ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Oooo sonunda benden başka kıymetini bilen birisini gördüm :Z :Z :Z

İzlemeden çamur atanlar @Forumdash @serhatt @kerem @xemrexxx çatlayıp patlasınlar :A :A :A

İzlemediysen şu sahnesinide kaçırma zaten bastan başla diziye bence :A :A :A
maxresdefault.jpg
Bacım bacım senden önce ben izledim.Nasıl izlemedin diyebiliyorsun. Hadi içinden dedin nasıl yazabiliyorsun. Hiç mi klavye tuşun bozulmaz beee:T:

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Onu @ozgur2113 e dedim abicim sana değil :F Seni çatlayanlar olarak etiket ettim :A @ozgur2113 de Pilotu beğenmiş oyüzden :A :A :A
Bu bölümde bişeyler zırvalıyordu senin pilot:A Şii benim kırmızı çizgilerim var. Napıyorsun köpeğe mi vurcaz biz... Falan filan :F Çok boş bi karakter olmuş. Hele konuşma tarzı hiç olmamiş:A Evet tip olarak CUkur'a almalıydık ama oyunculuk kabileyeti sıfır:A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu bölümde bişeyler zırvalıyordu senin pilot:A Şii benim kırmızı çizgilerim var. Napıyorsun köpeğe mi vurcaz biz... Falan filan :F Çok boş bi karakter olmuş. Hele konuşma tarzı hiç olmamiş:A Evet tip olarak CUkur'a almalıydık ama oyunculuk kabileyeti sıfır:A
Sen Veliyede laf ediyordun Pilot yeni fenomen oldu bile :Z:Z:Z

Ama şunu diyeyim ben objektifliğimide bırakamıyorum :F Pilot ve Vedat mıydı yanında olan adam Medet ve Vartolu yanı dizinin onları olarak geldi bana :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen Veliyede laf ediyordun Pilot yeni fenomen oldu bile :Z:Z:Z

Ama şunu diyeyim ben objektifliğimide bırakamıyorum :F Pilot ve Vedat mıydı yanında olan adam Medet ve Vartolu yanı dizinin onları olarak geldi bana :A :A :A
Yanındaki adam sempatik değil ki:X Medetimiz sempatik vartolu sempatik:A Vedat denen adamdan bi halt olmaz:A AmaKeremcemin sahip cıktıgı adam Medet görevi görebilir:F Safliği güzel adamın:X

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yanındaki adam sempatik değil ki:X Medetimiz sempatik vartolu sempatik:A Vedat denen adamdan bi halt olmaz:A AmaKeremcemin sahip cıktıgı adam Medet görevi görebilir:F Safliği güzel adamın:X
Gayet sempatik Pilot bee senden baska herkes sevdi adamın konusması hali tavırları hepsi sempatik :A :A :A

Yanındakı adamla yanı Vartolu Medet gibi bir kardeşlik şeyi var ve ilk bölümlerde Vartolu ile Medet de ciddiydiler Çarpışmadan Velide ciddiydi daha sonra koemdiye döndüler klasik hamle bu :F Bu ikisinide ilerde komedide görücen :A :A :A

O bahsettiğin adam Aliço olur :F :F :F

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
@vadikızı sen izlemişsindir bunu ablam konusu ne tam olarak :A

:A İzliyorum ablacım konu valla Keremcemin karakterini çözemedim daha istihbarattamı çalışmış ne yapmış tam anlayamadık Pilot kardeşi ama kardeşi olduğunu bilmiyor Keremcem karakterin adı Ali eşiyle boşanmış oğlu öldürülmüş öldüren Sevdanın babası ama bunu Ali bilmiyor mahalleye gelmiş herkes ona Hoca diyo onuda çözemedim konu tam olarak bu Keremcem yemin etmiş bir adam

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gayet sempatik Pilot bee senden baska herkes sevdi adamın konusması hali tavırları hepsi sempatik :A :A :A

Yanındakı adamla yanı Vartolu Medet gibi bir kardeşlik şeyi var ve ilk bölümlerde Vartolu ile Medet de ciddiydiler Çarpışmadan Velide ciddiydi daha sonra koemdiye döndüler klasik hamle bu :F Bu ikisinide ilerde komedide görücen :A :A :A

O bahsettiğin adam Aliço olur :F :F :F
Heee doğru Aliço :F:F

1.olmuş hadi gözün aydın hemde 6.5 reyting filan almiş:F

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben izleyince diziler yükseliyor Tatlı Yalanımıda ilk izledimde her grupta 6 ı geçmişti buda totelde öyle olmuş :Z:Z:Z

@mrt-06 @ozgur2113 @xemrexxx @serhatt @MEnes @MasacRE @Sherlock @kerem @ömer karataş izleyin izlettirin ayoll hele Çukur tayfası bu diziyi zaten beğenmeme ihtimali yok :A :A :A

@Yiğitt Sende göz at :A :A :A

Bu diziyi nasıl beğendin ben onu hiç anlamadım, Keremcem ve kadın başrol aşırı kötü değiller mi? :A Sen o ecünnüden dolayı direkt izlemezdin böyle bir diziyi zaten, kendine gel sincapların annesi. :A

Etiketlediklerinden bir kişi bile bu diziye başlamaz bence bu arada. :A Kendim de dahil. :A

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu diziyi nasıl beğendin ben onu hiç anlamadım, Keremcem ve kadın başrol aşırı kötü değiller mi? :A Sen o ecünnüden dolayı direkt izlemezdin böyle bir diziyi zaten, kendine gel sincapların annesi. :A

Etiketlediklerinden bir kişi bile bu diziye başlamaz bence bu arada. :A Kendim de dahil. :A
Boşuna uğraşma, senden başka kimse izlemez bu diziyi :A
Toteli aldı bir siz izlemiyorsunuz asıl :A :A :A

Benim diziye başlama sebebim sahneyi izleyip başladım :F :F :F @kerem