ATV Kimse Bilmez - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,724
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Pilot döktürüyor şimdi dövme sırası bizde @MasacRE @Forumdash :Z:Z:Z

Ahaha işte ama hata :F Sadece surat hatları benziyor diye :A Aslında makyajla beyazlatılabilirdi:X

Figuran dövüyor bacım:A Kerem yardimci roldeki yani kendisini dövüyor:A Aynı şey mi:A Çağatay da yardımcı oyuncuyu dövmüştü :A @MasacRE
İçerde'de Mert de en fazla uzun saçlı komiseri falan dövüyordu işte, sonra da Sarp bir güzel pataklıyordu onu. Bu da o hesap işte :A

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
O adamın anlattına göre hiç olmucak diyor :( İnş öyle birşey olmaz zaten havalardan dolayı reyting düşüyor dizi 3 e iner canevim gibi :F
aniden gideceği belli olmuyor ya. Anlaşirken söylemiştir illa:X Hem önceden çekilmiş ellerinde bölümler vardir. Hem de 2 bölümlük sahne çekseler ona yeter bence:A

Asıl soru o geldikten sonra hikayeye nasıl dahil olcak yine:F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aniden gideceği belli olmuyor ya. Anlaşirken söylemiştir illa:X Hem önceden çekilmiş ellerinde bölümler vardir. Hem de 2 bölümlük sahne çekseler ona yeter bence:A

Asıl soru o geldikten sonra hikayeye nasıl dahil olcak yine:F
Hapisten çıkar :F Siz geçen @MasacRE ile senin adamlar hep hapise düşüyor diyordunuzya bunuda nazarladınız gerçekten öyle :F :F :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hikayeden kopcaksin o nasıl olcak:A Gerçi sen dizileri atlayarak izleyen birisin :F
Yabancı diziler o yerlileri tv den izliyorum :F Ama Keremcemin abartılı sahneleri tek başına çekilmez ki :F Nasıl doldurucaklar Pilotun sahnesini şöyle düşün Çukurda Vartolu 3 bölüm yok ben Aras için olsa bile çekemezdim :F

• Harika
Reactions: Forumdash