Kiralık Aşk - Dizi Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sıkıcı bir bölümdü yine oranları düşüşe geçecektir. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sanki diziyi silah zoruyla izletiyorlar sana. İzleme kardeşim, sıkılıyorsan izleme. :A
Zaten bırakırım bu gidişle şimdiden sıktı nasıl konu bulacaklar da kışa kalacak bilmiyorum aksiyon yok bir şey yok yaz için ideal bir dizi işte vakit geçirmelik. :X

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
@Aserat aslında düşününce mantıklı geliyor eğer o kitabı Defne verseydi Ömer'e o zaman Ömerli hemen sevgili olurlardı. Ondan sonra da 10 bölüm yayınlanıp hemen konusu yok diyeceklerdi.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Ve son bölümü de izledim. :X Bölüm durağan geçti. Neriman'a sinir oldum, hep onun yüzünden ortalık karıştı. :T: Dizinin sonu malesef kötü bitti. Fragmanda sinir bozucu görünüyor. Sinan ile Defne, ölecem. :(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ve son bölümü de izledim. :X Bölüm durağan geçti. Neriman'a sinir oldum, hep onun yüzünden ortalık karıştı. :T: Dizinin sonu malesef kötü bitti. Fragmanda sinir bozucu görünüyor. Sinan ile Defne, ölecem. :(
@Aserat aslında düşününce mantıklı geliyor eğer o kitabı Defne verseydi Ömer'e o zaman Ömerli hemen sevgili olurlardı. Ondan sonra da 10 bölüm yayınlanıp hemen konusu yok diyeceklerdi.
Kabul edemesen de dizinin kalitesi sana çok fazla gelmiş anlaşılan. :A
@mrt-06 @Bully @xemrexxx @denizz19

arkadaşlar defnenin o kitabı hediye edeceğini şöför biliyordu:A

şöför den öğrenicek ömer o kitabın defnenin aradığını ayrıca defneye kitabı nereden bulucağınıda şöför demişti ömer o kitapçıya gidip kimin kitabı aldığını rahatça öğrenebilir bu iş ortaya çıkıcak yani:A:A:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061

şöför den öürenicek ömer o kitabın defnenin aradığını ayrıca defneye kitabı nereden bulucağınıda şöför demişti ömer o kitapçıya gidip kimin kitabı aldığını rahat öğrenebilir bu iş ortaya çıkıcak yani:A:A:A
Bence tam Ömer kitabı okurken, şoför Defne'nin hediyeyi aldığını söyleyecek bence yani onun gibisinden birşey diyecek. :D Öyle ortaya çıkacak. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bence tam Ömer kitabı okurken, şoför Defne'nin hediyeyi aldığını söyleyecek bence yani onun gibisinden birşey diyecek. :D Öyle ortaya çıkacak. :D
ayy zaten şöförün kitabı defneye nereden alıcağını söylemeside bu yüzden yazılmış ömer gidip ordan kimin aldığını rahatça öğrenebilir diye başka türlü ömer bu işi çözemezdi senaryo oyüzden böyle gelişti bence şöförle defne arasında inş bu bölümde ortaya çıkar:Z:Z:Z

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
ayy zaten şöförün kitabı defneye nereden alıcağını söylemeside bu yüzden yazılmış ömer gidip ordan kimin aldığını rahatça öğrenebilir diye başka türlü ömer bu işi çözemezdi senaryo oyüzden böyle gelişti bence şöförle defne arasında inş bu bölümde ortaya çıkar:Z:Z:Z
Aynen, 1-2 bölüme ortaya çıkar herşey. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,472
Puanı
1,061

şöför den öğrenicek ömer o kitabın defnenin aradığını ayrıca defneye kitabı nereden bulucağınıda şöför demişti ömer o kitapçıya gidip kimin kitabı aldığını rahatça öğrenebilir bu iş ortaya çıkıcak yani:A:A:A
+1 sana katılıyom hasyret :eek:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,292
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Beni de etiketleseydın keşke. Gerçi bildirim geldi, ama dikkatimi çekti işte. :)

Bu arada fragman çok güzel, gelecek hafta 9'a dayanırız umarım. :X
Ay unutmuşum seni, pardon. :( Altta bu başlığı okumuş kişilerden yazdım, senin adın görünmediği için etiketlemedim.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragman idare eder diziye son bir şans verebilirim bu hafta beni sarmıyor fazla.