Konu Açmada 1000'ler Kulübündeyim,❤ 30.000'ler Kulübüyle Forumdaki 4. Yılım

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
atma şu zehirli oku :T:
ama bana zaman vermeyin, şu vakitte, şu gün dersen ben sözünde tutulmasını bekliyorum ve tutulmayıncada yüzünüze vuruyorum :A @MEnes
Kesin konuşuyorum bu gece gel ve hediyeni al :A ama büyük bir şey bekleme tabi sıradan küçük bir hediye olur muhtemelen :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Tekrardan tebrik ederim :A
Küçük ama güzel hediyelerin :A

Olmazsa olmaz :A

Bunu da yeni keşfettim güzel söylemiş Bilal Bey :A

woaw 1 hediye beklerken 3 hediye :bhr::Z

Gel Hayalim'i unutmuştum, senin vesilenle tekrar dinlemiş oldum :bhr: gerçekten güzel bir yorum.
Teşekkürler hem sözünü tuttuğun için, hemde hediyelerin için ??

• Harika
Reactions: eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi buyur hediyelerini takdim edeyim. Bu sefer @pompy gibi göndermeli hediyeler aldım sana :A

Güzel filmdir bu arada. Tamamını izlemeni tavsiye ederim :A

Bu da şarkımız :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Dosi buyur hediyelerini takdim edeyim. Bu sefer @pompy gibi göndermeli hediyeler aldım sana :A

Güzel filmdir bu arada. Tamamını izlemeni tavsiye ederim :A

Bu da şarkımız :A
asffghshhshshsh
zekice :F
Hediye vereceğini unutmuştum :A Hediyelerim için teşekkürler :bhr: taaaa 1 senedir bu yaz için planlarım var ve içimden çok güzel vakit gecireceğim hissi var yani şarkın tam uyuyor benimde fikrime :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
asffghshhshshsh
zekice :F
Hediye vereceğini unutmuştum :A Hediyelerim için teşekkürler :bhr: taaaa 1 senedir bu yaz için planlarım var ve içimden çok güzel vakit gecireceğim hissi var yani şarkın tam uyuyor benimde fikrime :A
Sen ve unutmak? Yok artık :eek: Her yere uyan bir söz işte ne güzel :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen ve unutmak? Yok artık :eek: Her yere uyan bir söz işte ne güzel :A
ramazandayız, unutmam normal :A kutlama konum uçmuş yorumlarla ve sizden başta 3erli hediyeler alınca gözüm doydu, ondan galiba ama aha! bak bana hatırlattın @Maskeli Fedai bana hediyeyle geleceğinin sözünü vermişti ve unutmasam demişti, bende ona hatirlatacağımı ve o mesaja hep güldürü beğeni atarak hatırlatacağımı söylemistim. Bak unutmuştum :F

@Maskeli Fedai seni dün korumamın şerefine 1 olan hediye 2 ye çıktı :A Bugün bekliyorum :bhr:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ramazandayız, unutmam normal :A kutlama konum uçmuş yorumlarla ve sizden başta 3erli hediyeler alınca gözüm doydu, ondan galiba ama aha! bak bana hatırlattın @Maskeli Fedai bana hediyeyle geleceğinin sözünü vermişti ve unutmasam demişti, bende ona hatirlatacağımı ve o mesaja hep güldürü beğeni atarak hatırlatacağımı söylemistim. Bak unutmuştum :F

@Maskeli Fedai seni dün korumamın şerefine 1 olan hediye 2 ye çıktı :A Bugün bekliyorum :bhr:
Ramazan da olsa daha gündüz vakitleri. Bu saatlerde unutmaman lazım, hadi akşam olsa neyse :A

@Maskeli Fedai zehirli okum sana denk geldi, geçmiş olsun kütük dostum :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ramazan da olsa daha gündüz vakitleri. Bu saatlerde unutmaman lazım, hadi akşam olsa neyse :A

@Maskeli Fedai zehirli okum sana denk geldi, geçmiş olsun kütük dostum :A
Bu aralar baya yapmam gereken işler var erteleyince unutuyorum ve sırf unutmamak için artık not ediyorum kağıtlara :A Buzdolabına taktım, daima görüp haledeyim diye :A
zehirli okunu sevdim :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE