışlardı. Öyle bir şey yap bence. :)
harbiden çok saçma ya nereye bırakacak millet telefonunu cüzdanını bir çözüm bulunması lazım bu işe

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,611
Puanı
1,061
harbiden çok saçma ya nereye bırakacak millet telefonunu cüzdanını bir çözüm bulunması lazım bu işe
Bir nevi önlem amaçlı yapılıyor anlamak lazım ama telefon neyse de akbil vs kartları bile yasak etmeleri acayip saçma. Neyse zaten babam ile beraber gideceğim eşyalarımı da ona veririm. :)

@xemrexxx işin gücün dalavere :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,484
Puanı
1,061
Bir nevi önlem amaçlı yapılıyor anlamak lazım ama telefon neyse de akbil vs kartları bile yasak etmeleri acayip saçma. Neyse zaten babam ile beraber gideceğim eşyalarımı da ona veririm. :)

@xemrexxx işin gücün dalavere :D
ay bunlar tv de cevapları da açıklamıyormuş 18 gün nasıl beklicem ben.ss

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga emanet bölümü var oraya bırakabiliyorsun. Fiyatı geçen sene 2 TL idi. Bu sene artabilir @denizz19 [emoji2]
aga bu sınav için sorun olmaz okuduğum fakültede girecem sınava bi yere bırakırım :D o değilde eğitim bilimlerini nerden çalışacam aga yardımcı ol bana 0 çekmek istemiyorum :D

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
aga bu sınav için sorun olmaz okuduğum fakültede girecem sınava bi yere bırakırım :D o değilde eğitim bilimlerini nerden çalışacam aga yardımcı ol bana 0 çekmek istemiyorum :D
Aga bu saatten sonra ölçme ve değerlendirme dersini es geçmen lazım. Onun dışında en çok sorulan ders 24 soru ile Öğretim İlke ve Yöntemleri dersi. Onun da daha çok öğretim ilkeleri, öğretme/öğrenme kuramları (ki çok uzun konu zamanını alabilir), Öğretim Yöntemleri ve Çoklu Zeka ( her sene garanti bir soru gelir) bu konulara çalış iş görür. Rehberlik dersinde ise Bireyi Tanıma Teknikleri konusuna bakarsan en az 20 ye yakın yaparsın.

Zaten eğitim bilimleri dersinin pek getirisi yok. O kadar sıkıntı yapma [emoji2]

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Aga bu saatten sonra ölçme ve değerlendirme dersini es geçmen lazım. Onun dışında en çok sorulan ders 24 soru ile Öğretim İlke ve Yöntemleri dersi. Onun da daha çok öğretim ilkeleri, öğretme/öğrenme kuramları (ki çok uzun konu zamanını alabilir), Öğretim Yöntemleri ve Çoklu Zeka ( her sene garanti bir soru gelir) bu konulara çalış iş görür. Rehberlik dersinde ise Bireyi Tanıma Teknikleri konusuna bakarsan en az 20 ye yakın yaparsın.

Zaten eğitim bilimleri dersinin pek getirisi yok. O kadar sıkıntı yapma [emoji2]
yapılandırmacı öğretim falan diyorsun aga bunlar nerden çıktı :D ölçme değerlendirmeyle ilke ve yöntemlere bi göz atacam psikolojim idare eder yorumlayarak yaparım belki ona bakmam

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710

Forum İstatistikleri

Konular
170,318
Kullanıcılar
8,415